Skocz do zawartości

Harden i jego osobiste


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

@Chytruz, Hardensa już obejrzałem, nawet napisałem długaśnego posta, ale postanowiłem go nie zamieszczać bo i tak do niczego by to nie doprowadziło. Większość tych gwizdków to naciągane faule, których innym się nie gwiżdże. Nie jestem w stanie zrozumieć Twojej miłości do brodacza(może to ta broda? ;)) ale z uwagi, że miłośc śpelą jest nie będę jej w stanie zapewne wypersfadować.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz, Hardensa już obejrzałem, nawet napisałem długaśnego posta, ale postanowiłem go nie zamieszczać bo i tak do niczego by to nie doprowadziło. Większość tych gwizdków to naciągane faule, których innym się nie gwiżdże.

Dołączona grafika

 

 

Nie mam więcej pytań. Don't want to live on this planet anymore.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego ode mnie oczekujesz? Że wskaże Ci jakieś phantom faule, gwizdki bez dotkniecia czy coś w tym stylu? Przecież po pierwsze nigdy tak nie twierdziłem a po drugie liga by szybko musiała zwjac interes gdyby tak postępowała. Harden dostaje mega bullshit calle, ale przecież nie przekonam Cię, że tak jest wskazując, które wg mnie takie są bo zawsze będzie mozna dostrzec jakiś kontakt. Problem w tym, że to nie jest liga europejska czy inne gówno gdzie gwiżdże się aptekarsko. Niestety niektórzy dostają prezenty, widocznie są dla ligi wyjątkowi albo mają piękną gęstą bródkę i fajnie wyglądają rzucając wolne. Nie wiem, pooglądaj inne drużyny i zobacz jakie rzeczy nieraz pozostają bez reakcji sędziów a potem wróc do Hardena i zobacz piękno koszykówki, insane level of basketball, pure skill kiedy James rzuca sobie z kilku metrów bez obrońcy za każde muśnięcie jego superstarowej grubej dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Harden jest odosobniony? Nie, jest kilku graczy z bullshit gwizdkami w porownaniu do reszty ligi, z czego 2 gra w Twojej druzynie. wiec nie wiem o co halo...

 

btw. byla kiedys dysputa na tym forum co spowodowało, ze NBA traci dystans chociazby do NFL. Mysle, ze wlasnie od bullshit calls trzeba zaczac, a nie od karania SAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego ode mnie oczekujesz? Że wskaże Ci jakieś phantom faule, gwizdki bez dotkniecia czy coś w tym stylu?

Że wskażesz mi "mega bullshit calle", których "Durant, LeBron i Kobe nie dostają", co nie powinno być trudne, bo takich jest "większosć" u Hardena i wskazanie ich w tych 8 meczach powinno być banalne.

 

Harden dostaje mega bullshit calle, ale przecież nie przekonam Cię, że tak jest wskazując, które wg mnie takie są bo zawsze będzie mozna dostrzec jakiś kontakt

"Jakiś kontakt" w akcjach, których wiele to jest pionowe pierdolnięcię typa po przedramionach a reszta to wskoczenie na niego po pump-fake albo ordynarne zamierzone faule, dobre. Co widać na przykładach video, które wrzuciłem i które omijasz jak możesz, a mógłbyś najzwyczajniej napisać "filmik 3, 5 i 11 to faul z dupy ponieważ..." czego oczywiście nie zrobisz, bo to głównie podręcznikowe przekroczenia przepisów, gdzie 100 razy na 100 będzie gwizdek.

 

kiedy James rzuca sobie z kilku metrów bez obrońcy za każde muśnięcie jego superstarowej grubej dupy.

Luki zaklina rzeczywistość odcinek kolejny. Dobrze, ze chociaż szybko odpuściłeś sobie stanowisko, że celowo wybrałem mecze, gdzie Hardena traktowali jak każdego innego śmiertelnika.

