Skocz do zawartości

Mehmet Okur


Gangsta

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszono mnie abym wbił na Forum Jazzmanów więc robię to wychodząc z nowego tematu ;).

 

Mehmet Okur Rozgrywa jak do tej pory świetny sezon ... zauważyłem , że nie ma o nim topicu więc piszę.... Zadziwia wysoką średnią punktową i sporą ilością zbiórek ... kilka meczy miał naprawde Wściekłych ... :D:D

 

Statystyki

RPG - 8,9

PPG - 18,9

 

Gra na pozycji (jak wiemy) PF moim zdaniem jest w tym roku fenomenalny... razem z AK i C-Booz'em potrafią działać koszykarskie cuda...

 

Nie jest jeszcze wiekowym graczem (26 lat) i ma jeszcze czas na granie w NBA cały czas się rozwija ... Czas na Dominację Memo !!! :)

 

PS: Jeżeli ktoś miałby trochę czasu (i Photoshopa) to miło było by gdyby wyciachał jakiegoś avka z Memo albo z AK :)

 

Pozdrowienia dla Fanów Jazz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehmet Okur Rozgrywa jak do tej pory świetny sezon ... zauważyłem , że nie ma o nim topicu więc piszę....

nio to smutne ale nie każdy zawodnik ma swój temat :) To prawda , ze Mehmet w tym sezonie gra zaskakująco dobrze (zaskakująco odnośnie słabej gry jaką prezentował w Mistrzostwach Europy) ale póxniej wystrzelił z taką pompą, że zwrócił na siebie uwage wszystkich w NBA. Był chyba "najgorętszym" zawodnikiem pierwszych dwóch tygodni. Mehmet w tym czasie rzucał zaskakujące rzuty za 3 wykonując przeróżne akrobacje jak w jeździe figurowej na lodzie , ale co najwazniejsze był bardzo skutzeczny i trafiał większość z tych anormalnych rzutów. Wiadomo było , że gdy nie ma pod koszem kontuzjowanego Kirilenki i Boozera, a Ostertag nei jest taki szybki , że Okur nie moze grać stale tak dlaeko od kosza. Toteż zaliczył też kilka słabszych wystepów gdy nie rzekraczał juz granicy nie tylko 30, czy 20 punktów ale nie zdobywał ich nawet 10 jak w dzisiejszym meczu z Lakers.

 

kilka meczy miał naprawde Wściekłych :D:D ...

heh no udowodnił , ze ubiegłoroczna gra i dyspozycja zwłaszcza podczas zwycięskich meczów ze Spurs nie jest dziełem przypadku. Gra z pewnoscią coraz pewniej. I znajduje sobie coraz lepsze pozycje na boisku.

 

Nie jest jeszcze wiekowym graczem (26 lat) i ma jeszcze czas na granie w NBA cały czas się rozwija ... Czas na Dominację Memo !!!

tia dojrzewa. I co zauwazłes jest stosunkowo młody. Ożenił się , ustabilizował formę. I odpukać nie można na niego narzekać. Choć zarabia niemało wykonuje w tym sezonie powierzone mu zadania przynajmniej w dużej częsci. Tak więc nie wiele brakuje zeby już niedługo nadszedł czas Memo. 8) :wink:

 

Spadły mu ostatnio statsy 17.6 punktu i 8.6 zbiórki. Choć to i tak jest wyborny wynik i powinniśmy doceniać Mehmeta , który napewno neidługo odbuduje formę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no udowodnił , ze ubiegłoroczna gra i dyspozycja zwłaszcza podczas zwycięskich meczów ze Spurs nie jest dziełem przypadku. Gra z pewnoscią coraz pewniej. I znajduje sobie coraz lepsze pozycje na boisku.

Dobrze ujęte Gimmie Coraz lepiej znajduje sięna parkiecie wszędzie się wciska ... :) Memo Rulez w tym sezonie jeśli chodzi o Utah .... :)

Ostatnie mecze też wypadały dobrze ... juz nie to co na początku sezonu, ale i tak spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.