Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

to ja go wypromowałem, koles wygrał WBW (wielką bitwe warszawską) i pokonał na free Ostr tekstem "twoja stara matka jest jak bambaryła a ty jestes brzydka i ta twoja mina" to bedzie hicior!

 

Btw: Tak samo jak Qpa bardzo prosze o zamieszczenie linka do jego płyty :D

 

 

 

 

 

EDIT:Mam diss mc terminatora na Numera Raz jak ktoś chce to niech pisze na gg 4501497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNIEWAGA panowie! :o

 

Oto co znalazlem na forum clublakers.com:

 

Dołączona grafika

 

I jeden z komentarzy:

i think that white guy on the bench needs to be in the starting 5

 

:wink:

 

Druga zabawna rzecz, jaka tam znalazlem, to adres strony takiego jednego koszykarza. Moze paru z was go zna, ale raczej nie z gry na parkietach NBA.

http://www.adonalfoyle.com

A najlepszy jest naglowek: One On One with a Rising NBA Star :lol:

To przebija nawet Tru Wariera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja wam podam cos fajnego. Moze juz wczesniej bylo, ale nie przegladalem tych 30 paru stron :P Kliknij na ten adres:

 

http://www.toya.net.pl/~kazzie/flash/obrazek.swf

 

Musisz poczekac około pół minuty i zobaczyc co zmieni sie na tym obrazku. (Jesli cos sie w ogole zmieni). Jednak zeby wyszlo dobrze musisz miec wlaczone glosniki i to dosc glosno. Inaczej bedzie głupio. No to oglądajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, stretballowiec, juz ja sie domyslam jakiego typu to jest. Takie cos trzeba inaczej zapodawac, bo sugestia z glosnikami wiele demaskuje :wink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

EDIT

=========

 

Before Wednesday, the Spurs also didn't think of their mascot as a troublemaker. Veteran referee Jess Kersey ejected the Coyote after the third quarter of the team's victory over Minnesota for pretending he was going to fight Timberwolves guard Wally Szczerbiak.

 

Ja juz nie wiem, kogo oni zatrudniaja, zeby grali te maskotki, jakich swirow. Zeby zaczepiac koszykarzy? Juz bywaly numery w przeszlosci z tymi ludzmi. Barkley jednemu dokopal, a niedawno facet robiacy za maskotke Bulls okazal sie byc dilerem narkotykowym. Co za swiat...

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.