 

Miałem cię za poważnego usera, ale jak komuś puszczam fragmenty "Rocco invades Poland" a on się upiera, że to wersja reżyserska "Tajemniczego ogrodu" to mogę się jedynie nieco zdziwić. Da-yum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionowe pierdolnięcię typa po przedramionach a reszta to wskoczenie na niego po pump-fake albo ordynarne zamierzone faule

Nie wiem po co to robię ale ok, pierwsze z brzegu:

No tutaj go mega pierdolnął, mało mu reki nie urwał, jeśli to nie było muśnięcie to nie wiem co można nazwać większym muśnięciem...

 

Wowwwwww, srsly? Dotknięcie już nawet po akcji, lawl, szkoda, że mu nie gwiżdżą przy dotknięciu klatki po jumperku..

 

Nie mam pojęcia co się tutaj stało, ale kontaktu nie widać.

 

Nie widać dobrze, albo dostał w twarz albo przyflopował

 

Tutaj dla porównania wrzucam hajlajty z meczu Denver, w Denver i akcja Ty Lawsona(0;35 chyba):

http://watch.nba.com/nba/video/games/nuggets/2013/01/28/0021200664-ind-den-recap.nba

Ale było w restricted więc mogę przezyć.

Nice, gość nawet nie wyskoczył, tutaj akurat jest klasyczny przykład naruszenia w ogóle zasad bo za to się nie gwiżdże, obrońca musi wyskoczyć w górę.

 

He, phantom.

 

Tutaj piękne pierdolnięcie w obrońcę poza restricted. Pokaż mi kto takie obecnie dostaje.

 

Atak grubej dupy, part deux

 

To tak na razie.

 

Aha, nie jestem jedynym, który uważa, że Harden dostaje supersrat calle nie będąc superstarem. ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to robię ale ok, pierwsze z brzegu:

No tutaj go mega pierdolnął, mało mu reki nie urwał, jeśli to nie było muśnięcie to nie wiem co można nazwać większym muśnięciem...

 

Nie muska się ludzi po przedramionach w shooting motion. Jakby się muskało, to może by średnia ligowa FG oscylowała koło 15%.

 

Wowwwwww, srsly? Dotknięcie już nawet po akcji, lawl, szkoda, że mu nie gwiżdżą przy dotknięciu klatki po jumperku..

 

Popchnięcie w plecy w locie, jakby trafił to by się Westowi upiekło.

 

Nie mam pojęcia co się tutaj stało, ale kontaktu nie widać.

 

To to samo co następny filmik, faul po łapach przy próbie przechwytu.

 

Nie widać dobrze, albo dostał w twarz albo przyflopował

 

Pociągnięty z tyłu za głowę/twarz. Faul jak c***.

 

Tutaj dla porównania wrzucam hajlajty z meczu Denver, w Denver i akcja Ty Lawsona(0;35 chyba):

http://watch.nba.com/nba/video/games/nuggets/2013/01/28/0021200664-ind-den-recap.nba

Ale było w restricted więc mogę przezyć.

 

"Mozesz przeżyć", dobre. Lopez mu przyjebał chyba całą powierzchnią ramienia (którego w takiej sytuacji nie może nawet opuścic). Faul jak c***.

 

Nice, gość nawet nie wyskoczył, tutaj akurat jest klasyczny przykład naruszenia w ogóle zasad bo za to się nie gwiżdże, obrońca musi wyskoczyć w górę.

 

Wyskoczył, minimalnie wprawdzie, ale stracił kontrolę. NA UPARTEGO mogli mu to puścić, ale jumpshooterzy zawsze dostają gwizdek przy tych zagraniach.

 

He, phantom.

 

Uderzenie w twarz, sędzia stoi 2 metry dalej.

 

Tutaj piękne pierdolnięcie w obrońcę poza restricted. Pokaż mi kto takie obecnie dostaje.

 

Lol, faul jak c***.

 

http://i47.tinypic.com/1et8k6.png

 

http://i46.tinypic.com/280qkbn.png

 

"Pierdolniecie w obrońcę", najs. Hawes po prostu podręcznikowo to bronił.

