Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Pistons przede wszystkim mają świetnego coach'a od wysokich, ktory pięknie rozwinął zarówno Drummonda jak i Monroe. Aż strach pomysleć co mógłby zrobić z Cousinsem.

 

@Maciek - Drummond mało gra bo jeszcze popełnia dużo prostych błędów a i Frank nie jest mistrzem od ogrywania żółtodziobów. W przyszłym sezonie pewnie wskoczy do s5 i będzie dostawał 36 minut lub tyle ile zdoła wytrzymać bez 6 fauli.

 

Ja na miejscu Detroit oddałbym Monroe. W Cousinsa nie wierzę, ale jedynym wyjątkiem jest właśnie Detorit gdzie by się nim dobrze zajęli. A Monroe - zawsze będzie jednowymiarowy, zaraz zechce maxa a nigdy nie będzie franchise playerem z takim impactem na grę jak Drumm albo, być może, Cousins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno GM Kings chce dostać weterana lub dwóch, takich którzy dadzą pozytywnego kopa z miejsca. Ale właściciele nie są chętni oddawać Cuza.

I tu widać jaki bałagan panuje w Kings. Ciekawe jak ta sprawa się rozwiąże. Pamiętam, że rok temu też było dużo plotek o odejściu DMC. Nawet było słuchac o dużym zainteresowaniu min Celtics, zupełnie tak jak teraz i w końcu Cousins został. Zobaczymy czy teraz też zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden to ten sam typ defensora co Kobe. jak chce to gra na poziomie all D 1st team, ale zwykle mu się nie chce i obowiązki w ataku zbyt go przytłaczają - no ale nie ma co wymagać zbyt dużo, bo LeBron to jest tylko jeden.

 

[video=youtube_share;63TDVWnZ5K8]http-~~-//youtu.be/63TDVWnZ5K8

 

PS

Bastillon już rok temu widział w Hardenie superstara: http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1150270&sid=0276d6facbf742ff5388098df2ed3584

bez kitu, ile razy można się jarać tym samym filmikiem. 2 x faul + flop, przy okazji Kobe chciał grać tyłem, przez co nie widać tutaj, że Harden jest slow footed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jak dla mnie jak ktoś nie jest w stanie utrzymać się przed atakującym, który dysponuje "powyżej przeciętną kompetencją ofensywną" i tak często zostaje na zasłonach to jest fatalnym obrońcą. Nie level Monty, Allena czy Klaya Thompsona(jawne krzywdzenie drużyny) ale jednak bardzo źle.

 

Ale na szczęście jako drużyna Houston nieźle broni nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jak dla mnie jak ktoś nie jest w stanie utrzymać się przed atakującym, który dysponuje "powyżej przeciętną kompetencją ofensywną" i tak często zostaje na zasłonach to jest fatalnym obrońcą. Nie level Monty, Allena czy Klaya Thompsona(jawne krzywdzenie drużyny) ale jednak bardzo źle.

 

Ja przy takich ocenach sobie lubię odpalić listę zawodników z danej pozycji. Na liście SG poza wymienionymi panami (choć uważam, że Monta dostaje więcej krytyki niż zasługuje) mamy jeszcze takie przypadki jak: Ben Gordon, Austin Rivers, Jamal i Jordan Crawfordowie, Thornton, Kobe, Waiters, Beal, Shannon Brown, J-Rich, Terry, Kevin Martin, Lou Williams, Mayo, Nick Young, Rip plus jeszcze kilku, których podejrzewałbym o podobne przestępstwa przeciw defensywie ale ich dawno nie widziałem czy coś takiego. Także Hardena nie nazwałbym raczej fatalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zależy od punktu widzenia. Choć w sumie rzeczywiście bolesne jest to jak bardzo upośledzona jest ta pozycja.

Czemu upośledzona?

 

DeShawn, Hinrich, Bradley, Henderson, Corey, Dahntay, Kidd, Carter (!), George, Stephenson, Rush, Green x2, T.Allen, Pondexter, Wade, Brewer, Shumpert, Afflalo, Danny Green, Sefolosha, Mathewws, Brown - tak na szybko sympatyczni obrońcy a taki OJ Mayo rok temu miał zdecydowanie najlepsze fragmenty na Paulu i jest bardzo niedocenianym defensorem, trochę jak JR Smith, który radził sobie z Wadem/Jamesem.

