Skocz do zawartości

Gay w Raps. Tay i Davis w Grizz, Jose w Detroit.


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

TOP 2 Protected w 2014 i 2015

No. 1 W 2016 i 2017

 

Ja tam nie sadzę, żeby tankowali i uważam, że jeśli Lowry będzie zdrowy to skończą wyżej niż Bobcats, Cavs, Kings, Magic, Pistons, prawdopodobnie też Suns, Wizards i NOH.

Od NOH nie mają prawa, Wizards z Wallem są 6-5, a on dopiero dochodzi do siebie. WAS mają bdb defensywę i upradge jaki daje zdrowy Wall robi z nich przeciętny team koło 0,5. Kings mimo wszystko mają lepszy skład i próbują grać by coś im się skleiła ich "star power", bo talent tam jest. Zostaje Bobcats, Cavs, Magic, Pistons i Suns. Wszystkie na mniej więcej jednym poziomie i TOR by musiało mieć pecha by być 6, raczej będą jakoś 4. A Gay to nie upradge, ten gość jest 58. skrzydłowym w lidze pod względem PER. A to nie jest hidden factor, którego staty nie kochają, tylko bardziej lekki cancer i w ataku, i hustler w obronie, wręcz poniżej przeciętnej SF na ubogiej pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli w tym spada Maggete, a w przyszłym Maggette. A w którym do cholery spadnie ten Magette? ;]

hehe w 2 parze to Villanueva, błąd się wkradł. :)

żaden błąd to będzie poprostu powolny spadek, w sumie to już od kilku sezonów z Magettym coś takiego ma miejsce :P

 

Pozwól, że ostatni raz spróbuję- nie ma nikogo w tej lidze, kto by mógł sam ograniczyć Jamesa przez obronę 1on1. Oczywiście fajnie jak to jest Marion a nie Hayward ale to przede wszystkim taktyka i team D decydują.

a ty co masz do defu Haywarda??? bo na razie to broni bardzo dobrze, no chyba że chodziło ci o to że to białe chucherko którym nigdy nie był ale w takich czasach żyjemy że debilne stereotypy lubią się utrwalać :crushed:

 

 

Nie chciało mi się juz tego pisać, bo Raptors tak nisko nie będą. Musieliby przyfarcić w draft lottery bardzo mocno, żeby pick został w ich posiadaniu, w co nie wierzę.

teraz są na 6 miejscu i to głównie dzięki 2 gościom których oddali, dodać do tego jeszcze 2 chokerów jak gay i bargs i niewiem o jakim farcie my tu mówimy, chociaż w zasadzie to z założenia nie powinni tankować draft nie jest tak mocny żeby było warto ( jeśli w ogóle można mówić że kiedykolwiek warto ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byłes kiedyś w Toronto i coś złego cię tam spotkało że gadasz takie bzdury??? Do Raptors nikt nie chce przychodzić bo mają marną ekipę i debila na stanowisku gma ( nawiasem Colangelo ma ostatni rok umowy, musiał tym tradem postawić taką przysłowiową kropkę nad i swojej tragicznej kadencji), i to tyle, poza tym to big market ekipa ma dobrych fanów na miejscu.

 

 

Raptors mają problem z kanadyjskim podatkiem dochodowym, to jeden z powodów omijania ich przez dużych FA. Głupio to zabrzmi, ale nawet sam fakt bycia w Kanadzie też robi im pod górę.

 

Memphis

Nie przypuszczałem, że Grizz mogą pogonić Gaya i Zacha (bo na to wyglada). Jednego z nich - ok, ale nie obu. Sądziłem, że będą starali się atakować tym co mają, a po sezonie ewentualnie coś zmienią.

Rudego wszyscy znamy, ma swoje wady i często psuł Niedźwiadkom flow, ale jego brak może być jeszcze gorszy. Dobrze mieć kogoś, kto sam wykreuje sobie rzut, nawet jeśli ten rzut ma być czasami głupi.

Tay trochę zdziadział, ale to wciąż przydatny roles.

 

Toronto

Przeważyła myśl "skoro jesteśmy skazani na bycie wiecznym borderline PO team, to przynajmniej grajmy szybko i dużo skaczmy":smile-new: Tylko tak mogą dostać all-stara (powiedzmy). Zresztą, jeśli chcieliby kogoś takiego podpisać po sezonie to i tak musieliby ostro przepłacić. Raps dostali to, czego chcieli - twarz dla swojej organizacji.

Dla Rudego to moment prawdy. Albo stanie się liderem i wreszcie zrobi krok do przodu, albo już zawsze zostanie graczem dającym te 19-6 na średniej skuteczności i kilka top10 dunków w sezonie. Wzięcie Gaya to i tak mniejsza głupota niż przedłużenie DeRozana. Podstawowa sprawa to teraz puścić gdzieś Bargsa.

