Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Shaq vs Justin Bieber :D

 

http://www.divxstage.net/video/bswi6g41sx1is

 

to niemożliwe ,że lebron tyle wyciska na łamanej

No na skosie dużo pracują barki a nad nimi każdy koszykarz od małego pracuje zdawać by się mogło. W każdym razie obstawiałbym koło 140kg-150kg na tej sztandze

, cholernie dużo jak dla mnie, ale dla przeciętnego koszykarza chyba nie, przed draftem jest mierzona siła zawodników poprzez bench press, ciężar około 90kg, Durant nawet raz tego nie podniósł a taki Joe Alexander 24 razy. Nie wykluczone, że z czasem niektórzy staną się znacznie silniejsi niż w wieku 20 lat... . Powstrzymałbym się z oceną tego jako niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga chyba nawet świeży.

 

3 niebieskookie długowłose szczupłe wysokie blondynki urodziły w tym samym czasie dzieci (chłopców). Niestety w szpitalu pomylono dzieci a spanikowane blondynki nie były w stanie rozpoznać które dziecko jest ich. Na szczęscie ojcami byli : Żyd, Murzyn i Niemiec. Trójka Panów przychodzi do szpitala odpalaja papierosym ustalają że pierwszy na salę z 3-ema noworodkami wchodzi murzyn.

 

Po 30 minutach murzyn wychodzi rozkłada ręce, okazuje się że jego dzieciak nie jest mulatem ale jest tak jak każdy niebieskookim blondynem

 

Żyd z kolei siedział godzinę czasu, wyszedł uśmiechnięty i mówi: Panowie podzielimy się nimi są identyczni !

 

Na końcu wchodzi Niemiec. Po 5 minutach wychodzi i mówi: Wszystko jasne !

Żyd i murzyn zachodzą w głowę, pytają jak to zrobił skąd jest pewnien kto jest kto ? Niemiec na to: Wchodzę na salę i mówię HEIL HITLER ! Mój się wyprostował, Zyd się zesrał, Murzyn posprzątał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś zasuwa nową furą 160 km/h w terenie zabudowanym. Zatrzymuje go drogówka. Podchodzi pałkarz i mówi:

- poprosze pańskie prawo jazdy

- nie mam - odpowiada kierowca

- a dowód rejestracyjny można prosić? - pyta policjant

- nie mam dowodu rejestracyjnego, bo auto jest kradzione... ale wydaje mi sie ze widzialem dowod jak chowalem pistolet do schowka.. - odp. kierowca

- to pan ma pistolet w schowku? - pyta zdruzgotany glina

- tak mam, a w bagażniku zwłoki kobiety, którą musiałem zastrzelić, żeby ukraść ten wóz.

Pałkarz dzwoni po antyterrorke, zglasza morderstwo, kradziesz, posiadanie broni i prosi o posiłki. Przyjeżdża suka, wychodzi z niej 8 antyterrorystow, każaa kierowcy opuscic pojazd. Jeden z nich mowi mierząc do kierowcy:

- prosze pokazac prawo jazdy. Kierowca wyciaga prawko i daje.

- teraz dowód rejestracyjny, żadnych podejrzanych ruchów! Kierowca znów wyciąga dokument i pokazuje.

Gliniarz juz zakrecony, nie wie o co chodzi. Prosze otworzyc schowek i bagaznik. Kierowca wykonuje polecenie. Schowek pusty, w bagazniku jedna mala walizka.

Gliniarz mówi:

- to jak to, przeciez kolega zgłosił ze ma pan w schowku bron, w bagazniku zwloki kobiety, nie ma pan prawa jazdy i samochod jest kradziony?!?

Kierowca na to:

- i co? pewnie też powiedział wam, że przekroczyłem prędkość

 

 

***

 

Spotyka sie Syzyf z Edypem w Bronxie

- Yo! Rolling Stone!

- Yo! Mother Fucker!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.