Skocz do zawartości

Cavs.e-nba.pl!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już LeBron.e-nba.pl, jest za to Cavs.e-nba.pl. Czy to dobra zmiana? Chyba tak, skoro już od dłuższego czasu pisaliśmy o całej drużynie i ogólnie site miał charakter zdecydowanie strony klubu, a nie zawodnika.

 

Zmieniliśmy też cały wygląd. Strona teraz działa bez większych różnic we wszystkich przeglądarkach, wczytuje się też zdecydowanie szybciej. A jak to wygląda? Czy strona jest czytelna, funkcjonalna, przyjemna dla oka? Tu czekam na Wasze opinie. Przy okazji dziękuję Borysowi za zrealizowanie zmiany adresu, a także Carterowi#15 i Pietrasowi za rady dotyczące grafiki.

 

W tym temacie proszę o opinie na temat nowej wersji serwisu, ale również powinien on służyć do wszelkich sugestii i zgłaszania problemów związanych z Cavs.e-nba.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra zmiana. z tego co pamietam to od samego poczatku cI mówiłęm ze bedize to seriws o zespole i lepiej od razu zaczac od Cavs.e-nba.pl. NIe słuchałęs to teraz zmnienięłs zdanie. 8) Mam nadizeje tez ze swoimi newsami pomoge stronie wskoczyc na jeszcez wyzszy poziom. Fajnie tez ze ukatulaniono kilka działów.

 

Jak ci mówiłem- dla mnie wyglada nie ma wiekszego znaczenie, ten mi w zupełnosic odpowiada. Liczy sie tresc i miejmy nadzieje ze tą tez uda sie nam ulepszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie zmiana adresu i nazwy to napewno zmiana na lepsza.Serwis jest bardziej o Cavs niz o LeBron'ie wiec zmiana z LeBron.e-nba.pl na Cavs.e-nba.pl byla dobrym posunieciem.

 

Strona ma takze nowy fajny wyglad co mnie cieszy bo tamten szablon mi sie juz znudzil.Jak sie nie myle to tylko chyba 1 dzial jeszcze nie gotowy.Podoba mi sie tez ta czesc strony (po prawej stronie) gdzie sa informacje ktorzy jestesmy w Central Division, z kim gralismy i zkim bedziemy grac, sa tez tam statsy naszych zawodnikow.Dobrze tez ze zdjecia zawodnikow sa z espn.com bo sa one o wiele lepsze od tych z nba.com .Sa tez linki odrazu do artykulow i mozna sobie kliknac i od razu czytac, a nie jak wtedy tyle czasu czekac zeby to wszystko sie zaladowalo.

 

Wogole strona jest super!!!Lepszej od tej juz chyba sie nie znajdzie.Mam nadzieje ze bedzie duzo news'ow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta zmiana nie ma zadnego znaczenia . I tak wiekszosc tematow byla poswieconych ogolnie klubowi a nie lebronowi . Bo czy np. temat gooden vs Boozer mozna nazwac tematem o lebronie? tak samo jak cavs w styczniu w listopadzie czy w jakims innym miesiacu . To jest tylko zmiana sloganu ale to dobrze bo i tak chyba wszyscy piszacy w tym dziale sa fanami zarowno lebrona jak i cavs (no chyba ze ktos pisze z doskoku jeden post ) . Przyznam szczerze ze dla mnie ta zmiana byla nieunikniona od 1 dnia istnienia lebrone-nba(chociaz dzis pewnie mi nikt nie uwierzy :) ) . A tak przy okazji chcialbym pogratulowac tworzacemu ta strone KILYEMU oraz towarzyszacemu mu w kazdym sporze KARSPOWI gdyby nie wy i pomoc innych nieloicznych fanow cavs to forum nie mialo by sensu niezaleznie pod jakim haslem by sie nie wyswietlalo .