 

Detroit czyści salary. Ciekawe, czy wykupią kontrakt Calderona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem, ale o wykupieniu nic się nie pisze. Jest za to sporo głosów, że chcą go przedłużyć po sezonie. Mają grać Knightem na 2. Stuckey raczej wyleci, ja bym go oddał za W.Chandlera do Nuggets jeśli byłaby szansa.

 

Sporo kibiców liczy, że po przyjściu Calderona do s5 wskoczy Drumm. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybybyły wyniki to nikomu by nie przeszkadzało granie w Kanadzie, ogólnie patrząc na migrację teraz ludzi z usa za północną granicę to chyba ta Kanda jest ciekawszym miejscem do mieszkania, o podatkach(ich skali wobec zarobków) nie wiedziałem, chociaz akurat wiem że w usa z bogatych nie zdzierają ostatnia kampania prezydęcka dobitnie to uświadamiała, to akurat faktycznie może być spory problem w połaczniu z nie wybitną marką.

 

A co do Jose to niewiem poco mieli by go wykupować skoro ma ten spadający kontrakt a oni i tak o nic w tym roku nie grają, na zdrowy rozum to powinni go podpisać w lato bo żadnego prawdziwego pg nie mają tylko dwóch ballhogów czy jak to się tam nazywa. Ogólnie fajnie będzie zobaczyć Calderona teraz w Detroit z takimi wysokimi jak Drum i Monroe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calderon, z nabitymi asystami czy nie, trochę im poukłada grę. W Detroit aż prosi się o normalnego PG, szczególnie mając pod koszem Grega i Drumma.

Niespecjalnie się do tej pory interesowałem Hiszpanem i nie mam pojęcia, którą opcję wybierze - backup PG w contenderze czy troche więcej USD i s5 w Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz są na 6 miejscu i to głównie dzięki 2 gościom których oddali, dodać do tego jeszcze 2 chokerów jak gay i bargs

Gówno prawda, Lowry będzie upgradem w stosunku do Calderona, bo jest nieporównywalnie lepszym zawodnikiem(Lorak zresztą dawał gdzieś staty, gdzie Raps byli lepsi bez Jose na boisku niż z nim) Ed Davis był fajny, ale wraca po kontuzji Valanciunas, który przed nia grał dobrze. No i dochodzi Gay, jakim cancerem i chokerem by nie był to imho jest to wzmocnienie, myślę, że za bardzo go niedoceniacie.

A Bargnanim Raps handlują.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors duzo czesciej wygrywali z Lowrym niz z Calderonem

szczegolnie bilans na to wskazuje

Lowry jako s5 pg 2-12

Lowry jako 6th man czyli Calderon jako s5 pg 7-9

no i bez Lowryego 7-6

plus opowiesci jak to Lowry pierdoli klimat w druzynie i wypowiedzi trenera jak to Lowry nie wie czy byc pass czy shoot first i ogolnie nie lapie pozycji plus to ze zostal wymieniony i zamieniony kilka razy z s5 pg na bench pg

wyraznie swiadczy o tym ze kazda ofensywa jest lepsza z nim niz bez niego

 

jaka jeszcze mi tu zafundujecie statystyke ?

 

zajebiste sa te advanced stats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jeszcze mi tu zafundujecie statystyke ?

 

zajebiste sa te advanced stats

Ponieważ to lorak kwestionował moją opinię i rzucił jedną statystyką to dorzucę jeszcze kilka danych

 

Czwórka Davis,DeRozan,Pietrus , JV z Jose na parkiecie 51,6 fg z Lowry 41

Czwórka Andrea,Derozan,McGuire,JV z Jose53,3 z Lowry 44

Czwórka Anderson,Davis,DeRozan, Amir z Jose 52 z Lowry 40,5

Wszystkie z Jose są na plusie , wszystkie z Lowry na minusie

Amir ma TS 61 z Jose i 56 z Lowrym

Valanciunas 64 z Jose 48!!!!!!! z Lowrym

DeRozan 49 do 53 z Lowrym

W styczniu z Jose na parkiecie Raptors z mid rangu 50% z Lowry 32, spod obręczy 70 do 68

A co ciekawe kiedy Jose jest starterem to Toronto z nim na parkiecie ma offrtg 108 a bez niego 105

 

Tamta statystyka Loraka była prawdziwa sęk w tym że ona nie uwzględnia z kim przebywał na parkiecie i kto miał wpływ na tamte dane. Calderon jest fatalnym obrońcą ale o niebo lepiej od Lowryego kreuje pick and rolle i współpracuje z wysokimi za to Lowry lepiej z obwodem. Można dyskutować co jest lepsze dla Toronto ( moim zdaniem pick and rolle) ale twierdzenie że Raptors z Calderonem na parkiecie było gorsze jest semantycznym nadużyciem

