Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu Evans jest taki *******, może to przez franchise Kings, a może przez to że jest głupi.

 

 

 

Dla jednego piękna kobieta jest brunetką, a dla innego ma skośne oczy. Ja wolę fajerwerki które nie lecą 50 metrów w góre i dają wkurwę huku, tylko te stonowane, klasyczne, piękne - zimne ognie.

Andre Miller puszcza z pięć tych drugich co noc. Body control, head fake'i, pump fake'i ball fake'i i kupa innych zwodów, które mają prędkość żółwia ale masz rację, są szalenie efektywne. To podobna sytuacja gdy wpadasz na boisko streeballowe i przychodzi nagle koleś po 30ce w starych ciuchach jeszcze z czasów licealnych. Kiedy patrzysz jak się rozgrzewa to masz niezłą beczkę z jego staromodnego jumperka i braku kozła pod nogą, a kiedy gracie to nie potrafisz ocenić gdzie jest piłka i bijesz osiedlowy rekord skoków w miejscu nabierając się na każdy zwód.

Pure streetball - maximum efektywności minimum ruchów

 

Dokładnie. Dre to jeden z tych kolesi, którzy pokazuję, że pomimo głupich zmian w przepisach, gloryfikacji atletyczności na techniką, są jeszcze w tej lidze koszykarze sensu strickte. Czasem kiedy oglądam te akcje w kolejnym dunkiem po early offence, przy braku jakiejkolwiek obrony, te runy coast to coast z jednej drugiej strony zakończone wjazdem 1na4 albo głupim odpałem z 6 metra to przechodzi mi ochota na oglądanie tej ligi. Ale wtedy właśnie kto zagra akcję w old schoolowym stylu zrobi zwód piłką/głową/ciałem powodując ogłupienie obrońcy i wraca moja miłość do tej gry. Dre przypomina mi czasem magica z okresu ostatniego powrotu, gdy grał jako skrzydłowy. Facet bez rewelacyjnego rzutu, bez szybkości ale z wysoką techniką i court vision i zrozumieniem tej gry.

 

Ktoś kto potrafi cię minąć bez triple crossa i zdobyć punty inaczej niż krzywym fade awayem na skuteczności ok. 30%.

 

Simply the roots.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ocenilibyście wybór Waitersa z 4.? Widziałem może ze 2 mecze Cavs i to na początku sezonu i miałem wrażenie, że jego koszykarskie IQ pozostawia wiele do życzenie ale w Lutym już gra na przyzwoitym 54% z gry. Atletyzm jest, miara jest, tak więc może był warty tego 4 numeru bo pamiętam, że dużo osób miało spore ale co do tego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasqueza widziałem w meczu tylko raz i akurat miał całkiem niezły, ponadto recapy i staty ma fajne. Ktoś śledzi NOH? Czyżby nowy top10 pg obecnie?

zaskoczyła mnie jego #1 wśród elite guards w DD ponad CP3, RR i TP..

gra solidnie ale jaj nie urywa - moze byc lepszy niz Calderon ale czy powącha poziom CP3? nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie Barnes za kilka lat to bedzie all star level, naprawde widac tez ze nie jest glupi i sie za bardzo nie napala i ma juz okreslona role + to dobry obronca, widac przeblyski naprawde dobrego grajka i gdyby gral w slabej druzynie to by na pewno mogl sie bardziej pokazac

Mi się wydaję, że będzie prędzej bardzo dobrym zadaniowcem niż all-statrem. Generalnie jest tak jak piszesz - Barnes wywiązuję się bardzo dobrze ze swojej roli. Ma bardzo dobrą selekcję rzutową i praktyczne nie podejmuje złych decyzji, dlatego częstwo kończy mecze z 5 rzutami mimo 30 min na parkiecie. Jednak z drugiej strony nie wiem czy w przyszłości będzie nadawał się do większej roli. Ciężko oceniać potencjał po rookie season i go przekreślać, ale mi wygląda bardziej na kolesia, który właśnie rzuci trójkę, pobiegnie do kontry, będzie trzymał dobry ball movement, trochę pobroni itd - tak jak to robi teraz. Póki co, nie widzę elementu jego gry, który mógłby zrobić z niego all-stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - właśnie jeszcze zależy jak zdefinujemy all-stara. :calm: Ja myślałem raczej o kimś kto jest w stanie być mocną drugą opcją, ew pierwszą w słabym zespole. Jeżeli weźmiemy jednak takie przypadki jak Mo Williams czy nawet taki Jamison to jest to jak najbardziej w zasięgu Barnesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wesoly_jamnik

Luki możesz podać linka z jakie strony są te "ULE"? Gdzieś miałem w zakładkach ale jest ich tak dużo, że znalezienie tego na czym mi zależy, graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak tylko przeglądam boxscore'y phoenix i J. O'Neal wielokrotnie grywał/osiągał lepsze staty niż Gortat, czy jego pozycja w S5 jest w jakimś stopniu zagrożona? Ogólnie MG zaliczył spory regres bez Nasha. Najgorsze jest jednak to, że na zbiórce gra jak ostatnia łajza... W zeszłym roku bodajże top 10 rebounder (w TRB% o ile dobrze pamietam), a teraz gra kiszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.