Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

To ja takie coś zarzuce ;]

 

 

<refis> babka z fizyki się pytała co po LO chcemy robić

<refis> jedna dziewczyna "ja bym poszła na hispanistyka"

<refis> inna "ja bym poszła na filologie angielską"

<refis> na co kumpel rozmarzony... "a ja bym poszedł na.. browara..."

 

 

 

 

 

<Black_Shlaad> to mogłes wylezc skoro mnie widziałes

<AtoL> oddalałeś się w tępie 5400m/h jak mogłem cię dogonić jeżeli odpiecie pasa zajmuje jakieś 5s a wyjście z auta zajmuje kolejne 10 wiec po 15s byłeś około 1,5m od mojego auta, a jak wiemy głos rozchodzi się w przestrzeni około 340m/s wiec dotarło by to do ciebie po około 22 milisekundach wiec jak widzisz to była strata czasu i wysiłku. Po co mam marnować 15,022s jeżeli moge spokojnie słuchać w moim samochodzie Radia Maryja ;)

 

 

 

 

<qmpela> ja musiałam wpisy podrabiać

<mchay> jak to podrabiac?

<qmpela> sama sobie wpisac i podrobic podpisy xD

<qmpela> bo kilku wykladowcow musialabym po polowie polski szukac

<mchay> jakby to wyszlo i by Cie nakryli to nie dosc zeby Cie wywalili z uczelni to moglabys miec sprawe w sadzie

<qmpela> wiem

<qmpela> w końcu prawo studiuje xD

 

 

<Sheol> od czasu gdy powstało google wszystkie pytania stały się głupie

 

 

 

An> nie ma to, jak być alergikiem

<An> wchodzisz do rajskiego, k****, ogrodu i Cię łzy zalewają

<An> a wszyscy dokoła patrzą i myślą - romantyczka

 

 

<krzys> na bashu wspominaja o zmianie czasu, czy to dzis?

<hania> ...osiagnales stan w ktorym bash zastapil ci onet :(

 

 

<stachu> znacie jakies zwierze z rogami?

<vandal> slimak

<stachu> ...

 

 

 

<czas> zmiana godziny z 3 na 2...

<zaczarowany_ołówek> Czyli jak pójdę o 3 w nocy do ubikacji wysikać się to skończę godzinę wcześniej niż zacząłem?

 

 

 

 

<amz> Czekaj, zaraz Ci przeleje

<amz> W dolarach czy euro?

<petros> Ja patriota jestem.

<petros> W funtach. ;>

 

 

<Domel> Jaki jest szczyt piractwa? Szukać w torentach ogłoszenia wyników wyborów zanim je pokażą w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxior.pl/film/86320/Czesio_na_politycznych_salonach 16 razy to ogladałem i dalej mnie to bawi :lol:

hehehehehehehehehehehehe genialne, dzieki Michalik dawno sie tak nie usmialem :lol: Naprawde filmik ktory wywoluje szczery, glosny smiech, nawet gdy oglada sie to samemu ;-) A i Schetyna jest tutaj rozbrajajacy. Goscia nigdy nie lubilem ale tak uroczo na tym filmie wyszedl ze od razu moj poziom sympatii do niego musial wzrosnac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<pawelek> siema wilczak jestes

<wilku> jestem

<pawelek> ty stary sluchaj jaka opcja panna mnie zaprosiła na noc wczoraj nie

<wilku> no moze i nie

<pawelek> oj zamknij jape i sluchaj a wiec zaprosila mnie panna jak u niej bylem rano tak okolo 11

<wilku> no to zajebiscie i co dalej

<pawelek> i spytala sie mnie czy ma mi wieczorem loda zrobic no to ja do niej ze jak chce to moze zrobic

<pawelek> jestes bo cos mi brak twojego debilnego komentarza

<wilku> sry bylem afk, ty no to zyciowa jazde masz twoj pierwszy lodzik nie od faceta xD

