Skocz do zawartości

NBA All-Star: Rookie Challenge


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy już składy na piątkowo-sobotnią noc podczas weekendu gwiazd:

 

ROOKIE TEAM ROSTER

 

Player Team Pos. Ht. Wt. School/Country

Andrew Bogut Milwaukee F 7-0 245 Utah

Luther Head Houston G 6-3 185 Illinois

Channing Frye New York F 6-11 248 Arizona

Danny Granger Indiana F 6-9 228 New Mexico

Sarunas Jasikevicius Indiana G 6-4 197 Maryland

Chris Paul NOK G 6-0 175 Wake Forest

Nate Robinson New York G 5-9 180 Washington

Charlie Villanueva Toronto F 6-11 240 Connecticut

Deron Williams Utah G 6-3 210 Illinois

 

Head Coach – Sidney Lowe, Detroit Pistons

Assistant Coach – Elvin Hayes

 

SOPHOMORE TEAM ROSTER

 

Player Team Pos. Ht. Wt. School/Country

Luol Deng Chicago G/F 6-9 220 Duke

T.J. Ford Milwaukee G 6-0 165 Texas

Ben Gordon Chicago G 6-3 200 Connecticut

Devin Harris Dallas G 6-3 185 Wisconsin

Dwight Howard Orlando C/F 6-11 265 SW Atlanta Christian Academy

Andre Iguodala Philadelphia F 6-6 207 Arizona

Nenad Krstic New Jersey C 7-0 240 Serbia & Montenegro

Jameer Nelson Orlando G 6-0 190 Saint Joseph’s

Andres Nocioni Chicago F 6-7 225 Argentina

*Emeka Okafor Charlotte F/C 6-10 252 Connecticut

 

Head Coach – Del Harris, Dallas Mavericks

Assistant Coach – Moses Malone

 

* Will not participate due to injury

 

Czy kogoś, kto zasługiwał na udział w tym meczu pominięto? Czy ktoś znalazł się w składzie niesłusznie? Jaki przebieg meczu przewidujecie?

 

Ja osobiście jestem niemile zaskoczony brakiem dwóch debiutantów, których bardzo lubię i IMO zasłużyli na grę w tym meczu. Mam na myśli Ike Diogu i Raymonda Feltona, którzy w moim odczuciu bardziej niż taki Luther Head zasłużyli na to wyróżnienie.

 

Spodziewam się dość ciekawego i w miarę wyrównanego meczu. Wprawdzie stawiam na drugoroczniaków, to rookies powinni nie dać się zbyt łatwo. Przede wszystkim obecni sophmores nie mają takich gwiazd jak przed rokiem Bron, D-Wade i Melo. Moim kandydatem dotytułu MVP tego meczu jest Gordon. ;) Potrafi seryjnie zdobywać punkty i tu będzie miał duże pole do popisu, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac sklady ktore podales rowiez bylem zaskoczony nieobecnoscia Feltona i to chyba jedyna "wada" tych skladow ktora rzucila mi sie w oczy. Na zwyciezce meczu typowalbym druzyne Sophomore a na MVP Howarda lub Iguodale :twisted:

 

PS. troche dziwnie bedzie ogladac Jasikevicius'a ktory jest chyba kolo 30 z duzo mlodszymy graczami...zobaczymy jak mu pojdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam robi Danny Granger? Do Luthera Heada też mam małe zaastrzeżenia ale nie takie jak do Grangera. Brakuje tak jak wspomnial Kily Feltona i ja bym się jeszce pokusił o Calderona i Lee. Z Calderonem niezłe akcje mogłyby powychodzic. :) Co do Sophomore to nic bym nie zmienial. Jest jak byc powinno.

 

Mecz bedzie przebiegał pod dyktando Sophomore. A MVP bedzie Gordon, Ford lub Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś z was ma zastrzeżenia do gry Grangera czy Heada to powinien obejżeć jakiś mecz Houston bądź przedewszystkim Indiany i zobaczyć do Ci koelsie robią na parkietach. Może nie walą paczek za paczkami, ale odwalają w cholerę brudnej, ale jakże przydatnej roboty. Graqngera już strzelcy się boją bo te jego łapska sięgają chyba do samej ziemi, a Heat to taki trochę przylepa i do tego całkiem istatny punkt ofensywy.

Ja do tego meczu nie przywiązuję większej wagi, bo ogólnie mało się przyglądałem rookies, ale z uwagi, że w ekipie drugoroczniaków grali będą Ben, Luol, Noc i Iggy napewno to obejżę, a z rookies to właśnie Granger poza Paulem będzie przykuwał najwuięcej mojej uwagi- chłopak ma w sobie to coś...

