Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kumam, czemu dali 2 różne odcienie żółtego. I jeszcze te paski na spodenkach...

 

Przy lepszym wykonaniu to może mieć rację bytu, choć przemawia przeze mnie głównie ciekawość.

 

Mogło być gorzej. Laskom każą teraz grać w kosza w spódniczkach:smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to zebrane dane z neta, więc wyglądaj na poprawne. Ogólnie jak ja znalazłem to w calach jordan 48 nate 46 i lebron 44, średni 29 więc to jest praktycznie to samo. Ten Jamario Moon mi nie pasi. A co Zhaniego, to widziałem dane, że ma nawet 61 cali, ale faktem jest, że jak widzisz się go dunkującego to on nie skacze, on szybuje. No ale niscy z zasady wyżej skaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wesoly_jamnik

Ogólnie portal gwiazdybasketu stoi na bardzo niskim poziomie. Czasami mam wrażenie, że wytypowali gimnazjalistów do pisania artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co na nba.com zrobili ze statami? http://stats.nba.com/?GameScope=Season&PlayerOrTeam=Player&StatCategory=Points

 

Wygląda na to, że teraz chyba wszystko jest w jednym miejscu (ORTG, DRTG, TS%, eFG%, rzuty w crunch time, i inne duperele), nie trzeba latać na jakieś inne stronki typu bb reference (tak mi sie przynajmniej wydaje).

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sir Charles obchodzi 50tkę. Jakby na niego nie spojrzeć to gościu jest unikatem w skali historii NBA. /Nigdy nie było takiego kolesia i patrząc jakie są teraz tendencje to raczej nie będzie. Szkoda że swoim lenistwem zabrał sobie szansę na tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jezeli w zlym watku ale nie wiedzialem gdzie napisac. panowie, jest moze strona gdzie moge sprawdzic jak dana druzyna broni powiedzmy w pomalowanym albo za linia trzech punktow ? chodzi mi oszkutecznosc rywali :)

 

pozdrawiam.

 

 

e/ Dzieki wielkie Ely !

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;LFKvuFZR744]https-~~-//www.youtube.com/watch?v=LFKvuFZR744

Nie wiem czy ktos juz wrzucił

Za mvp magazyn

Stare dobre czasy...:)

łezka w oku, jeszcze ten podkład dźwiękowy pod Ryśkiem :) Niesamowite w dobie tych technologi cyfrowych internetu, ze kiedyś wyniki się sprawdzało z gazety, co niektórzy mieli telegazetę to był szczyt technologiczny :), a mecze z taśmy nieraz oglądało.

 

W sumie mogło by wrócić nba do tvp i nawet nie tylko na sport ale na 2 czy 1, w końcu w nocy i tak nic nie dają co najwyżej jakieś powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.