<pawelek> ok jestes dobra zamknij tam jape i sluchaj wpadam do niej taki podjarany ucieszony pocalowalem czule w czolko a ta sie pyta czy chce tego loda no to mowie ze czemu by nie, a ona wyszla na chwile z pokoju mowiac to czekaj chwile no to wiesz ja tam na lozku sie polozylem spodnie se zdjelem a ta wchodzi i mi daje pucharek lodow z jakiegos proszku

<wilku> a jaki smak

<pawelek> idioto nie masz sie o co pytac zreszta sluchaj dalej

<wilku> k

<pawelek> ona wchodzi pyta sie mnie co robie no to co ja do niej ze jest mi goraco i ze se spodnie zdjelem i koszulke (nic madrzejszego mi do glowy nie przyszlo) a ona do mnie no to dobrze ze ci lody zrobilam a wiesz ja wciaz taki podjarany mimo wszystko bylem i tak patrze po sobie ze pewien inny lod to sie wiekszy robi ona taka zaczerwieniona juz widze ze cos jest nie tak to mowie do niej

<wilku> mowisz do niej dobry znak

<pawelek> oj zamknij jape no i mowie do niej ze mnie strasznie podnieca i rozpala i tym podobne a ona na to do mnie "pawel wszystko w porzadku ale wiesz co takiego loda o jakim ty myslisz to ci zrobie ale dopiero jak moi starzy wyjda" i zgadnij k**** co w tym momencie tak nie mylisz sie jej matka wchodzi do pokoju ja speszony caly czerwony ze wstydu jak bym mogl to bym zapadl sie pod ziemie

<wilku> ale ty to udane dziecko jestes

<pawelek> sluchaj dalej jej matka wchodzi ja taki wydygany a ona tekst sluchaj magda w szufladzie na przedpokoju masz 3 prezerwatywy i lepiej zaloz je pawlowi teraz bo widze ze sie podnieca samym twoim widokiem i moze ci za wczesnie chlopak eksplodowac i lozko ubrudzic a ja z ojcem wychodze czesc

 

ps. http://lepsze.net/352

 

Dawno mnie jakoś w tym temacie nie było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem te reklame wczesniej kilkakrotnie, ale wczoraj wieczor jakos mialem dobry humor i po prostu wybuchnalem takim smiechem, ze nie umialem przestac przez 2 minuty... Ta mina tego kolesia i ogolnie cala sytuacja

 

http://www.youtube.com/watch?v=achOVrClibM

 

Aaa tak sobie przegladalem wstecz ten temat i natrafilem na to :

 

 

Maciek, naprawde dzieki bo smialem sie dlugo. Nie potrafie skomentowac.

 

A tak ogolnie to ten temat sie troche dlugi robi najlepsze rzeczy powinny byc wyodrebnione. Aaa i polowa nie dziala.

 

Nie potrafie znalesc odpowiednich slow na skomentowanie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, filmik ze Schetyną rządzi :lol: czekalem aż pojawi się to necie bo widziałem te konferencję w tv i jak parsknąłem śmiechem to przez godzine nie umiałem dojść do siebie i już nawet nie potrafilem się skupić na jakiejkolwiek merytorycznej stronie tej konferencji :lol: w każdym razie nikt mi nie chciał wierzyć w to, że tak faktycznie było :lol:

 

Jmy chyba mnie z kimś pomyliłeś :P A przynajmniej nie wiem za co mi dziękujesz, nie skumałem najwyraźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta i tak ma sporo roboty z roznoszeniem korespodencji na linii moja skrzynka pocztowa-prokuratura i na odwrót, więc nie będę prowokował intensyfikacji tych kontaktów :lol:

 

a twoja reakcja jaka była? :lol:

 

ja generalnie mówiłem "o kuuu**a" i się śmiałem

nie mam kamerki zeby to nagrac jak amerykance ale tez sie wypowiem. generalnie sporo potrafie wytrzymac ale przy momencie "przeżuwania" raczej sie odwrocilem spogladajac przez reszte filmu tylko kilka razy na ekran. badz co badz takie cos pozniej zostaje w glowie chcac nie chcac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.