Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

co do Nets to dużo się mówi jak w tym roku Deron gra słabo, tymczasem ja nie widziałem jeszcze w tym roku dobrego meczu J.Johnsona.

A wystarczy sobie przypomniec mecz sprzed kilku dni Knicks - Nets, kiedy JJ na koncowce wygral pojedynek strzelecki z Melo Anthony i poprowadzil Brooklyniarzy do wygranej. Brooklyn w meczu z Rockets i Memphis praktycznie w ogole nie bronil i tutaj pies pogrzebany. Ja ogolem JJ'a oceniam pozytywnie, bo dla mnie to jest troche podobna ekipa do Lakers, gdzie jest wiele gwiazd, ktore spelnialy wazne role w swoich ekipach - Deron (Jazz), Wallace (Bobcats), JJ (Hawks) i Lopez (Nets), ktore teraz musza grac mniej z pilka i JJ zdecydowanie lepiej sie do tego stosuje niz np. Kobe.

 

Bardziej mnie irytuje Brook Lopez, ktory ostatnio przegrywa swoje match-upy. Marc Gasol go rozjechal, dzis Omer Asik, ktory jechal z nim w izolacjach, a Rockets zrobilo miazge w pomalowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy sobie przypomniec mecz sprzed kilku dni Knicks - Nets, kiedy JJ na koncowce wygral pojedynek strzelecki z Melo Anthony i poprowadzil Brooklyniarzy do wygranej.

wiesz, ja nie mowie ze on nie zagral zadnego dobrego meczu, tylko ze takiego nie widzialem, a widzialem juz kilka - czyli moglem miec strasznego pecha, ale tez ile moge go miec?

 

Bulls bez Rose'a rok temu też groźnie wyglądali, a dostali wpizdę od Sixers.

to absolutnie nieporownywalna sytuacja, gdy nagle z marszu musisz grac bez swojego najlepszego zawodnika, a gdy masz cale RS by się tego nauczyć

 

tak btw Thibodeu moim zdaniem powinien być w czołówce MVP race

 

 

Melo, drugi najlepszy scorer w NBA, teraz wskoczył w slump, ale wiadomo, lubi big moments i na PO się wstawi (czego nie należy oczekiwać po dajmy Deronie czy JJu)

no, ta, wstawi się, tak jak całą swoją karierę się wstawia i leci w pierwszej rundzie PO

 

co do Knicks to ja zwyczajnie nie wierzę w drużynę gdzie dwoma pierwszymi opcjami w ataku są Melo & JR, choć osobiście to im kibicuje, taki paradoks : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony to jest coś w stylu playoff chokera, zagrał chyba dwie czy trzy naprawdę bardzo dobre serie w playoffach, najczęściej 1st round exit, zamykany przez Quintona Rossa. Ale ponoć ogarnął się mentalnie, ponoć gra sezon życia, ponoć Knicks to contenderzy więc przyjmimy, że ponoć Melo planuje się stawić na playoffy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo, drugi najlepszy scorer w NBA, teraz wskoczył w slump, ale wiadomo, lubi big moments i na PO się wstawi (czego nie należy oczekiwać po dajmy Deronie czy JJu)

A skad wyczarowales, ze Deron sie nie wstawi na PO? Dotychczas w PO gral lepiej niz w RS. I pokazal, ze McGradym nie jest i jako lider druzyny potrafi wygrywac serie. Dla mnie duzym atutem Brooklynu na PO jest stworzona juz rotacja, z czym moga miec problemy Bulls po dojsciu Rose'a, Pacers - Grangera oraz Knicks, gdzie co chwila ktos wypada/wpada. Do tego Brooklyniarze prawie caly sezon graja w slimaczym tempie, wiec atak pozycyjny beda mieli przetrenowany doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam już wszyscy się czepiacie. :D

Jak dla mnie Melo z tego sezonu to trochę inny gość niż ten choker z Denver. Coś wyraźnie się zmieniło, ziomek podaje, stara się, czuje się odpowiedzialny i takie tam. Do tego trafił na normalnego trenera. Może to wszystko takie przerysowane, ale wierzę w jakiś breakout. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson dostał propozycję gry w NBDL i oto jego odpowiedź:

"Dziękuję Tobie Donnie i Dallas za propozycję i choć myślę, że D-League jest świetną opcją to nie jest to droga dla mnie. Rozumiem, że na własne życzenie opuściłem NBA, ale Bóg powinien dać mi kolejną szanse bym mógł dać z siebie wszystko. Moim marzeniem było zawsze, aby zakończyć karierę w NBA. Kocham moich fanów! Nie ma dnia, bym nie pytał siebie kiedy będę mógł wrócić. Wszyscy musimy zaakceptować jednak, że mój powrót nie jest zależny tylko ode mnie"

 

Czemu nikt nie chce go zatrudnić, może mi to ktoś wyjaśnić?

