Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje to jest mało zabawne,.Dla mnie nawet smutne, kiedy dwoje ludzi o tak niskim IQ ma szanse zostać pierwszą parą USA 

Masz lepszy pogląd na to bo jesteś na miejscu, a ja mam wrażenia wyniesione z obserwowania telewizji i prasy.

 

Przecież Amerykanie sami tego chcieli ! Jeżeli gro programów telewizyjnych, najpopularniejsze formaty przychodzące z USA, to śmieci typu Jerry Springer (czy nie od tego programu rozpoczęło się symbolicznie zeszmacenie TV w stanach?), Jersey Shore, Wymiany żon w domach i pseudo-reality, a juz i tak głupie społeczeństwo dalej się ogłupia, to nie można było się tego spodziewać ? Dla mnie to co się dzieje w TV, trendy które do nas przypływają zza oceanu, to wszystko jest symbolem tego, co się dzieje ze społeczeństwem w szerszej perspektywie. Dlaczego więc jesteś zdziwiony, że Trump ma szansę ? Debile wybierają debila. A że nie chcą tej wyrachowanej pizdy wybrać, też się nie dziwię. Tak jak w Polsce. Ludzie głosowali na Kukiza, bo nie chcieli oddać głosu na Ryżego i Hankę, która rozkradła połowę kamienic w Warszawie.

 

Zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem ale jeśli masz do wyboru wybrać kogoś, kto już Cię okradł albo kogoś, kto jeszcze Cię nie okradł, ale pewnie okradnie, ale zawsze jest 1% nadziei, że Cię nie okradnie, to wybierasz tego drugiego bo nikt nie lubi złodziei.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry .,Przepraszam za mój post.,Nie wiedziałem ,że w ten sposób mogę urazić czyjeś uczucia.,Co do wyników wyborów to ja jestem optymistą,.,Ameryka sobie i tak poradzi .,Nie ważne kto wygra ani Meksyk ani Kanada nie napadną na nas nawet jeżeli NATO zostanie rozwiązane.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.