Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Shaqa książka jest ogólnie bardzo nieścisła. "Jason Kidd słaby psychicznie" eee?

najlepszy moment to szałwia Jacksona czy ganianie kolegów z high schoolu obsranym papierem toaletowym. nic innego ciekawego nie zapamiętałem. no oczywiście to, że jest super wesołym i inteligentnym gościem.

dennisa rodmana książki były ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, książki Phila są o koszykówce, a Shaqa to plotek.pl i jak już ktoś chce coś takiego, to lepiej kupić "lose balls" Williamsa - i fajniejsze plotki i zabawniej napisane.

no właśnie, właśnie, załatwmy to jak Van Gundy z Howardem, czyli na forum publicznym, bo widzę że inaczej się nie da

 

bardzo było fajne jak rw30 sprowadzał książeczki z zagranicy, w walizce woził z saxów, rodzina woziła i wogóle wszystko cacy, ale jak przyszło do oddawania książeczek to jakoś wszyscy nabrali wódy w usta i na maile ani pmy nikt nie odpowiadał

 

także proponuję tę sprawę jakoś polubownie zakończyć, zanim zrobi się niemiło

 

czekam na jakiś odzew - od Ciebie Lorak i od ai3

 

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, no Karol, przecież ja ci odpowiadałem na te PM z listopada 2010 (bo wtedy zdaje się ostatni raz o tym rozmawialiśmy), ustalaliśmy nawet kto jakie książki powinien dostać (bo nie wszystkie nawet przecież kupowaliśmy we trzech czy ze stanów - kilka było z allegro) i nie wiem czemu wtedy temat umarł. ale jak coś to nawet mam te PM zachowane w skrzynce. ostatni to po dyskusji zaproponowany przez ciebie podział (4 historyczne dla mnie, bo was one nie interesują, a co do pozostałych 8 dogadujecie się we dwóch), na który pewnie się zgodziłem (ale nie jestem pewien, bo wysłanych PM nie mam) i ty z ai mieliście się dogadać co do podziału tych pozostałych ośmiu + my między sobą te 4 (?) z allegro.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udoh za Duhona

 

Mitch zrób coś... Oczywiście winne są kontuzje, ale w ciągu dwóch lat z chyba najlepszej obsady pod koszem zrobiła się taka dziura.

 

Co do meczu z c's. Są zmęczeni grammy trip, w drugiej połowie moim zdaniem woleli oszczędzić trochę siły na dziś niż wypruwać żyły na marne. Bo spinając się do samego końca tylko by się zajeździli i na Bobcats wyszliby na czworaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udoh za Duhona

 

Mitch zrób coś... Oczywiście winne są kontuzje, ale w ciągu dwóch lat z chyba najlepszej obsady pod koszem zrobiła się taka dziura.

 

Co do meczu z c's. Są zmęczeni grammy trip, w drugiej połowie moim zdaniem woleli oszczędzić trochę siły na dziś niż wypruwać żyły na marne. Bo spinając się do samego końca tylko by się zajeździli i na Bobcats wyszliby na czworaka.

Jesli Lakers oszczędzają się w tak prestiżowym meczu, to jest na prawdę źle z tą drużyną. Celtics wczoraj grali b2b i jakoś mieli siły, i chęci do grania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty Cloud, ale ja bym popierdolił oranie do końca w sytuacji z trzeciej kwarty z niewielką szansą na wyciągnięcie tego meczu (z kimkolwiek by on nie był), będąc w trakcie długiego tripu, mając w perspektywie b2b i zakończenie serii wyjazdów w Miami.

 

Dodatkowo problemy Howarda z barkiem czy Kobe z łokciem. Niepotrzebne ryzyko.

 

@ignazz

Nie wiem po co wracacie ciągle do tej kary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty Cloud, ale ja bym popierdolił oranie do końca w sytuacji z trzeciej kwarty z niewielką szansą na wyciągnięcie tego meczu (z kimkolwiek by on nie był), będąc w trakcie długiego tripu, mając w perspektywie b2b i zakończenie serii wyjazdów w Miami.

 

Dodatkowo problemy Howarda z barkiem czy Kobe z łokciem. Niepotrzebne ryzyko.

