Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Swietny koszykarz, serio? Gość powinien się martwić, żeby nie stać się kaleką. 225 cm w wieku 13 lat to trochę za dużo. 

 

Musi też uważać żeby teraz się nie połamać bo wygląda identycznie jak patyk.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet i wszystko jasne...

 

vfysn6.jpg

 

Na wikipedii wyczytałem też, że jest alkoholikiem i że w 2008 roku jego chata została przejęta za długi.

 

Ale w czym problem ? Dr. Julius Erving kiedyś zbankrutował i między innymi na licytacji był dostępny jego mistrzowski pierścień. Niestety poszedł za wysoko jak na moje możliwości ale czasem możesz być porządnym gościem a i tak musieć sprzedać cenne pamiątki

 

Zresztą kiedyś były inne czasy. Dziś ogłaszają że Durant pewnie podpiszę kolejna umowę z producentem Under Armour za 30 baniek rocznie!!!! Kiedyś kolesie tyle nie zarabiali przez całą karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą kiedyś były inne czasy. Dziś ogłaszają że Durant pewnie podpiszę kolejna umowę z producentem Under Armour za 30 baniek rocznie!!!! Kiedyś kolesie tyle nie zarabiali przez całą karierę.

Może i inne czasy ale nie zmieniło się to że każdą sumę można przepi*****ić. Różnice edukacyjne między białymi i czarnymi w Stanach się zmniejszają, NBA też bardziej teraz zwraca uwage by przestrzegać graczy przed nadmiernym wydawaniem i zabezpiecza im jakąś część pieniędzy na starość ale jak jakiś dureń dostanie nawet te 30 baniek rocznie to da radę to przejebać - nie mam co do tego wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i inne czasy ale nie zmieniło się to że każdą sumę można przepi*****ić. Różnice edukacyjne między białymi i czarnymi w Stanach się zmniejszają, NBA też bardziej teraz zwraca uwage by przestrzegać graczy przed nadmiernym wydawaniem i zabezpiecza im jakąś część pieniędzy na starość ale jak jakiś dureń dostanie nawet te 30 baniek rocznie to da radę to przejebać - nie mam co do tego wątpliwości.

Bogut to nie jest problem koloru skóry. To kwestia edukacji. Jakos polscy piłkarze wywodzący sie z dołów społecznych nie są lepszymi inwestorami niż czarni koszykarze . A kto wie czy nie gorszymi. Zresztą angielscy piłkarze podobnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą ely - uprościłem to do koloru skóry bo w Stanach czarni są przeważnie biedniejsi i gorzej wyedukowani od białych. Biały sąsiad mojego szwagra wygrał ponoć swego czasu sporą sumę w lotka i wszystko przejebał - prości ludzie zazwyczaj nie są dobrzy w gospodarowaniu tak dużą ilością pieniędzy i jest to oczywiście kwestia edukacji finansowej a nie ilości melaniny w organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.