 

Atak grubej dupy, part deux

 

Bradley podchodzi biodrami, nie ma zajętej pozycji ani nie jest pierwszy na spocie, faul jak c***.

 

Nie wiem po co to robię

 

Harden ponoć bazuje na gwizdkach z dupy, dostaje ich znacznie wiecej niż LeBron i Durant i gdyby mu je zabrać nie byłby taki dobry. W 8 meczach ja znalazłem 1-2 gwizdki, które EWENTUALNIE mogą budzić zastrzeżenia i przy dobrej woli ze strony sędziów możnaby ich nie zagwizdać. Ty znalazłeś 7, choć chyba kazdy, kto nie będzie ludziom wmawiał, ze czarne jest białe stwierdzi, że były faule Lopeza, Hawesa i Bradleya (Tommy Heinsohn akurat często to ludziom wmawia, więc jego komentarz się nie liczy).

 

To daje nam jakieś 0.1-0.5 wątpliwego gwizdka na mecz (miały być "mega bullshit calle"). Skoro jest to znacznie więcej niż ma LeBron, Durant czy Kobe, to znaczy, że oni nie dostają takich nigdy albo że jakimś sposobem dostają minusową ilość bullshitowych gwizdków.

 

Chciałbym więc żebyś mi wytłumaczył jak jeden podarowany przez sędziów gwizdek raz na 8, 5 czy nawet 2 mecze jest w stanie znacząco wpłynąć na poziom gry zawodnika i sprawić, że gra zdecydowanie lepiej niż w rzeczywistości?

 

Aha, nie jestem jedynym, który uważa, że Harden dostaje supersrat calle nie będąc superstarem. ;]

 

Ludzi, którzy wierzą w zamach w Smoleńsku też jest paru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz obejrzałem i

tych gwizdków nie powinno być :

1.

2.

 

Te są kontrowersyjne :

 

3.

4.

-> nie ze względu na faul, ale jeśli było zagwizdane jako shooting faul to błąd.

 

1. Jak mówiłem - zawsze takie coś zagwizdają.

2. Z perspektywy boiska można powiedzieć, że 50/50 bo takie są bardzo trudne do gwizdania, ale z powtórki nie ma za bardzo nad czym dyskutować, faul Bradleya.

3. Po co West w ogóle pchał tam tą łapę?

4. Pewnie byli over the limit.

 

a zatem mi na 8 akcji (bo w jednej nie widac co sie stalo), wychodzi ze jeden gwizdek byl 50/50 oraz jeden superstar call. reszta ok.

Ta akcja jest w całosci następna na liscie na youtube. Kolo z pomocy wsadzał łapy po piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zawsze. Powiem więcej bardzo rzadko

Żartujesz chyba. Zawsze jak typ podskoczy do bloku i wpadnie na rzucającego mu to zagwizdają. Vasquez ma tyle, że byc moze udało mu się nie dolecieć, ale nie widać dokładnie.

 

po za tym od kiedy Harden jest jumpshooterem jak to określiłeś wcześniej ?

Wut?

 

Jak ktoś rzuca jumpera to jest jumpshooterem.

 

Jak jumpshooter rzuca to: 1. nie próbujesz go blokować, żeby nie trafić w ręce, 2. nie wchodzisz pod jego strefę lądowania, 3. jak nabierzesz się na pump-fake to grzecznie idziesz patrzeć jak rzuca osobiste.

 

2. Właśnie nawet patrząc na powtórkę bym się wadził, Harden rozpoczyna move odepchnięciem lewą reką + potem właściwie kładzie się na cofającego się Bradleya. Dla mnie bardzo, bardzo superstar call.

Cofającego? Bradley wjeżdża pod niego nogami jakby go chciał nabić nie powiem na co.

 

3. Jak dla mnie bardzo kontrowersyjne, przy kontrach mocniejszych się nie gwiżdże wiele razy.

Po co pchał tam łapę? Bo jak dla mnie to chciał cwaniacko z cichacza podjąć ostatnią próbę ratunku i się naciął.

