Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu pewna gosciowa nagrala na dyktafon list do swojego chlopaka, w ktorym wyznala mu, ze jest jeszcze dziewica i pare innych rzeczy. :lol: Koles puscil to nagranie do netu i pol Polski mialo niezla polewe.

 

Jezeli ktos jeszcze nie slyszal tego listu to czas nadrobic zaleglosci.

 

http://www.5.waw.pl/~rafal/list.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.big-boys.com/articles/torn.html

 

Morze Pólnocne, lodowaty wicher hula jak cholera. Na pokladzie statku stoi dwóch marynarzy.

- W taką pogode z golą glową? Gdzie masz swoje nauszniki? - pyta jeden.

- Od czasu nieszcześliwego wypadku juz ich nie nosze.

- Jakiego nieszcześliwego wypadku??

- Kumpel zapraszal na wódke, a ja nie slyszalem...

 

Niedaleko malej parafii, zbudowanej przy drodze, stoją rabin i ksiądz. Piszą na tablicy wielkimi literami: "KONIEC JEST BLISKI, ZAWRÓC NIM BEDZIE ZA PÓŹNO!". W chwili, gdy piszą ostatnią litere zatrzymuje sie samochód. Wychodzi kierowca i krzyczy:

- Zostawcie nas w spokoju. Wy religijni fanatycy!

Wsiada z powrotem do samochodu. Odjezdza. Po chwili slychac wielki huk i trzask... Duchowni patrzą na siebie i ksiądz mówi:

- Eeee... moze po prostu napisszemy "Most jest zniszczony!". Co?

 

Podchodzi facet do kiosku Ruchu i prosi o paczke fajek. Kioskarka mu podaje.On patrzy, czyta: ,,UWAGA! PALENIE TYTONIU POWODUJE IMPOTENCJE". Facet oddaje fajki i mówi:

- Pani mi da takie z "rakiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórka z zabezpieczeniem "anty-kradzieżowym"

Coś Ci chyba nie wyszło Szaku :P , jeśli to ma byc zabezpieczenie to pistolet musiałby sam strzelać ;)

 

Mąż przychodzi do domu i siada na kibelku. Tymczasem żona krząta się po mieszkaniu

i słyszy, że z kibla dochodzą jakieś postękiwania. Myśli sobie: "Zrobię mężowi kawał

i zgaszę światło". Gdy to już zrobiła z kibla słychać krzyk:

- O Boże! Ratunku!!!.

Przerażona otwiera drzwi i zapala światło. A mąż mówi:

- Uff!!! Myślałem już, że mi oczy pękły.

:lol::lol:

 

Przychodzi polityk do lekarza i mówi:

- Panie doktorze, mam straszny problem, od trzech tygodni mam migrenę.

A na to lekarz:

- Niech pan nie przesadza. Migrenę to może mięć profesor, nauczyciel, artysta.

Słowem - człowiek myślący. A panu to po prostu łeb napier..la.

 

Początkujący myśliwy wyrusza na polowanie z dwoma psami.

Po godzinie wraca.

-Co się stało? - pytają koledzy. - Wróciłeś po nowe naboje?

-Nie, po nowe psy.

 

 

Przychodzi facet do sklepu zoologicznego

- Dzień dobry chciałbym kupić psa obronnego.

Na to sprzedawca

- Niestety niemamy psów obronnych, no ale mamy obronna papugę.

Zdziwiony facet pyta

- Co to jest ta obronna papuga?

- Już panu tłumaczę, ona jest specjalnie tresowana, proszę spojrzeć jak nią kierować.

Sprzedawca mówi do papugi

- Na stół.

Papuga rzuciła sie i rozwaliła cały stół.

- To wspaniałe, kupuje tą papugę.

Wraca facet do domu i testuje papugę.

- Na drzwi (sru, papuga rozwaliła drzwi).

Zadowolony siada przed telewizorem, gdy nagle wchodzi żona, widzi papugę i wrzeszczy

- Stary, co to za papuga?

- A obronna papuga - odpowiada małżonek, na co żona

- A na c..j ci ona.

