Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm w sumie znowu o czarnych...

 

Rozmawiają siostry Williams i jedna mówi do drugiej:

Wiesz co Venus, wydaje mi sie że stary nam wsypuje sterydy do jedzenia...

Venus na to:

-Czemu tak myślisz ?

- A bo zaczęły mi rosnąć włosy tam gdzie nie powinny.

Venus: to znaczy gdzie ?

- Na jajach.

 

***

 

 

Na wielkim polu truskawek wybudowano dom wariatów, pewnego dnia gdy rolnik jeżdzac po polu rozrzucał obornik z tegoż domu uciekł mały chłopczyk podchodzi do ciągnika i pyta rolnika:

- Proszę pana a co pan robi?

- Nawożę truskawki

Chłopczyk ładnie podziękował i poszedł sobie, ale po ok 5 minutach wraca, znów zaczepia rolnika i pyta:

- Proszę pana a co pan robi

- Nawożę truskawki - odpowiedział zdziwiony rolnik

Cała sytuacja powtórzyła się jeszcze kilka razy.

Gdy chłopak po raz kolejny podszedł do rolnika i zapytał: proszę pana a co pan robi, rolnik nie wytrzymał spojrzał groźnie na chłopca i krzyknął:

- Posypuje truskawki gównem!

- Aha, my posypujemy cukrem ale my to jesteśmy popi****leni.

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony widać że jeszcze ludzie nie są gotowi na żarty nawet lekko nawiązujące do tego co się stało wi smoleńsku... nagle pełno tego wszędzie że nagrali taki kawałek a nie raz już bardziej przeginali pałę w swoich audycjach i była cisza nagle jest pokazywanie palcem że oni są źli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie... http://pl.wikipedia.org/wiki/Satyryk

 

A tak swoją drogą Kore co to za hipokryzja słuchać ich audycji mając o nich takie zdanie? Jak mi się coś nie podoba to tego nie oglądam/nie słucham, a nie robię z siebie wielkiego obrońcę uciśnionych...

 

Najbardziej zbulwersowani są ci co nie słuchają audycji Figurskiego i Wojewódzkiego... Stali słuchacze uznali ten utwór za dowcipny i świetnie opisujący to co się teraz dzieje... Nie podoba się to k**** nie słuchać...

 

To jest tak samo śmieszne jakbym ja miał się czepiać o to co w radiu maryja leci... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.