Skocz do zawartości

Harden i jego osobiste


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zupełnie zgadzam się z Lorakiem w kwesti ilości kontrowersji i moja osobista interpretacja jest taka:

Hardena styl gry oparty jest na przedostawaniu się pod kosz, co jest najefektywniejszą rzeczą w koszykówce bo podnosi % i wymusza FT, ale też jest najłatwiejszym sposobem na stratę piłki - stąd duża liczba TOs i FT (także tych kontrowersyjnych - prosty efekt wolumenowy - im więcej piwek wypijesz - tym więcej razy oddajesz mocz. W tym wypadku efektem ubocznym są superstar calls)

 

Ale ja tutaj wpadlem z zupełnie innego powodu. Ile z tych gwizdków Harden miałby w latach 80/90s? A ile gwizdków miałby więcej w tej chwili Jordan i inni?

 

My point is, kiedyś walenie łokciem w potylice przez rywala X przy jednoczesnym tackle ze strony rywala Y nie zawsze kończyło się gwizdkiem, szczególnie w PO. Podobna sprawa ze stawianiem zasłon. Teraz położysz rączkę na bioderku i jest eazy call. Ruszysz delikatnie pupką na zasłonie i jest eazy call. I tak źle i tak niedobrze, ale wolałem już poprzednią wersję, bo teraz to trochę komicznie wygląda jak 100 kilowe konie dotykają się lekko i wędrują na osobiste. Co to bilard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry, liczba niepoważnych użytkowników zwiększa się z każdą minutą.

opinia, opinią - who cares, niepoważny jest brak argumentacji korelujący z podtrzymywaniem własnej opinii ponad wszystko. with all respect, jak na bullshit gwizdki wskazujesz 10/10 100% faule to jeteś niepoważny.

 

dajcie spokój, trochę trzeźwego umysłu, bo wracamy do mezozoiku polskiego koszykarskiego internetu sprzed dziesięciu lat, gdzie internet dostępny był tylko w kafejkach, a obiegowe opinie były dogmatami nie do podważenia. obiegową opinią są przesadne gwizdki Hardena (na realGM piszą o tym też co po niektórzy), no ale dajcie spokój, jak na przyjęte standardy przez NBA XXI century nie dostaje żadnych megac***owych gwizdków Harden - bo to nie jest Knicks-Heat '99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia, opinią - who cares, niepoważny jest brak argumentacji korelujący z podtrzymywaniem własnej opinii ponad wszystko. with all respect, jak na bullshit gwizdki wskazujesz 10/10 100% faule to jeteś niepoważny.

Dziwne, że jakoś inne osoby tez tam nie widzą fauli.

I nie chodzi o to, że ich tam nie ma(choć w połowie wskazanych przeze mnie przypadków tak właśnie jest), ale o to, że jak oglądasz inne mecze to po prostu takich się nie gwiżdże, nawet gwiazdom a z jakiegoś powodu Harden ma największego bonusa w lidze. Potrafiłbym zrozumieć Jordana, Wade'a, Kobego, Duranta, Jamesa(w swoich primach) bo oni byli/mogli być twarzami ligi, ale Harden? Srsly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie chodzi o to, że ich tam nie ma(choć w połowie wskazanych przeze mnie przypadków tak właśnie jest)

Rotfl k****.

 

No ale niech będzie - Harden robi karierę dostając jeden gwizdek na kilka meczy. Bez jednego gwizdka na kilka meczy miałby minus 7 ppg i TS niższy o 8% a na jego butach wykryto ślady trotylu. Koniec świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak pewnie wiecie Rakiety mają zainstalowane specjalne kamery które śledzą każdą akcje i dzięki danym z tego wynika ,że

Harden zalicza 9 drivów na mecz. W 1/3 jest faulowany. Ma tylko 4 % strat i zalicza 1,5 PPP.

Zasadniczo jest piąty w lidze jeśli chodzi o drive na mecz. Pierwszy w skuteczności i pierwszy w liczbie wyłapywanych fauli z takich akcji

Procent drivów zakończonych faulami ma taki sam jak Durant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden nie dostaje wiecej gwizdkow z dupy niz inni all-stars.

Napewno nie wiecej niz durant, ktorego w niektorych meczach ciagna za uszy na ft (polecam jak ktos znajdzie niedawny wyjazdowy z den przegrany przez okc po dogrywce).

Po prostu klienci nie maja pojecia jak go bronic/bronia go jak byle jakiego sg.

Jak ktos probuje mu wybijac gale z rak to sie skonczy ft w 99% przypadkow, jak probuje contestowac trzymajac sie blisko to harden zlapie kontakt i tak odda rzut.

Albo trzymac go na perimeter jakim atletycznym dlugim klientem, albo jak juz wjezdza wyczekac i czapa przy samej obreczy.

OKC to zademonstrowalo w zeszlym sezonie, chandler swietnie to robil w finalach zachodu 2 lata temu.

 

Jedyne co mi przeszkadza, ale to nie tylko u hardena, to pospolita praktyka, z tym ze u niego to relatywnie czesto jest to konczenie wjazdu po faulu na 3 albo 4 krokach i zaliczanie potem tego na and1.

Robisz kroki = fg niezaliczone, zapraszamy na linie na 2ft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przeszkadza, ale to nie tylko u hardena, to pospolita praktyka, z tym ze u niego to relatywnie czesto jest to konczenie wjazdu po faulu na 3 albo 4 krokach i zaliczanie potem tego na and1.

Robisz kroki = fg niezaliczone, zapraszamy na linie na 2ft.

Prawda, ostatnio się namnożyło tego. W zeszłym tygodniu oglądałem może z 4 mecze i widziałem 3 razy coś takiego (Parsons, Aldridge, chyba Paul), jeden to był praktycznie ordynarny czterotakt. Harden miał coś takiego w meczu z Blazers ale tam mu nie zaliczyli kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak liczyc i szczerze mowiac nie wiem, bo w trakcie konczenie kroku zlapal pilke w rece i potem byly kolejne 2 kroki. Wiec nie wiem, czy ten krok w trakcie ktorego nastepuje zlapanie liczyc czy niE? wydaje mi sie, ze tak, ale wlasnie nie jestem na 100% pewien. Zreszta bylo to tak minimalne, w zasadzie tuz przed postawieniem nogi zlapal w rece, mysle, ze wiekszosc sedziow czegos takiego nie liczy szczegolnie w nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa i pol takty to oddzielna historia.

Generalnie sie tego nie gwizdze, sa goscie ktorzy chyba nie potrafia inaczej zrobic dwutaktu (rose pierwszy przyklad z brzegu).

 

Co do krokow to niepobitym dotad mistrzem jest maggette

 

zawsze turlam sie po podlodze ogladajac ta powtorke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.