Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

COTY sie dostaje za najlepszy bilans lub najlepszy progres zespolu, nie za wynik podobny co w zeszłym sezonie, w granicach .550. Kidd na pewno bardziej zasługuje za progres drużyny w tym sezonie. 
Hornacek bardziej niż w tym sezonie zasłużył w poprzednim i pewnie by dostał gdyby do PO weszli.
Niech ci będzie że Joerger, Bud, Kerr > Kidd, ale dlaczego k.. Hornacek?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w Nets pokazał, że trenerem jest w porywach przeciętnym.

 

Jak ktoś już kiedyś na forum pisał to nie jest Coach of the Całokształt award tylko Coach of the year award. Co kogo k**** obchodzi co on robił z Nets skoro w tym sezonie ani przez moment nie prowadził Nets?

 

Dla mnie COTY 14/15 to tylko Budenholzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow świetny się słucha Karla. Pracował on kiedyś w tv przy nba? Mówi konkretnie i nie jest jakoś zadufany w swoim zdaniu. Polecam link Kubbasa tylko trza przewinąć jakieś 10min, jak nie chcecie słuchać o misji przeciwko cukrzycy.

 

 

toż koleś jest beznadziejny, mówi same oczywiste rzeczy, przed których powiedzeniem zastanawia się minutę, do tego niewyraźnie mówi i jeszcze chciałby na mecze wchodzić za darmo

 

pamiętam ze parę lat temu słyszałem go podczas meczu - jakoś gościnnie parę minut się tam udzielał - i pomyślałem że straszny wieśniak z niego. Widzę że nic się nie zmieniło

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż koleś jest beznadziejny, mówi same oczywiste rzeczy, przed których powiedzeniem zastanawia się minutę, do tego niewyraźnie mówi i jeszcze chciałby na mecze wchodzić za darmo

 

pamiętam ze parę lat temu słyszałem go podczas meczu - jakoś gościnnie parę minut się tam udzielał - i pomyślałem że straszny wieśniak z niego. Widzę że nic się nie zmieniło

chyba oszalales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba oszalales.

 

 

nie, jestem śmiertelnie poważny

no gdzie on tam coś ciekawego powiedział w tym wywiadzie z Huffington Post którym tak się jaracie?

 

i jeszcze w dodatku przychodzi do wywiady [nawet na asg] ubrany jakby na BBQ szedł - wszyscy wkoło w garniakach, a Karl the black redneck w wygniecionej polówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.