Skocz do zawartości

Rumory, trading block


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

No moli chociaz tego Reddicka wyciągnąć. W koncu jest biay i nie jest PF/C - to juz 2 duze plusy

do tanga trzeba dwojga, jestem zawiedziony biernością, czy raczej finalnym efektem ale podobno próbowali i z Bleadsoem i z Bareą widac spadające kontrakty Ala czy Sapa nie były tak gorącym towarem, zresztą podobnie z Smithem, @matek może sobie gadac o komedi ale to lakers nie wejdą do play off, chociaż z oczywistych względów rozumiem że Ciebie to nie śmieszy :P W lato wybiorą czy zostawić Sapa czy Ala, czy żadnego i tyle, mają kompletnie czyste sallary mogą myśleć co dalej chyba lepsze to niż zapierniczyć sobie budżet przepłaconymi grajkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz to patola jakaś. Nie wiem co oni zamierzają w lato zrobić ale zjebali na maksa. Z jednej strony lepiej, że nie przyjęli dużych i długich kontraktów ale co oni w lato zrobią takiego nawet z tak pięknie wyczyszczonym salary? Kto tam przyjdzie grać?

 

A i mam pytanie co z trade exception Magic? Z tego co pamiętam to kilkanaście mln było do wykorzystania. To przechodzi też na lato w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badzcie tacy krytyczni dla Jazz. Jak widac zespoly byly w tym oku srednio chętne do jakichs wiekszych wymian generalnie.

 

Latem, kiedy niektore rostery beda swiecily pustkami, a kasy klubowe beda pelne dolarow dla wysokich czarnuchów prawdopodobnie bedzie wieksze pole manewru. Pamietacie, ze Jazz będą mogli uczestniczyc w s'n't, mogą chciec zatrzymac ktoregos z nich, ale czekaja, az rynek zweryfikuje ich wartosc, bo wolali sobie za duzo.

 

Jazz w ten sposób utzymuja status quo - nadal walczą o PO i maja duze szanse. Kto wie, czym zaskutkowaloby wyrzucenie z lineupu BigAla, czy Millsapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli Brewer bedzie zyl to deal dla Thunder fajny.

A Hawks potrzebuja wlasnie C do pary z Hofordem. Tylko na kogo chce polowac? Dwight? Bynum? Jefferson? overapay dla Pekovica?

Obstawiam to ostatnie. Albo ryzyk-fizyk z Andrzejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ofensywny zawodnik i Skiles chyba nie był fanem obronnych "możliwości" tej trójki.

No ironizowałem i zgadzam się z tym. Jak miał często piłkę w rękach np w Summer League, czy tęż w kilku blowoutach pokazywał ofensywny potencjał. A jak wiadomo do takiej dwójki ktoś taki zbędny. W Orlando może być ciekawie, bo nie ma tam grajka, który by strasznie monopolizował grę w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie poza Gayem cąłe okienko bez fajerwerków, no może poza tym JJem, trochę dziwne bo tyle tych spadających kontraktów tyle niby ekip które chciały coś tam pozmieniać, lato dosyć słabe ogółem poza kilkoma nazwiskami Al/Sap/Smith/Pek mogą się cieszyć ktoś ich napewno przepłaci solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewer ma ostatnio zajebistą serię. W 11 meczach, łącznie 3 punkty. Po fajnym początku sezonu poszedł w odstawkę bo mu się celowanik całkowicie rozregulował i nie trafiał nic mimo olewki ze strony obrony rywala. Jak się nie naprawi to na mój gust Thunder więcej pożytku mieliby z gry Ligginsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nowym CBA zespoly wcale nie rwą sie tak do przeplacania. Wiadomo - takie przypadki byly, sa o beda, ale juz zeszlego lata kontrakty dla niskich jak Lou Will, Terry, Mayo, Swaggy P byly calkiem calkiem. Teraz Holiday, Curry, Lawson - jedyni DeRozan dostal za duzo, Gibson sporo, ale on jak gra full time to jest wart pieniedzy, Asik, Lin tez na razie wygladaja rozsadnie. mi sie wydaje, ze small markety nie beda sie tak bardzo pchaly z milionami w byle kogo. ostatnie 2 deadliny juz pokazuja, ze teamy raczej cenia sobie spadajace umowy i nie maja raczej tendencji do brania Amare-like kontraktow byle wzmocnic zespol.

 

Pozyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.