Skocz do zawartości

Karty LeBrona James'a


ChosenOne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,witam wszystkich..jestem wielkim fanem NBA,w szczególności Cavs i Lebrona.Moim Hobby są karty NBA.W Polsce mało popularne,jednak w Stanach to prawdziwe szaleństwo!posiadam ponad 2000kart, jednak teraz zdecydowalem sie na zbieranie kart tylko dwóch graczy.Są nimi Lebron James oraz JAson Richardson.Karty sprowqadzam z USA.

Moją najcenniejszą kartą jest 05-06 SPx Winning Materials z dwoma kawałkami koszulki w której grał KING JAMES!! jeden kawałek to koszulka meczowa,drugi pochodzi z koszulki treningowej tzw. shooting jersey.

Dla tych którzy nie mieli doczynienia z kartami podpowiem jak takie coś jest robione.Zawodnik ma podpisane kontrakty z firmami produkującymi kart ( w tym przypadku Upper Deck), po meczu oddaje (za odpowiednie pieniadze:) koszulke w której grał, nastepnie jest ona wmontowywana w karte.Najcześciej w drozszych kartach wystepuje tez numeracja.Moja najnizej numerowana karta jest limitowana do 10..co oznacza ze 10 takich kart wyprodukowano na świecie:)

Karty Lebrona z sezonu rookie z autografem i kawałkiem koszulki kosztują nawet do 10.000$ !!

Tak jak mówilem posiadam ponad 90 zwykłych kart Lebrona i 1 karte z kawałkiem koszulki.Trzeba przyznac że jest to wspaniala pamiątka po ulubionym zawodniku:D

Jeśli ktos ma podobne zainteresowania lub chce dowiedziec sie o kartach troche wiecej to zapraszam lebron4@o2.pl lub gg: 5332501.

pozdrawiam wszystkich fanów NBA! Let's Go Cavs!!ponizej zamieszczam kilka fotek, abyście mogli zobaczyc o czym mówie:) moja karta Lebrona z koszulką to ta druga od lewej,tą richardsona z autografem na kawałku piłki też mam:)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaimage=preview9bt.jpg]0818rm.th.jpghttp://img521.imageshack.us/img521/9812/preview9bt.th.jpg[/img][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz...sprawa do tanich nie nalezy..jednak roznice w cenach są znaczace.tak jak pisalem karty dochodza do kilku tysiecy zielonych ale mozna juz kupic karte lebrona z kawalkiem koszulki w ktorej gral za 100zl w zwyz.ja za moja karte zaplacilem 110zl ale trzeba przyznac ze karta fajna:) 2 kawalki koszuleczki są:) a zwykle karty lebrona kosztuja od 3-4 zl w zywyz.ja planuje teraz zakup 3 kart lebrona z koszulka..a moze kiedys jak fundusze pozwolą to karte z oryginalnym autografem:)

Karty sprowadzam głownie ze stanów albo wymieniam sie z elitarną grupą kolekcjonerów z Polski.

Jesli jest ktos zainteresowany kupnem jakiś kart to piszcie smialo:)

Moge miec każdą karte:)

Oczywiscie zaznacze ze kazda karta ma swoją wartośc wycenia to specjalna firma w usa..Beckett.wiec to nie jest byle jaki kawałek karteczki tylko naprawde pamiątki z górnej półki..w stanach to prawdziwe szaleństwo!

pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Do Pana Chosen One (lebron4): Mnie bardzo podobają sie coniektóre karty.. na prawdę robią wrażenie.. jak dla mnei szegolnie te z kawałkiem opaski, koszulki czy też autografem!

 

Do Pana "roberta": Widzę, że jest Pan prawdziwym "ekstremalnym" fanem LeBrona Jamesa.. posiada Pan wiele nagrań, filmikow i Bóg wie jeszcze jakich gadżetów itp.

 

Ale czy posiada Pan zeszyt ? ;P

 

Dołączona grafika

 

Zeszyt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No ja też zbieram karty NBA i głównie Lebrona. Mam ich mniej niz lebron4 (tu inaczej się nazywa nie pamiętam jak) bo 94 ale one tez mi się podobają. Zachęcam do zbierania bo w Polsce jest mało osób które się tym interesują. Wiem że to nie jest tanie ale się opłaca bo karty Lebrona warte wg Beckett(firma wycniająca karty) teraz ok. 40$ za kilka lat jak On by coś osiągnął to mozę skoczyć cena do 70$. Także zachęcam do zbierania bo mamy mało osób w tym hobby.

To mój pierwszy post. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.