 

4. po 1,5 min kwarty? Chyba nie bardzo, a absolutnie nie jest shooting faul.

Kto wie co się działo przez te 1.5 minuty.

 

5.(bonus) Czy za przejechanie ręką po brodzie ( wystającym na kilometr zaroście) rywala powinien być faul? Wadziłbym się.

Sedzia stoi obok, a filmik jest na youtube i kręcony z kilometra, nie wiem jak to poznałeś.

 

 

Ja tu nie przyszedłem się kłócić czy każdy call Hardena to jest 100% legit faul jaki sędziowe odgwiżdżą z zamknietymi oczami tylko sprawdzić przedstawioną przez Lukiego teorię, że gość robi karierę na prezentach od sędziów. Jak dla mnie 1-3 faule nad którymi można podyskutować w ciągu 8 meczów to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łejt e sek, jeszcze nie skończyłem:

Mega rotfl, ciekawe jak to uzasadnisz... Harden go dotknął łokciem jak już gośc "zakończył skok" czyli miał pozycje.

 

Tu nie wiem, możliwe, że chwile wcześniej go faulował

 

To daje nam jakieś 0.1-0.5 wątpliwego gwizdka na mecz

Nie, to nieprawda. Akurat w tych meczach dostał 34 gwizdki czyli BARDZO MAŁO jak na niego. Gdyby zawsze tyle dostawał to by rzucał 4,3 FTA/game a nie 10, k**** 10 FTA. To po pierwsze.

 

Biorąc pod uwagę, że ja znalazłem 5 bullcalli i 6 kontrowersyjnych gdzie albo nie widac dokąłdnie co się stało albo zawalił sedzia - wychodzi, że około 1/3 jego FTA to wątpliwe FTA. Tym sposobem zchodziłmy z 10 FTA na 6,7 FTA per game. A to jest ogromna różnica!

 

Dodaj do tego fakt, ze w tych meczach dostał bardzo niewiele gwizdków i wychodzi, że w tych swoich rekordowych prawiodpodbnie dostawał jeszcze więcej fauli z czarnej czeluści pomiędzy pośladkami.

 

Chciałbym więc żebyś mi wytłumaczył jak jeden podarowany przez sędziów gwizdek raz na 8, 5 czy nawet 2 mecze jest w stanie znacząco wpłynąć na poziom gry zawodnika i sprawić, że gra zdecydowanie lepiej niż w rzeczywistości?

Ok, właśnie to zrobiłem. Harden bez bullshit calli ma 3 punkty mniej i dużo gorsze wskaźniki TS, eFG, FG(bo Harden jest pizdą i jak ktoś go muśnie to rzadko potrafi skończyć).

 

A co do np. call Vasqueza czy tego co go tak pierdolnął to to są kontrowersyjne MEGA faule bo rzadko kiedy takie coś gwizdają. Jasne, że jest taki przepis, ale k**** bez jaj, takie rzeczy dzieją się kilkakrotnie w meczu i nikt fauli z tego nie ma. Nawet jak chcesz przykąłd z pump fejkami to pooglądaj Miami, Wade który jest mistrzem w pump fake'ach i podobno dostaje faule z niczego miał masę tego typu akcji w tym sezonie bez zagwizdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łejt e sek, jeszcze nie skończyłem:

Mega rotfl, ciekawe jak to uzasadnisz... Harden go dotknął łokciem jak już gośc "zakończył skok" czyli miał pozycje.

 

Czy przypadkiem takiego czegoś w tym sezonie nie mieli już gwizdać? Coś tak mi się kojarzy, ale nie jestem pewny, bo jak oglądam mecze, to raz gwizdają raz nie.

 

W każdym razie Harden często się wpierdala w pomalowane co skutkuje tym, że są faule. Takie są zasady, że czyste bronienie jest prawie niemożliwe. Jak ktoś chce to zawsze zauważy chociaż mały kontakt, a James to wykorzystuje wbijając się pod kosz tyle ile się da. Dlatego ma dużo FTA, to dla mnie nic dziwnego.