 

I żeby było jasne bo to jest do sprawdzenia sprawdziłem jak szło Jose z czołowymi obronami i wyszło mi że np z taką Indianą poprowadził kolegów do 54% skuteczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem , który was czyta praktycznie od początku. Jestem fanem Pistons od ponad 20 lat, kiedy byłem na 1 meczu i moim zdaniem jedynie czego brakuje Pistons , żeby wrócić do gry to klasyczny rozgrywający potrafiący obsługiwać wysokich, których mamy i atletyczny sf broniący na poziomie Taya sprzed paru lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry bez Calderona będzie miał poprostu więcej tlenu a widać było w Houston, że Houston nie mamy problemu z Lowrym jako starterem :) Myślę, że problemem Lowrego był Calderon bo ex rakieta wyglada na takiego gracza, który potrzebuje więcej przestrzeni i tyle w temacie. btw za godzinkę Gay debiutuje + Jonas wraca po kontuzji . Nie mogę się doczekać

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna osoba ktora powinna być wyhandlowana to ty z tego forum ;)

 

Nikt o zdrowych zmysłach nie oddaje DeRozana czy Fieldsa ( w dobrej formie jest bardzo solidnym obroncą )

Obecnie zbędny to tam jest tylko Bargnani ale nie wiem czy ktokolwiek na niego sie "skusi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to lorak kwestionował moją opinię i rzucił jedną statystyką to dorzucę jeszcze kilka danych

 

Czwórka Davis,DeRozan,Pietrus , JV z Jose na parkiecie 51,6 fg z Lowry 41

Czwórka Andrea,Derozan,McGuire,JV z Jose53,3 z Lowry 44

Czwórka Anderson,Davis,DeRozan, Amir z Jose 52 z Lowry 40,5

Wszystkie z Jose są na plusie , wszystkie z Lowry na minusie

Amir ma TS 61 z Jose i 56 z Lowrym

Valanciunas 64 z Jose 48!!!!!!! z Lowrym

DeRozan 49 do 53 z Lowrym

W styczniu z Jose na parkiecie Raptors z mid rangu 50% z Lowry 32, spod obręczy 70 do 68

A co ciekawe kiedy Jose jest starterem to Toronto z nim na parkiecie ma offrtg 108 a bez niego 105

 

Tamta statystyka Loraka była prawdziwa sęk w tym że ona nie uwzględnia z kim przebywał na parkiecie i kto miał wpływ na tamte dane. Calderon jest fatalnym obrońcą ale o niebo lepiej od Lowryego kreuje pick and rolle i współpracuje z wysokimi za to Lowry lepiej z obwodem. Można dyskutować co jest lepsze dla Toronto ( moim zdaniem pick and rolle) ale twierdzenie że Raptors z Calderonem na parkiecie było gorsze jest semantycznym nadużyciem

 

I żeby było jasne bo to jest do sprawdzenia sprawdziłem jak szło Jose z czołowymi obronami i wyszło mi że np z taką Indianą poprowadził kolegów do 54% skuteczności

Ale tu nie potrzeba zaawansowanych statystyk, wystarczyło obejrzeć mecze. Dla mnie gra Raptors z Calderonem na parkiecie była o niebo lepsza niż z Lowrym. Nie oglądałem ich na początku sezonu kiedy Lowry siekał statsy jak z kosmosu ale ostatnio ssał pałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne wszyscy w Toronto prócz Bargnaniego są zajebiści i wcale nie jest problemem, że na 2-3 mają : Fieldsa,DeRozana,Andersona,T.Rossa, Gaya i kontrakt Kleizy. I ten Fields to taki wyjebany defender w sam raz na 18mln$/3. A DeRozan + Gay+Bargnani za ponad 40mln/sezonowo to idealna podstawa do budowy klubu.

Kleiza to bardziej 4 grał z tego co kojarzę i do tego jest ciągle kontuzjowany, zostaje więc 5 gości na 2/3 to nie jest niewiadomo jaki przesyt bogactwa. Oddali Davisa więc dalej będą grać na 4 Fieldsem a i pewnie Gay dostanie tam minuty. Derozan odkąd nauczył się rzucać jest według mnie bardzo konkretnym grajkiem na SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że to nie jest ekipa ktora ma wygrać za rok mistrzostwo . DeRozan i Ross rozwijają się , Gay spokojnie może być liderem , Andersonowi wystarczy zakazać rzucać a o Bargnanim juz pisalem , w ostatnich dwoch sezonach Raptors mieli wiecej zwyciestw bez Garnaniego w skladzie . Jedyna pozycja gdzie moga miec niedlugo problem to PG bo Lucas III nie jest wg graczem ktry sprawdzi sie jako rpierwszy zastepca Lowry'ego ale moze w drafcie cos wykombinują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.