Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

verson - mój kolejny rówieśnik :wink:... też to miałem, jeden ubrany jak żołnież w pawdzwym mundurze, inny sk8, jeszcze inny metal, niektóre zachowania bywały.... SZOKUJĄCE.... Do tej pory byłem w klasie sportowej, chodziłem z tymi samymi ludźmi od 4 klasy podstawówki, więc nie zauwazałem nic dziwnego, a tera.... :roll:

 

Mnie tam komiks się naprawde podobna, fajnie uwypukone jest zachowanie sk8tów niektórych nauczycieli itd..... (szczególnie z tym nieprzygotowaniem :lol: )

 

Ogólnie super i czekam na następne odcinki :wink: może nie jest to inteligentne (nawet napewno), ale śmieszy i to jest najwazniejsze, skoro w TV leci taki serial jak Kiepscy to to chyba nie jest gorsze ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest "rzeźnik" "kajdan" "bankier" dziewczynka z zezem.. Mateuszek który wygląda jak z 1-3 podstawówki.. dziewczynka która waży ok 130kg i wiele innych :D Dla mnie początek liceum to był szok bo w gimnazjum miałem Klasę Idealną.. Ale teraz nie jest już tak źle.. jest kilka spoko osób :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow z meczu LAL, ale akurat na clublakers daja fajne foty i tylko z meczow tej druzyny. Trudno. Ale smiesznie wyszlo :)

Dołączona grafika

 

A komis faktycznie taki sobie. Pomijajac to, ze na poziomie bardziej ehem, wczesno mlodziezowym, to za dlugi :) Zalatuje troche south parkiem (moze to przez obrazki), co jest QL, ale tresc juz slabsza, choc od czasu do czasu cos smieszniejszego sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest "rzeźnik" "kajdan" "bankier" dziewczynka z zezem.. Mateuszek który wygląda jak z 1-3 podstawówki.. dziewczynka która waży ok 130kg i wiele innych Dla mnie początek liceum to był szok bo w gimnazjum miałem Klasę Idealną.. Ale teraz nie jest już tak źle.. jest kilka spoko osób

No no u mnie tez są mutanty np, DARUŚ ktory ma glos jak by mu jaja obcieli albo KZF (czytaj kobieta z fiutem) babochlop poprostu hm kto tam jeszcze aaaaa PSYCHOPATA ten to dopiero chodzi na cmentarz codziennie (jest metalem) ma włosy jak bizon i kolekcjonuje szynszyle ( raz grozil mojemu koledze ze go zakopie na cmentarzu)

 

 

 

A no i komiks jest cool :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo KZF (czytaj kobieta z fiutem) babochlop poprostu...

Hehe cos jak Mirriam :P 8) ? A co do komiksow to sa w miare ok. W wolnych chwilach (ktorych niestety za wiele nie ma) mozna poczytac i cos smiesznego mozna znalezc. Qrcze mialem ten link wczesniej dac ;) ale mnie antek uprzedzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te dowcipy się pojawiły ale co tam:

 

Przychodzi zajączek do lisicy i pyta:

Jest lis?

Lisica: nie ma

Zajączek: posłuchaj dam ci 100 jak pokażesz cycki

Lisica: no co ty zwariowałeś???

Zajączek: posłuchaj 100 za cycki to okazja

Lisica: a niech rtam i pazała

Zajączek: dam drugą 100 jak mi dasz

Lisica: no dobra, 200 piechotą nie chodzą (i dała)

Po kilku godzinach przychodzi Lis i pyta Lisice:

Zając był?

Lisica: był

Lis: dwie stówy oddał?

 

Kocha się siostra z bratem i po stosunku siostra mówi:

Wiesz jesteś lepszy niż ojciec

Wiem, matka mi mówiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się ściągać w ciemno, więc powiedz mi pietrek czy to jest ta przeróbka 18L o sesji? bo jak tak to już to dwa razy dzisiaj ściągnąłem w ciemno i mam dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.