Skocz do zawartości

Rumory, trading block


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

.

According to several sources in NBA front offices, a number of teams are looking to acquire tall people before Thursday's trade deadline. Most of the people being looked at are between 6-foot-4 and 7-foot-1, well above the average height for American males, which is 5-foot-10.

The Rockets made a big splash earlier this week when they acquired three tall people from the Sacramento Kings, a 6-foot-10 guy, a 6-foot-7 guy and a 6-foot-8 guy in exchange for a 6-foot-11 guy, a 6-foot-9 guy and a 6-foot-2 guy.

"I'm extremely happy with the deal," said Rockets general manager Daryl Morey. "I couldn't believe that they were going to offer that many tall guys. We added three total inches in height! And for what? We traded away a 6-2 person! I wouldn't even noticed someone 6-2 at the airport or necessarily pick him first in a pickup basketball game. I'm really excited about our team's potential now. We're way taller, which is pretty great in basketball."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czego oczekuja Kings za Tyreke'a

Pomysł oddania Reke'a upadł. Pytali o niego Celtics, ale sam zawodnik dostał ponoć zapawnienie, że zostaje w Sacto.

 

EDIT

Tizz mnie ubiegł.

 

Mam wrażenie, że w Sacto decyzje podejmuje szympans z czymś takim

 

Żal mi kibiców Kings, bo oni akurat są w czołówce ligi, ani niech Stern domknie już deal z Hansenem i przeniosą ten cyrk na północ.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Bulpett @SteveBHoop 3 minutes ago

C's working it hard. GM just said: "Danny can't come out of this w/nothing. Whether it's for now or the future, he has to do SOMETHING."

Pewnie wymienić Faba Melo na Jordana Crawforda. Ehh :/ Chociaz boje się, że stanie sie najgorsze i za 2h w Bostonie nie będzie KG i Pierce'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się patrzeć na kontrakty, ale jeśli C's chcą coś ugrać to ja na ich miejscu wszedłbym all-in w trejd w stylu:

1st + Pierce(który, umówmy się, tak jak wczoraj gra raz na ruski rok i mocno obniżył loty w tym sezonie) + ew. jakiś szrot

za

Brooksa i Tyreke + fillers

 

Dostaliby shootera na PG, który byłby w tym sezonie przydatny i nie wymagałby piłki z która hasałby sobie Tyreke. Mimo, że ten drugi nie potrafi rzucać to w jakiś sposób C's by zaczęliby rebuilding a i w tych playoffs nawet lubiłbym ich szanse. Obecność Garnetta mogłaby mieć dobry wplyw na Evansa.

 

Oczywiście problem pojawia się gdy wróci Rondo bo obwód Rondo-Bradley-Evans byłby nie do oglądania w ataku. Ale podobno C's i tak chcą się żegnac z Rondlem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.