Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45377643

 

Czego to ludzie nie wymysla " Dzięki niemu możesz sprawdzić, czy masz połączenie z Internetem przez gniazdko elektryczne"

Stwierdziłem ze ludzka naiwnosc na allegro nie zna granic po tym jak moj kumpel tam sprzedał aparat do mierzenia temperatury ucha za 75 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem ze ludzka naiwnosc na allegro nie zna granic po tym jak moj kumpel tam sprzedał aparat do mierzenia temperatury ucha za 75 zł

:lol: :lol: :lol: Masz moze jakiś link?? lub wogule coś związenego z aukcją??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45377643

 

Czego to ludzie nie wymysla " Dzięki niemu możesz sprawdzić, czy masz połączenie z Internetem przez gniazdko elektryczne"

Nie wiem co was tak śmieszy :roll: :lol: Bardzo uniwersalen :lol: i przydatne narzędzie :lol: Czy ludzie są naprawde już tak bardzo naiwni?

 

 

Jezce ode mnie kilka dowcipów

 

Dzwoni Janusz Weiss do Miriam i mówi:

- Dzwonię do PANI/PANA w bardzo nietypowej sprawie...

 

Jadą dwie blądynki maluchem.

Maluch zatrzymał się.

Jedna blądynka zagląda pod maskę

i mówi.

-nie ma silnika.

A na to druga:

-nie martw się z tyłu jest zapasowy.

 

Na klasówce nauczycielka do ściągającego ucznia:

-Natychmiast wyjmij to co masz między nogami i połóż na biurku!

 

Dzieci piszą wypracowanie na temat: Jak wyobrażam sobie bycie informatykiem? Nie pisze tylko Jaś.

- Dlaczego nie piszesz? - pyta polonistka.

- Czekam, aż mi się otworzy edytor tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz pisze w tym dziale i nie wiem czy to co teraz zamieszcze przypadkiem wczesniej sie nie pojawilo jezeli tak to przepraszam jezeli nie to zycze milego ogladania :D

 

http://www.funpic.hu/en.index.php

 

masa smiesznych fotek i kilka naprawde niezlych filmikow polecam w szczegolnosci dzial w ktorym zamieszczane sa akcje ze sportowych aren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametop.nl/games/game.php?id=487

 

ooo kur.. ta muze w backgroundzie rządzi boska !!! normalnie hit na ircu bbv wszyscy to kochaja, wy tez mozecie. jak chcecie muze to mogfe wrzucić wam gdzieś na moj serwer mały (a moze na torrenta !! :D:D:D)

a gierca tez świetna :D

muzyka to hit pt:

Schnappi, das leine krokodil - Schnappi

widziałem na VIVIE DE wczoraj :lol: pewnie na mule będzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubaw po pachy to ja miałem wczoraj. I dzisiaj.

 

Niedawno zamknąłem swoje konto w pko i przeniosłem sie do konkurencji. Zostalo mi u nich około 25zł wiec wszystko przelałem na nowe konto. A tymczasem wczoraj dzwoni do mnie gosciu z oddziału w którym je zakałdałem i mi mówi, ze na koncie sa jeszcze srodki, które musze odebrać, bo nie moze zamknąć konta. Zdziwiłem sie, bo byłem pewien że nic nie ma. No ale sie ucieszyłem, bo zawsze jakaś kasa. No to umawiam sie na przelew czy na odebranie osobiście, ale pytam się z ciekawosci ilre tych środków jest. A on mi na to całkiem poważnym głosem, ze 1 grosz (słownie: jeden grosz) :shock: :lol:

 

Ale to jeszcze nic. Mówił że dzwonił z oddziału gdzie je zakałdałem i tam musze jechać. Nie wiedziałem tylko który to oddział, bo na tej ulicy są dwa. Wszedłem akurat dzisiaj do tego złego i przedstawiłęm sytuację. Tam gościu myslał że robie sobie jaja na prima apriolis i nie chciał mi uwierzyć. Na dodatek sprawą zainteresował sie jego kumpel siedzący obok w okienku, który jest podobny jak cholera do tego aktora co gra w tej reklamie "Amore Pomidore" (tej co niby jest to wenezuelska telenowela). I też tak ulizany zelem. No to jak go zobaczyłem to nie mogłem sie powstrzymac od śmiechu. No to ten z którym gadałem to juz był pewien ze robie soboie z niego żarty i musial zadzwonić do tamtego oddziału, zeby mi uwierzyć. Nie ma to jak pko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.