Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Skład Polski wymiotny ;-) I jeszcze bym byl w stanie wszystko zrozumiec ale co tam robi Paul Robinson? :P

Też nie wiem co tam robi Paul Robinson... :lol: Musiał chyba w błyskawicznym tempie obywatelstwo zmenić... :wink: Poza tym przemianowali go na strikera... :lol: No cóż... Życzymy mu wielu bramek dla Polski... :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki?

- Ładnie wyglądam?

A co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki?

- Lepiej tam nie wchodź.

 

 

Przedszkole. Jasio zaczyna zwalać na podłogę wszystkie zabawki z półek.

Pani go pyta - Co robisz Jasiu?

- Bawię się

- W co?

- W "k**** mać, gdzie są klucze do samochodu?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zakazu to przypomniała mi się fajna historia z czasów jak ostatni raz w Polsce był Jan Paweł II. Również obowiązywał zakaz spożywania alko. Stoję sobie na stacji paliw, tankuję moje piękne zielone cudeńko (Polonez Caro 1.6 GLI, szkoda ze już "umarł" :lol:), patrze wychodzi pani wyglądająca jak po tygodnoiwym przechlaniu. Trzyma w ręku płyn do spryskiwaczy. Pomyślałem "jak ktoś w takim stanie może prowadzić samochód?". Ale ona wyjaśniłą całą sytuację, bo odkręciła butelkę przechyliła na oczach wszystkich, po czym zadowolona włożyła płyn do reklamówki i poszła sobie na spacerek zapewne... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zakazem to jest paranoja, nie wiem czy śmiać się czy płakać, nawet w klubach na imprezie którą się zamówi w barze dla gości nic nie możesz kupić, rozumiem w miejscowościach gdzie on się pałęta, ale dlaczego np u mnie? Bo przejezdżał niedalego? :D Bo dzisiaj chyba jest w częstochowie czy gdzieś obok? :D rzeczywiście niedaleko, zrobili wielkie halo, dzisiaj 1 dzień dni będzina (czyli wioski niedaleko mnie) i nawet nie napije się piwa lanego. Paranoja .... :? Co z tą polską? :D, bo nie przypominam sobie żeby były jakiś problemy z kupieniem alkocholu kiedy ostatnio był Nasz Papierz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja .... Confused Co z tą polską? Very Happy, bo nie przypominam sobie żeby były jakiś problemy z kupieniem alkocholu kiedy ostatnio był Nasz Papierz...

Odnośnie zakazu to przypomniała mi się fajna historia z czasów jak ostatni raz w Polsce był Jan Paweł II. Również obowiązywał zakaz spożywania alko

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore chodzi mi że u mnie w mieście, bo w stolicy to może było coś takiego, ale u mnie nie, przynajmniej nie w mieście... pozatym mogli wprowadzić np zakaz kupowania wódki ale piwo nawet? Paranoja znajdź mi piwo które ma poniżej 4.5 %. To już mogli nie robić wałków tyylko powiedzieć że nic to nic. Zresztą i tak tego nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.