 

Rozumiem, że Lakers odpuścili 4 kwartę, wtedy już było pozamiatane. Ty jednak napisałeś, że odpuścili drugą połowę w co już nie wierzę, bo na poczatku 3 kwarty nie było przecież jakiejś kosmicznej różnicy. Jeśli jednak masz rację i Lakers poddają się przy -14, to ich duch walki jest godny podziwu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jednak napisałeś, że odpuścili drugą połowę w co już nie wierzę, bo na poczatku 3 kwarty nie było przecież jakiejś kosmicznej różnicy.

Pisząc "w drugiej połowie", chodziło mi o moment, gdy Celtics odskoczyli w trzeciej kwarcie. Odpuszczenie na początku połowy nawet nie przyszło mi do głowy i nie napisałem, że położyli lachę już po pierwszej części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "w drugiej połowie", chodziło mi o moment, gdy Celtics odskoczyli w trzeciej kwarcie. Odpuszczenie na początku połowy nawet nie przyszło mi do głowy i nie napisałem, że położyli lachę już po pierwszej części.

OK, skoro od początku chodziło Ci o moment jak C's odskoczyli, to spoko.

 

Swoją drogą zakładając, że Howard nie wróci już do formy z poprzednich sezonów, to jest warty maxa? Ktoś może nieźle wtopić z DH. Jestem ciekawy jak dalej potoczy się jego kariera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie watpisz w jego powrot do starej formy? Po kontuzji pleców jedyne co pozostało to brak formy bo plecy nie powinny się juz wiecej psuc. Do tego ten bark, zmiana druzyny, to ze jest cipką.

Jak masz mozliwosc podpisania DH to go podpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w nocy omawiany szlagier i te kwestie rzuciły się w oczy:

- nie ma właściwych słów opisujących indolencję Jamsiona w obronie (nic gorszego niż jego sprowadzenia do pary z Shaqiem LeBrona nie mogło spotkać)

- nie ma jakiejkolwiek chemii między DH i KB - mowa ciała dla ciut zorientowanego daje klarowny przekaz

- Celtowie bez Rondo grają piękną koszykówkę dla oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawialo ile czlowiek musi miec nieszczescia w zyciu, zeby poprawy humoru szukac w czyichs porazkach.

do tego musi dac swoj upost wchodzac na forum i zabierac glos w temacie znienawidzonego zespolu:)

damn!

 

co do lakers, powtorka 1 meczu tych ekip, w staples lakers przegrywali 18 w 3q.

 

jest wesolo w szatni. kobe i nash opieprzaja dwighta

dwight apeluje o spokoj i inny rodzaj wspierania go

przy czym sam jedzie po d'antonim...

 

zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers wygrali, ale w slabym stylu. W 4Q Howard w ataku praktycznie tylko stał i przy takim zaangazowaniu Dwighta Lakers daleko nie zajada. O wiele bardziej podobala mi sie gra Lakers, kiedy byl Gasol bez Howarda niz w druga strone. Do tego widac, ze na obecnych Lakers najlepiej wlaczyc szybkie bieganie, bo wolno wracaja i dostawali dzis od Cats czy wczesniej od Bostonu mase punktow z szybkich akcji.

 

Patrzac na ostatnie wystepy Lakersow i Miami, powinien LeBron i Wade poprowadzić Heat do demolki LAL. Zdziwilbym bym sie mocno, gdyby Lakersi wygrali, ale do tego potrzebny bedzie swietny Dwight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA wygląda bardzo blado na wyjazdach... Do końca sezonu mają 15 meczów na wyjeździe i koło 6 ciężkich meczów u siebie. Albo rzutem na taśmę awansują do playoffs albo mimimalnie nie dadzą rady awansować...

 

Choć i tak wydaje się, że najwięcej zależy od Utah i Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważasz, że problemów to w tym zespole jest cała masa? Trener, Howard, Gasol, kontuzje. W żadnym systemie się nie potrafią odnaleźć, ani szybkie tempo ani wolne. Bryant passer wyglądało nieźle ale też bez fajerwerków. Powrót do Kobe basketball to krok wstecz. Ale oczywiście Howard jest żenujący i to dramatycznie. Cancer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest samolubna gra KB;)

Chlopaki się nie dobrali wiekiem. za rok jak możliwe, że Howard ograniczy kompromitowanie się, Kanadyjczyk i Bryant będa o kolejny rok starsi.

 

A tak nawiasem mówiąc to ja bym jeszcze nie wykluczał Portland i Dallas, którzy są trzy łiny za LA.

Sam awans Lakers to jedno, ale jeżeli zajmą 7 lub 8 miejsce to czekają na nich Thunder lub Spurs na dzień

dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.