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hoopsvibe.com/basketball-videos-article-22634.html

 

Jest tu masa filmików o NBA, z tym ze tez reklamowki, ta z Yao nawet fajna 8) a po za tym polecam film numer 2 i 3 (Kobe i dunki) w 4 Carter i Jefferson lamia obrecz (doslownie). Z reszta nie bede wam opowiadal tylko sami zobaczcie :wink:

Jak zauwazylem fajne sa te filmiki, tylk mam maly prblem, ze wzgledu na to ze mam wolnego neta (obecnie neo 160) nie chodza plynnie mi te filmiki, a widze ze sa rewelacyjne, czy jest jakis sposob, zeby zgrac je sobie na dysk i pozniej ogladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauwazylem fajne sa te filmiki, tylk mam maly prblem, ze wzgledu na to ze mam wolnego neta (obecnie neo 160) nie chodza plynnie mi te filmiki, a widze ze sa rewelacyjne, czy jest jakis sposob, zeby zgrac je sobie na dysk i pozniej ogladac.

Z tego co mi wiadomo to niestety nie :( Mi tez nie najlepiej ida filmiki, ale nie narzekam najgorsza jakosc u mnie ma 11 z Iversonem :twisted:

Czy nie sadzicie rowniez ze w filmie nr 14 Michael Jordan ma podobny glos do Maxa Payne'a :lol: Polecam film nr 17, co ten Vince wyprawia :D (nie bedzie wsadow, ale ubawicie sie) i 22! to co lubimy najbardziej, dunki, nie w wykonaniu graczy NBA, ale colesie sa dobrzy. Ja normalnie jak kazdego ogladalem wrzeszczalem jak Ci komentatorzy z USA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie te reklamy rozwalają są rewelacyjne, szczególnie kopytko

http://reklamy.plusgsm.pl/darmowebezlimitowtv.html

Wszystkie 14 do ściagnięcia za darmo

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Zeby nie wyszło całkeim off topuicowo

http://img244.echo.cx/img244/5115/pic152058xf.jpg pobawmy sie w chińczyka :)

 

Uwagi z dzienniczkow:

-Wyrzucił koledze teczkę za okno i powiedział, że "jak kocha to wróci".

-W czasie wyścigu międzyszkolnego umyślnie biegł wolno, by jak twierdzi zyskać na czasie

-Wysłany po kredę przyniósł ślimaka

-Ukradł dziennik lekcyjny, nie chce oddać i żąda okupu

-Na lekcji biologii rzucił we mnie łopatą

Wyrwany do odpowiedzi mówi, że nie będzie zeznawał bez adwokata

-Naraża kolegów na śmierć rzucając kredką po klasie

-Zabrał z ubikacji przetykacz do WC i robił stęple na ścianie

-podczas lekcji religii upierdliwie wypytuje katechetke o sprawy osobiste np. ilośc dzieci, stosunki z meżem

-Wojtek wystawił ptaka za okno i jeszcze nim macha

 

Diabel powiedzial do Niemca, Ruska i Polaka ze jak mu powiedza taka miare ktorej nie ogarnie to nie pojda do piekla. Zaczyna Niemiec 923476716235162351623 Marek!! Diabeł mysli, mysli po 30min mowi: dobra ogarnolem, spierdalaj do piekla! Potem Rusek: 897834767816236157385347656715238714736 litrow wodki! Diabel siedzi mysli, mysli po 10h mowi: dobra ogarnolem, spierdalaj do piekla! Przyszla kolej Polaka. Polak mowi: w ch***!! Diabeł siedzi mysli, 1dzien, 2dzien, miesiac, rok... Wkoncu mowi: Dobra Polak ty nie idziesz do piekla... tego nie ogarnolem... Ale prosze powiedz mi ile to jest bo nie moge spac po nocach! A Polak do niego: W ch*** to jest jak z tad w pizdu!

 

Wpada zdenerwowany zając do knajpy i krzyczy:

- Kto mi pomalował rower na zielono!?

Wstaje niedźwiedź:

- Ja, a co?!

Zając (przyciszonym głosem):

- Nic, chciałem tylko spytać, kiedy wyschnie... 8)

 

Pijak wraca do domu o czwartej nad ranem...

- Gdzie byłeś? - pyta żona.

- Na... czynie.

- Na jakim czynie?

- Naczynie, będę rzygał.

 

Gdybyśmy przed baranem postawili wiadra: z woda i z alkoholem, to czego się

napije baran? - pyta prelegent usiłujący rożnymi przykładami przekonać

słuchaczy, ze picie alkoholu jest szkodliwe.

- Wody! - odkrzykują słuchacze.

- Tak! A dlaczego?!

- Bo baran!

