Skocz do zawartości

Rumory, trading block


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki to może mieć wpływ na jego wartość na rynku? Moim zdaniem średni, a możliwe że jego wartość jest wyższa teraz niż po powrocie.

 

Wydaje mi się, że jego wartośc spadła jak rozwalił sobie kolano. To przecież poważna kontuzja. Za rok przed trade deadline jak Rajon udowodni, że jest zdrowy, to jego wartość powinna być większa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to że raczej zaciekawy ten drft nie będzie. Potencjalnie mówimy o picku Toronto jeżeli teraz byłby draft to gościu dupy nie urywa. http://nbadraft.net/2013mock_draft

Jaki by draft nie był to w okolicach 10 picku zawsze można wybrać dobrego grajka, trzeba tylko umieć to robić.

A patrzenie kto jest nr.10 w tym mocku mija się z celem. Za tym typkiem jest z 10-15 lepszych od niego zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

Ale w tej wymianie mówią o picku i myślę, że to może przekonać Suns. Jak ktoś już pisał, jeśli byłby to pick Raptors to chyba dobry interes.

O ile to byłby pick Raptors a nie ten 28-30.

 

Przynajmniej Perkins by znacząco pomógł w tankowaniu w tym i przyszłym roku. No ale koleś podobno stawia takie zajebiste zasłony, że kto wie co by się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki by draft nie był to w okolicach 10 picku zawsze można wybrać dobrego grajka, trzeba tylko umieć to robić.

A patrzenie kto jest nr.10 w tym mocku mija się z celem. Za tym typkiem jest z 10-15 lepszych od niego zawodników.

Pełna zgoda - ten mock chyba układał ktoś pijany np: po co Utah miałoby wybierać Goberta ???? Mało mają centrów czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Perkins, Lamb i pick za Gortata i Tuckera.

 

Fajna opcja dla OKC. Skończy się granie 4 (albo nawet 3, gdy nie wpada Sefoloshy) na 5 w ataku.

 

Blair jest do wyjęcia z SAS. Dla mnie to zagadka, że typ gra w tym roku tak mało. Dobry w ataku w pomalowanym, wnosi mnóstwo energii, sporo schudł i wydaje się mieć wszystkie klepki. Dlaczego sporo jego minut dostaje Diaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Diaw to niezly passer i potrafi za 3 rzucic, pewnie glownie o to chodzi + Pop chyba jakos nie przepada za Blairem

 

ale co do tematu Gortat w OKC blagam tylko nie to, znienawidze ich jeszcze bardziej, a jeszcze nie daj boze wygraja jakies mistrzostwo z nim to japa mu sie nie zamknie

nie cierpie Gortata bo imo za duzo gwiazdorzy, troche sie uspokoil i tak od momentu jak podpisal ten kontrakt obecny wtedy to juz sodowa totalnie mu uderzyla do glowy, ale to jego plakanie do mediow w Pheonix i wiecznie niezadowolenie mnie bardzo wrogo do niego nastawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam szatanska propozycje dla kogos co chce tankowac....

 

Bierze Rondo i go powoli rehabilituje a jak ma się pick #10 to ustala z Nolensem ze niech się zglosi i się bierze talent ktory normalnie szedl by top3. Ryzyko spore ale za 2-3 lata jest core zespolu. Wiem ze Rondo jednym się podoba drugim nie ale dla tankera to i tak sporo talentu. Przy rehab kolejny draft to już top4 z kuracjuszami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nets are offering Kris Humphries, MarShon Brooks and a first round pick for Paul Pierce.

Zobaczymy jak to się rozwinie, ale nie widzę sensu trzymania KG po takiej wymianie. Niby rozmowy z Clippers upadły, ale zawsze można do nich wrócić. Jeśli odejdzie PP, to Garnett też i zacznie się przebudowa na całego. Celtics nie dostaną niczego na czym można byłoby opierać drużynę od zaraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle w pale się nie mieści co wyrabiają w SACTO...

tego trejdu nie da się obronić, TOP 5 pick (w dodatku wysoki, czyli wolno się rozwija) w drafcie stulecia, a oddany po pół roku za darmo...

 

HOU ma assety pod zbudowanie contendera już w te wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.