Celtics mogliby zaryzykować i go podpisać za minimum, w końcu potrzebują kogoś na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson dostał propozycję gry w NBDL i oto jego odpowiedź:

"Dziękuję Tobie Donnie i Dallas za propozycję i choć myślę, że D-League jest świetną opcją to nie jest to droga dla mnie. Rozumiem, że na własne życzenie opuściłem NBA, ale Bóg powinien dać mi kolejną szanse bym mógł dać z siebie wszystko. Moim marzeniem było zawsze, aby zakończyć karierę w NBA. Kocham moich fanów! Nie ma dnia, bym nie pytał siebie kiedy będę mógł wrócić. Wszyscy musimy zaakceptować jednak, że mój powrót nie jest zależny tylko ode mnie"

 

Czemu nikt nie chce go zatrudnić, może mi to ktoś wyjaśnić?

Celtics mogliby zaryzykować i go podpisać za minimum, w końcu potrzebują kogoś na 1

a ile on ma lat? i ile nie grał w kosza na zadawalającym poziomie? żęby nie powiedzieć: ile on nie grał w NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi wyjaśnić co Iverson wnosi do gry, że wg Ciebie jest takim łakomym kąskiem?

Nie mogę bo nie wiem co wnosi do gry, ostatni raz widziałem go w akcji może z 7 lat temu.

Nie mówię, że jest łakomym kąskiem. Pytam się bo nie wiem dlaczego AI nagle zniknął z parkietów, a NBA dogłębniej interesuje się od 3 lat może, ominęło mnie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę bo nie wiem co wnosi do gry, ostatni raz widziałem go w akcji może z 7 lat temu.

Nie mówię, że jest łakomym kąskiem. Pytam się bo nie wiem dlaczego AI nagle zniknął z parkietów, a NBA dogłębniej interesuje się od 3 lat może, ominęło mnie to ;)

Przekładając końcowego AI na rok 2013 - Shannon Brown na boisku, DeMarcus Cousins w szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze defensywnie SB go niszczy, jak chyba 99% obwodowych tej ligi. Nigdy nie błyszczał w tym AI strach pomyśleć co by było teraz.

o k**** Brown jest average, ekhem

 

Wiadomo, że to cyrk ale Iverson był na tyle magicznym kolesiem w NBA, że nawet jakby za 3 lata pojawił się na 5 minut w przykładowych Suns to i tak musiałbym to zobaczyć. Post-Jordan zdecydowanie najbardziej tego typu zawodnik na spółkę z Shaqiem. Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oprócz zdrowia nie mają Warriors do bycia co najmniej (quasi-)contenderem na poziomie Clippers?

2 Elite big men - jeden defensywny miodzik, drugi ofensywna malinka

all-time VOLUME shooter

6th man Landry

młodzież Barnes&Klay - pierwszy taki Deng, drugi KMart meets Ray Allen. Z tego Greena i Ezeliego też będą niezłe plony.

no i k**** szef Krzycha Jarzyny szefa wszystkich szefów - Jarret Jack.

 

nie zagrasz z nimi up tempo bo cię zbombardują zza łuku, fizycznie im nie dopierdolisz bo mają paru tough guys, musisz wychodzić obu niskim na centymetr na pick&rollach, nie możesz nikogo podwajać bo raz że Lee to przejebany passer dwa że Curry&Klay to mordercy. Jest zbiórka, obrona i myślę że na PO 4thQ jest pełno ludzi do grania.

Jeden z lepiej zbudowanych zespołów w lidze, po cichu, po malutku.

 

daj pan zdrowie

 

 

EDIT: Od kiedy Zach Lowe stał sie must read i most fun z wszystkich ekspertów? Nagroda MIP zdecydowanie w jego ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.