Skocz do zawartości

Raptors Arts 2005/2006


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy temat do podawania linków do artykułów, ponieważ tamten jest już stary i widnieje w nim napis 'VC', a nie chce mieć już z nim nic wspólnego :twisted:

 

Artykuły o drużynie ukazują się prawie codziennie i to w sporych ilościach, nie ma sensu ich wszystkich tutaj podawać, dlatego wybierajcie te najlepsze, najciekawsze, które przeczytaliście. Wasz komentarz i polemika mile widziana :)

 

Na sam początek polecam przeczytać tego arta.

 

'Chris is my boy' - kozackie zdanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Embry prepared to dive into trade waters by Mike Koreen (Toronto Sun)

 

Hm... ciekawie. Jak na razie wszystko mi odpowiada :) Czyścimy stołki (przdał się taki huragan), pora wziąźć się za tejdy, bo czasu już mało. Zalega nam Rose, Williamsowie - trzeba kombinować. Podoba mi się stanowisko GM: 'potrzebne zmiany, ale z głową i przemyślane, nie chce robić rewolucji i wszystkiego psuć'. Mowa jest również o Jamesie. Cóż... jak wiemy, jest w ostatnim roku kontraktu, kto wie czy będzie chciał z nami przedłużyć umowę. Dobrze się teraz spisuje, być może będzie także częścią jakiejś wymiany? Nie mówię od razu nie, bo to nie jest chore rozwiązanie! Ważne, aby dostać zawodnika podobnego, potrafiącego strzelać i podawać (Andre Miller? Earl Watson - tu raczej już nie strzelba :/). W końcu może się przydarzyć taka sam historia jak z Danielem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dogrywki w klubach konferencji wschodniej by Sebastian Graczyk (e-basket.pl)

 

Fajna analiza. Nas oczywiście interesują Raptors:

 

Jeśli Cavaliers i Heat można przypiąć etykietkę "Mistrzowie" dogrywek, to Toronto Raptors jest zdecydowanie najsłabszą drużyną pod tym względem. Najwięcej spotkań na wschodzie z dodatkowymi pięcioma minutami gry (aż osiem) i aż siedem porażek, to niechlubny wynik klubu z Kanady. Sonics, Wizards, Clippers, Spurs, Mavericks, Hawks i Nets zwyciężyli zespół z największego miasta w Kanadzie. Jedynym klubem, który uległ Toronto było Sacramento Kings 29 stycznia (drugi mecz Rona Artesta po siedmiotygodniowej przerwie). Co ciekawe, każde z ośmiu spotkań Raptors kończyło się po pierwszej dogrywce.

Co to dużo mówić - wyszło szydło z worka. O ile dobrze pamiętam wszystkie z tych meczy mogliśmy spokojnie wygrać, w większości z nich nawet prowadziliśmy... :x Eh... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie no ogolnie to fajnie to zrobiliscie. Czyta sie lekko i przyjemnie ale jak na moj gust to nie które postacie ocenialiscie zbyt dyplomatycznie. Trzeba pisac co i jak...ale to mały minus. Zabrakło mi tu też jakiejs prognozy na następny sezon, ale tak jak mówie całkiem ciekawy artykulik, szkoda że nie można było w nim napisac bardziej pozytywnych rzeczy dotyczących Raptors

Tzn. Kogo ocenlismy dyplomatycznie??

To jest podsumowanie tego sezonu. Prognoz na nowy nie ma, bo nie wiadomo jeszcze ile zmieni sie w zespole, kto przyjdzie, kto odejdzie etc. Mysle ze przed nastepnym sezonem uda nam sie z Wróblem sklecic jakies typy przed sezonem. Cos w tym stylu: http://www.raptors.e-nba.pl/new_season.php Z tego co wiem to to tez napisalismy razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.