Skocz do zawartości

East Cost trip 2013 czyli u mnie po staremu


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Temat krotki acz dla mnie wazny!

 

Kieruje go Do forumowiczow jako kolegow!

 

Patrzac w kalendarz szykuje się ciekawy weekend majowy gdzie. Od 26 kwietna do 5 maja mozna zaszalec.

W planach mam uderzyc na wschodnie "wybrzeze" i mam opcje Boston albo Chicago.

 

Bawiac się w + i - wyszlo mi tak:

 

- lot i hotele tansze (lot bezposredni do tego krotszy) CHicago;

- koszykarsko wole pozegnac staruszkow. Celtow bo na mlodosc Rose'a i spolke przyjdzie lepsza pora;

- zwiedzanie - bezsprzecznie ciekawszy jest Boston z najwieksza iloscia w USA zabytkow ery walki o niepodleglosc USA;

- sasiedztwo - lepsze w Chicago bo blisko do Minny Milwaukee Detroit i Indianapolis ale to argument anty maj bo majac w planach wjazd do hal na mecze lepiej byc tam w RS przeciez.

 

Wiem ze jeszcze ani nie znamy rozstawienia ani terminow meczy w PO ale CO RADZICIE?

 

Kusi tez SA oczywiscie ale w tym terminie moze nie byc meczu......

 

Prosba zobaczcie kalendarz i podpowiedzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia turysty - zależy :) Boston jest fajny, niby dużo zabytków, ale dupy nie urywa. DC pod tym względem jest znacznie lepsze. Chicago natomiast jest świetnym miastem, bardzo mi się podobało, walnąłem fotę z pomnikiem MJ, była fontanna, było genialne centrum miasta. A w Bostonie... kilka spacerów na krzyż, nieco historii, choć klimat miasto ma naprawdę fajny. Jakbym miał wybór gdzie pojechać jeszcze raz - Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS się kończy 17.04, czyli pewnie 20.04 będą pierwsze mecze. możesz śmiało spodziewać się różnicy 5 dni pomiędzy G1 i G3, więc G3 będzie najwcześniej 25.04, a G4 27.04, więc możesz trafić. nie mam natomiast pojęcia jak sprzedaje się bilety na PO na mecze, o których nie wiadomo czy się odbędą - czy jest jakaś rezerwacja przedwczesna, czy jak wiadomo, że G5 się odbędzie to ludziska rzucają się do kompów i kupują. w sumie to w ogóle nie wiem jak się na PO sprzedaje bilety. czekają z tym do ostatniego dnia RS?

 

sam kiedyś myślałem, żeby może odłożyć nieco kasy i szarpnąć się na mecze finałowe - ale nie wiem jak z biletami na mecze, do ostatniej chwili nie wiadomo dokąd kupić loty, więc i wydatek większy. i też nie chciałbym się tłuc na wschód, a na zachód, bo bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku w styczniu wysłali mnie z roboty do Colorado i byłem na meczu DEN-MIA, więc marzenie się spełniło :)

potem jeszcze miałem lecieć w czerwcu i się strasznie przypaliłem na finały MIA-OKC, ale miałem ten sam problem który opisuje the4yeast. Musiałbym bukować bilety w ciemno z Denver do Miami lub OKC, myślałem też że do OKC może autem, ale jechać samemu ponad 1000 km to trochę hardcore no i ostatecznie odpuściłem. No i dobrze na tym wyszedłem, bo dzień przed wylotem odwołali mi wyjazd firmowy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.