Te filmiki co pokazujecie są za krótkie i za mało w nich powtórek, żebym mógł je ocenić(propsy dla was, że tak dokładnie tam wszystko widzicie), więc nie będę się do nich odnosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem próbka 9 gwizdków jest bardzo mała. Ja oglądam mecze HOU w tym roku częściej ze względu na osobę Parsonsa, którego lubię w tej lidze jak mało kogo. I widzę, że raz na 3-4 mecze sędziowie gwiżdżą Hardenowi offensy + nie dostaje wtedy Harden tylu gwizdków, a wtedy zazwyczaj Houston z nim na parkiecie są na głębokim minusie, rzekłbym wręcz szkodzi Rakietom wpierdalając się na ślepo 1v3 w obronę pod koszem, licząc że dostanie superstar call, a olewając będących na dystansie wolnych strzelców (Parsons, Delfino). I szczerze takie gwizdanie wolę, bo pozostałe mecze sprowadzają się do tego, że jakkolwiek Harden wjebie się pod kosz i tak dostanie FT. Więc to jest mój zarzut do Hardena : tak moim zdaniem dostaje gwizdki za często, sędziowie nie gwiżdżą mu offensów, a gdy zaczyna być normalnie traktowany nagle staje się przeciętnym graczem, który staje się problemem dla własnego zespołu.

Plus, kurde, jeden. Jak widać niektórzy są w stanie jeszcze poprawnie interpretować to co im wlatuje do głowy przez oczęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega rotfl, ciekawe jak to uzasadnisz... Harden go dotknął łokciem jak już gośc "zakończył skok" czyli miał pozycje.

 

Oczywiście: http://i48.tinypic.com/2yorbrk.png

 

Nie, to nieprawda. Akurat w tych meczach dostał 34 gwizdki czyli BARDZO MAŁO jak na niego. Gdyby zawsze tyle dostawał to by rzucał 4,3 FTA/game a nie 10, k**** 10 FTA. To po pierwsze

A osobiste za techniczne i umyślne na końce meczu liczyłeś? Bo łącznie z nimi w tych meczach rzucał 70 osobistych czyli jakiś jeden mniej poniżej średniej. No chyba, że te gwizdki to też prezenty od sędziów.

 

Biorąc pod uwagę, że ja znalazłem 5 bullcalli i 6 kontrowersyjnych gdzie albo nie widac dokąłdnie co się stało albo zawalił sedzia - wychodzi, że około 1/3 jego FTA to wątpliwe FTA. Tym sposobem zchodziłmy z 10 FTA na 6,7 FTA per game. A to jest ogromna różnica!

Znalazłeś (we własnym mniemaniu) 5 bullcalli i 5 kontrowersyjnych czyli 10 (ten ucięty jest w całości dalej, nie miałeś zastrzeżeń), choć gdybyś miał odrobinę przyzwoitości nie wyjechałbyś z większością z nich (a już ten Lopez i Hawes - please k****). Ja widzę 1-3, January 3-4, Lorak 1-2, (raczej kontrowersyjne a nie "mega bullshit"). Luki widzi 10, większość totalnie z dupy plus parę kontrowersyjnych. Ciekawe.

 

Wstydu nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem próbka 9 gwizdków jest bardzo mała.

Plus, kurde, jeden. Jak widać niektórzy są w stanie jeszcze poprawnie interpretować to co im wlatuje do głowy przez oczęta.

Koledze nie raczysz wyjaśnić, że gwizdków było koło 30, a do pozostałych nie miałeś zastrzeżeń?

 

 

I widzę, że raz na 3-4 mecze sędziowie gwiżdżą Hardenowi offensy

Harden ma 23 ofensy.

 

Inni, którzy mają dużo FT:

 

Westbrook 17

Durant 17

Kobe 8

Wade 6

LeBron 13

 

Wszędzie skurwiela faworyzują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.