 

 

PS. troche dziwnie bedzie ogladac Jasikevicius'a ktory jest chyba kolo 30 z duzo mlodszymy graczami...zobaczymy jak mu pojdzie

Jak ktoś oglądał 32-letniego Sabonisa biegającego po parkiecie w RASG'96 to już nic nie popwinno go zdziwić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor Grangera to dla mnie zadna niespodzianka bo jest to chlopak z duzym potencjalem moim zdaniem juz jest to bardzo przyzwoity role-player i wielka nadzieja Indiany

 

Jak ktoś oglądał 32-letniego Sabonisa biegającego po parkiecie w RASG'96 to już nic nie popwinno go zdziwić

Ja niestety nie moge tego pamietac bo mialem wtedy 7 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym zobaczyć Ike Diogu, Raymond'a Felton'a i jeszcze mógłby zagrać Salim Stoudemire.Myślę że mecz będzie wyrównany i że będą jakieś fajne akcje, tak jak w poprzednim sezonie Iguodala :D Powinni wygrać Soph przewagą jakiś 10 pkt.A MVP chciałbym żeby został AI2, ale większe szanse mają chyba Ben Gordon i Dwight Howard, chociaż się zobaczy.Kto zagra najlepiej ten dostanie tą nagrode :!:

 

A jeśli chodzi o Granger'a i Head'a to uważam że to dobra decyzja że umieszczono ich w składzie Rookies'ow.Po za tym obydwu bardzo lubie i cieszę się że wystąpią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche zaskakuje brak Calderona. Jest to jeden z najlepiej podających rookies, który świetnie napędza akcje i w takim meczu przydałby się bardzo dla widowiska. Ale mam nadzieję, że Chris Paul będzie równie świetnie rozgrywał.

 

Chyba jako jedyny stawiam na rookies w tym pojedynku, a na MVP Chris Paul, choć Frye także może pomieszać pod koszem z "Cywilem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jako jedyny ;) ja rownierz stawiam na rookies

 

 

a mvp zgarnie chris paul bez dwoch zdan 8)

 

dziwi mnie brak jedynie feltona

 

zas jesli ajkims 1 punktowym fartem wygra spomphone :lol: to dzieki iguodali ktory sie rozgrzeje albo bedzie rozgrzany sam nie wiem :roll: po/przed SDC :twisted: i jak nie paul to on bedzie mvp :wink: zapamietajcie te slowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookies nie maja szans chyba ze Bogut zaliczy 20 zbiorek (Granger z 15), CP 15 ast a Robinson rzuci z 35 pkt.

Czyli nie mają szans.

 

Sophmores wyglądają lepiej pod każdym wzgledem i mysle, ze będzie to dosyć jednostronne widowisko. Tylko wystep Iguodali zachęca mnie do obejrzenia tego spotkania, poza tym nic specjalneo oprócz kilku fajnych wsadów nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tutaj graczy Blazers, Bobcats i Hawks: Sebastian Telfair jest szybki sprawny i jak na Sophmore o srednim czasie gry nie ma najgorszych statystyk

:arrow: Raymond Felton bardzo dobrze prezentuje sie w Bobcats i moim zdaniem zasluguje na gre w Rookie Chalange

:arrow: Salim Stoudemire jest niski szybki zwrotny i lubi gre zespolowa i efektowne rzuty spod kosz. Idealnie pasuje do tego meczu szkoda... :cry:

 

Moim zdaniem mecz bedzie ciekawy i wygraja Sophmores ktorzy maja lepsy sklad i beda mocnijesi na obwodzie (Iguodala, Gordon) a pod koszem jest rowniez bardzo dobrze :arrow: DWIGHT HOWARD

Moim zdaniem nagrode MVP meczu debiutantow dostanie wlasnie Howard ktory jest chyba najlepszym pokoszowcem wsrod Rookies i Sophmores :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie czepiac ze nie ma Feltona, ze nie ma Calderona, myslałem tez ze Diogu sie zalapie ale patrzac na roster debiutanow nie wiem kogo musiałbym odjac zeby Ci w/w gracze sie załapali. Bo PG jest obsadzona akurat piekielnie mocno bo najlepszy debiutant Paul i nadzieja całego Utah-Deron Williams, wiec mimo ze Felton gra dobrze jest dopiero 3 rozgrywjacym rookie w lidze i musi sie z tym pogodzic. Ogolnie wiec jestem zadowolony z tych wyyborow bo wystapia sami najlepsi.

 

Kto wygra? Jestem przekonany ze sophomore choc jestem za rookies. Otóz oni wygladaja lepiej składowo, maja wieksze doswiadczenie, ogranie w lidze i skoro nawet tak wspaniały rocznik jak 2004 nie potrafił wygrac swojego meczu debiutantów jako pierwszoroczniacy, choc teraz robia wieksza kariere, sa bardizej wyrazistymi i znaczacymi postaciami co było do przewidenia, to nie sadze by udało sie to tegorocznym rookies. Rok gry w lidze to duzo i potwierdza sie to z kazdym rookie challange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.