 

PS : nawet nie wiecie jak wasze skakanie sobie nawzajem do gardel moze czasem poprawic humor w obliczu porazki cavsow :D

PS : mam teraz troche wolnego czasu wiec postaram sie takze swoimi postami tworzyc historie cavs e-nba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem tej zmiany niejednokrotnie piszac do naczelnego redaktora....Cavs.e-nba.pl chiałoby sie powiedziec w koncu dla mnie to zmiana ma istotne znaczenie..zawsze twierdziłem ze jest to kolosalna roznica bo np jezeli LeBron odszedłby z Cavs to w tym momencia serwis nie byłby juz poswiecony Cavaliers...Natomiast jezeli chodz o stronke to zpewnoscia grafa jest o niebo lepsza niz na byłej i tutaj podziekowania do Kily....Newsy powinny byc dodawane czesciej, mowie tu przede wszystim o sobie, zreszta tak samo pewnie wydaje sie Kily i KarSp....jezeli chodzi jeszcze o grafe to nie trzeba niczego komentowac wszyscy przeciez widza :)....Mam nadziejie rowniez ze odkad stronka ruszyła rozpoczniemy zwycieska seria...dzisiaj rozpoczynamy przypomne bez Barona....

GO Cavs Go Cavs.e-nba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także Carterowi#15 i Pietrasowi za rady dotyczące grafiki.

Jakie tam rady :P

Jeśli chodzi o tą grafę to wszystko wygląda OK. Może ten wyblakły różowy po prawej jest brzydki, ale gdyby był ciemniejszy wszystko by się zlało. Generalnie wszystko do siebie pasuje i dobrze to wygląda. Dużo lepiej niż na LeBronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za same pochlebne opinie! :) Nawet nie widać za bardzo żadnych 'ale', co też tylko cieszy. Co niektórzy mogliby jednak napisać trochę na temat wyglądu strony, prawda KarSp? :P

 

Wogole strona jest super!!!Lepszej od tej juz chyba sie nie znajdzie.Mam nadzieje ze bedzie duzo news'ow :)

Aż tak błogich komentarzy nie przewidywałem. :D Tak serio, to dzięki, naprawdę miło jest przeczytać coś takiego o własnym serwisie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uważam że to dobra zmiana ale przydała by się też dobra stronka o samym Lebronie ale jest super :)

 

EDIT: A co do samej strony to w każdym stopniu jest doskonała tylko tak dalej

 

Od moderatora:

Na przyszłość nie dodawaj w krótkim czasie dwóch postów pod rząd. Używaj funkcji 'edit'. Przeczytaj również regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam takie 2 propozycje odnośnie stronki...

 

 

1. Można byłoby zrobić dla każdego zawodnika jego "karte" w naszym serwsie, a nie link do profilu na nba.com. Znalazłyby się tam wszystkie dane zawodnika, rekordy, może jakaś galeria, albo od razu taki "download" gdzie byłyby m.in. tapety, filmiki, itp

2. Sądzę że po każdym meczy powinniście dodawać galerie zdjęć (oczywiście jeśli tylko macie dość dużo przydzielonego miejsca na serweże, bo wszyscy chyba wiedzą że grafika trochę zajmuje...)

 

 

Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zobaczymy, jak coś to w profilach na nba.com masz dodatkowo aktualne statystyki graczy. Uznaliśmy, że tak będzie lepiej, ale przemyśli się to jeszcze.

2. To raczej odpada. Po pierwsze trochę to miejsca by zżarło na serwerze, a po drugie z doświadczenia wiem, że prędzej i później zaczyna się to zaniedbywać, zwłaszcza na stronie o drużynie NBA, gdzie mecze są tak często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta karta to mozna ja zrobic, ale mysle ze lepiej dac na NBA.COM moze z jakims wyjasnienieniem co co oznacza jezeli ktos by zaczynal wchodzic w koszykowke, ale warto bo tam jest zdecydowanie wiecej informacji a my napewno nie zdazymy prowadzic tych wszystkich statystyk, zajmowałoby to multum czasu, a robic czegos ubogiego jak mozne byc bogatsza wersja i to zawsze ładnie uaktualniona ze swierzymi statami itp. U nas mysle nic wiecej od podstawowych info nie mialoby sensu, bo to wymagaloby ogromneog wkladu czasowego w budowaniuy tego wszystkiego w internecie a z tych znjaacych si ena "( :wink: )tych przemianach"[tzn.jak co w necie zrobic zeby na stronie wygladało] jest tylko Kily... ale oczywiscie co wybiora odwiedzajacy strone :) Jezeli beda chcieli to my to przemyslimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.