Skocz do zawartości

Rumory, trading block


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, kogo ATL będzie chciała podpisać po sezonie? Monta raczej nie ma tej magicznej właściwości czynienia partnerów lepszymi, choć akurat do Atlanty może pasować. Priorytetem powinien być center, aby Horford wreszcie pograł sobie na PF. Może, z pomocą trzeciego zespołu, zakręcić się wokół Jeffersona? Wielkiego ryzyka nie ma, bo i tak spada po sezonie, a kto wie, może układ 2xAl sprawdzi się.

 

Nie kumam po co Orlando Shump, skoro mają już Afflalo. Reddick to fajny fit dla wielu ekip, w NY też by się odnalazł. Wyobraźcie sobie, jak wesołe byłoby ustawienie typu Felton-Reddick-Smith-Melo-Chandler:smile-new:

 

Na miejscu Utah postrałbym się o Reddicka za Millsapa.

 

Jeżeli Suns nie uda się z Joshem lub chociaż Imanem, to po sezonie przy podpisywaniu FA mogą być zdolni do zrobienia czegoś naprawdę głupiego.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno knicks chca zapolowac na J-Smoove

Stoudemire+ Schumpert za Smith + mięso ciekawe tylko nie wiem po co chcą handlować Shumpertem a atlanta pewnie była by głupia pozbywając się kontraktu JJ w lecie by ładować się w 65 mln/3 lata Stoudemire'a

 

Na miejscu Knicks próbował bym pozyskać Smitha bez Shumperta bo jak nawet z nimi nie przedłuży kontraktu to sobie wyczyszcza salary czesciowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Thunder by musieli jeszcze Beasleya wziąć, bo nie widzę sensu zamieniać 18/2 Perka na 7/1 Gortata. Pomijając już, ze oddają zawodnika dużo lepszego za dużo gorszego.

 

No ale Blanks i Babby są takimi idiotami, że Presti pewnie przy okazji ich wciągnie do jakiejś piramidy finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Thunder by musieli jeszcze Beasleya wziąć, bo nie widzę sensu zamieniać 18/2 Perka na 7/1 Gortata. Pomijając już, ze oddają zawodnika dużo lepszego za dużo gorszego.

 

No ale Blanks i Babby są takimi idiotami, że Presti pewnie przy okazji ich wciągnie do jakiejś piramidy finansowej.

Mieliby wam dać jakiś pick w 1st rundzie, być może ten od toronto. Wtedy ten deal aż taki zły by nie był. Potencjalnie byście mieli 3 picki w top 15.(jeśli Lakers rzeczywiście nie wejdą do PO) Tylko nie wiem czy draft 2013 będzie mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Thunder by musieli jeszcze Beasleya wziąć, bo nie widzę sensu zamieniać 18/2 Perka na 7/1 Gortata. Pomijając już, ze oddają zawodnika dużo lepszego za dużo gorszego.

 

No ale Blanks i Babby są takimi idiotami, że Presti pewnie przy okazji ich wciągnie do jakiejś piramidy finansowej.

Beasleya to tylko do CHIN.Przecież Suns zbierają picki pod nowy zespół ,więc czemu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliby wam dać jakiś pick w 1st rundzie, być może ten od toronto. Wtedy ten deal aż taki zły by nie był. Potencjalnie byście mieli 3 picki w top 15.(jeśli Lakers rzeczywiście nie wejdą do PO) Tylko nie wiem czy draft 2013 będzie mocny.

Nerlens Noel kontuzjowany to już chyba nie będzie się o co bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer Gortata do Thunder to chyba marzenie jego wszystkich kibiców.

 

Słyszeliście coś o wymianie E.Gordon-Klay? Nie wiem na co liczą w Oakland, ale opieranie zespołu na duo Curry-Gordon to głupi pomysł moim zdaniem...

Tym bardziej ze GSW jeszcze o cos gra a i reszta sezonu jakby "cudownie" wyzdrowial Bogut zapowiada się niezle. Niepotrzebny zamet i ryzyko choc kuszace z perspektywy dalszej przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here's Danny Ainge:

I’m not trading Rajon Rondo away for discounted dollars because he’s hurt. We collectively as an organization have decided not to do that.

 

And now Chris Broussard:

Sources say Boston willing to trade injured PG Rajon Rondo in right deal.

http://www.celticslife.com/2013/02/ainge-says-hes-not-shopping-rajon-rondo.html

 

Nie wiem co o tym myśleć, ale raczej Broussard pisze głupoty. Chyba nie opłaca się wymieniać Rondo w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to może mieć wpływ na jego wartość na rynku? Moim zdaniem średni, a możliwe że jego wartość jest wyższa teraz niż po powrocie.

 

@Chytruz

Ale w tej wymianie mówią o picku i myślę, że to może przekonać Suns. Jak ktoś już pisał, jeśli byłby to pick Raptors to chyba dobry interes.

 

@ignazz

Widzisz, zapomniałem o Bogucie. Curry-Gordon-Bogut to byłby fundament ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.