 

Facet podejrzewał, że zdradza go żona. Kiedyś rano gdy ta była w łazience krzyknął do niej "kochanie idę do pracy!" i trzasnął głośno drzwiami a następnie schował się w szafie. Żona po chwili wyszła z łazienki w zwiewnej haleczce. Po 5 minutach dzwonek do drzwi. Żona otwiera i rzuca się na szyję facetowi z okrzykiem "cześć Stefan!". Mąż przez szparę w szafie - "kurdę przystojny ten Stefan...". Żona zrobiła herbatkę a po 5 minutach Stefan przechodzi do konkretów. Ściąga koszulę a tam na brzuchu "kaloryfer", klata jak u Pudziana i piękna opalenizna. Mąż przez szparę w szafie - "ja pierdzielę ze Stefana to jest gość!". Stefan kontynuuje - zdjął spodnie a tam nogi wydepilowane i umięśnione jak u Armstronga. Mąż przez szparę w szafie - "nie no! ze Stefana to jest super macho!!!". A Stefan swoje - zdjął slipy a tam instrument do kolan. Mąż przez szparę w szafie - " Jaaaaaaaa!!!!!!! Stefan to jest SUPER HIPER GOŚĆ!!!!!!!!!!". W tym momencie żona ściąga halkę a tam obwisły biust, pomarszczona skóra, opona na brzuchu i celulitis. Mąż przez szparę w szafie załamany - "Ja pierdolę!!! Ale wstyd przed Stefanem!!!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Garnett świetna ta stronka z reklamówkami.;]

 

2.Urodziny killera. Zebrali się koledzy z branży, siedzą, piją, jedzą ciasteczka, wymieniają doświadczenia zawodowe. Przyszła pora wręczania prezentów. Wstaje najlepszy kumpel solenizanta i powiada:

- Mowa moja będzie krótka, super z ciebie gość, myśmy się z kolegami złożyli - i podaje solenizantowi piękny skórzany futerał.

Solenizant otwiera, w środku najnowszy krzyk mody w dziedzinie karabinów snajperskich - z lazernym celownikiem, cynglem-sznellerem, ładowarką i wygrawerowaną dedykacją.

- Nooo, chłopaki! - wzruszył się solenizant.

- Poczekaj, to jeszcze nie wszystko - musisz go wypróbować - tu wręczają mu kontrakt na kropnięcie klienta za milion zielonych.

- Takiego prezentu jak żyję nie dostałem - rozczula się solenizant.

- Poczekaj, to jeszcze nie wszystko!

Prowadzą go do ogrodu, a tam do drzewa przywiązany facet z workiem na głowie.

- To jest ten klient, co go masz kropnąć!

Killer rozklejony zupełnie, łzy wzruszenia mu się do oczu cisną, tymczasem jeden z gości podchodzi do klienta z workiem na głowie, ściąga worek, a facio drżącym głosem zaczyna śpiewać:

"Happy birthday to you, happy birthday to you!...."

 

 

 

3.wprawdzie nie znam rosyjskiego ale chyba nie to jestw tym filmie najśmiesznijsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowce:

- Synku chcesz orzeszka?

- Poprosze.

Na drugi dzien to samo, kierowca dostal orzeszka, ale mówi do babci:

- To niech pani tez zje.

- Chlopcze, ja juz nie mam zebów.

Trzeci dzien znowu:

- Synku chcesz orzeszka?

Kierowca zaciekawiony pyta:

- Babciu, a skad masz takie dobre orzeszki?

- Z Toffifee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA LOL, poprostu teledysk zmiażdżył 8)

Norwescy żołnieże nudzili się w Iraku :) Jeszcze nie mogę przestać tego śpiewać :P

PS. Kolesie wygrali główną nagrodę i zgarneli $1000

Teledysk fajny, ale to chyba Kosowo a nie Irak, widac nie zrozumiałeś głębokiego przesłania tej piosneki :)

 

 

PATRZCIE CO ZNALAZŁEM W NECIE:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teledysk fajny, ale to chyba Kosowo a nie Irak, widac nie zrozumiałeś głębokiego przesłania tej piosneki :)

tfu, jasne, że Kosovo, nie wiem jak to się stało, że napisałem Irak :roll:

 

A jeśli chodzi o zdjęcie, to kiepskiej czcionki użyłeś :P

 

EDIT: Jak tak o tym pomyślałem, to w sumie rzeczywiście jesteśmy podobni :) jak pokazałem koleżance to spytała gdzie się tak opaliłem :roll: Ale nie bój się Gumbas, ja Twoje też gdzieś miałem na dysku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.