 

A z tej grupy DeShawn, Bradley, George, Allen, Brewer, Shumpert, Afflalo, Sefolosha to absolutny top ligii w perD i nie wiem czym problem, na każdej pozycji są Calderony, Bargnani, Novaki czy Amare.

Jak już to najsłabsza jest chyba jedynka

 

Lowry Rondo Conley Paul Jennings G.Hill Jack Bledsoe Chalmers to jedyni sensowni na swojej pozycji pośród naprawdę niezłych baboli w stylu Calderona, Nasha, Dragica, Lina czy Vasqueza

 

a co do twojej listy

to Jamal JRich KMart i Nick Young czyli 4 najgorszych na swojej pozycji chyba, ma nieporównywalnie mniejszy wpływ na teamD niż ich słabi odpowiednicy na jedynce/pod koszem. Reszta to albo żółtodzioby i za wcześnie o nich źle mówić, albo Terry Rip Ray Allen czyli deadly shooters, którzy mają momenty i można ich ukryć w dobrym teamD (przykład Celtics Big3, Mavs Chandlera czy Bad Boys2), Calderona Lina albo Nasha tak szybko byś nie ukrył.

 

Chociaż KMart jest chyba najsłabszym 1on1 na SG, a w post up w całej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu upośledzona?

 

DeShawn, Hinrich, Bradley, Henderson, Corey, Dahntay, Kidd, Carter (!), George, Stephenson, Rush, Green x2, T.Allen, Pondexter, Wade, Brewer, Shumpert, Afflalo, Danny Green, Sefolosha, Mathewws, Brown - tak na szybko sympatyczni obrońcy a taki OJ Mayo rok temu miał zdecydowanie najlepsze fragmenty na Paulu i jest bardzo niedocenianym defensorem, trochę jak JR Smith, który radził sobie z Wadem/Jamesem.

Jak odsiejesz od tej listy ludzi, którzy nie są SG i zawodowych benchwarmerów to niewiele zostanie.

 

http://www.hoopdata.com/advancedstats.aspx?team=%25&type=pg&posi=SG&yr=2013&gp=10&mins=20

 

SG, +20 minut na mecz, min 10 razy na parkiecie, dziura na dziurze.

 

 

No i chyba tam na końcu twojej listy nie chodzi o Shannona Browna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

 

po kolei

rookie raczej nie oceniam

 

Iggy, Afflalo, CLee, Danny, DeShawn, Wade, Dudley, Hinrich, Stephenson, Manu, Sefo, TAllen, Carter, Matthews może OJ

vs

Gordon, Gibson, DeRozan, Redick, Jamal, KMart, Klay, Korver, Lu, Belinelli, Young, Mason ew. Harden/Kobe

 

a reszta jak JR Hayward JRich Marquis to raczej słabi niż dobrzy, ale dziurami nie są

 

czyli jest 50/50 powiedzmy między tymi super i tymi super bad hehe

Zresztą lista nie uwzględnia graczy, ktorzy na pewno sa SG, a nie grają 20 minut albo są kontuzjowani - totalni eksperci defensywni - Brewer, Shumpert, Rush, Pondexter, Bradley, Dahntay

 

Jak to wyglada na PG?

 

niewymieniony Will Bynum, Jennings, Paul, GHill, Jack, Kidd, Pargo, Lowry, Chalmers, Conley, Rondo, niewymienony Bledsoe, ew Tyreke

vs

kopalnia dziur: niewymieniony Nash, Blake, Udrih, Fredette, Mills, Brooks, Duhon, Neal, Dragic, Vasquez, Nelson, Lin, Calderon, Barea, Ridnour, Nate, Stuckey, Curry, Parker gdzie każdy z nich jest raczej totalnym kapciem, ktorego ciężko ukryć gdziekolwiek i psują całe defensywy.

 

czy ja wiem czy dużo gorzej niż na innych pozycjach

 

Zresztą z grupy

JSmith KG Noah/Deng Dwight Hibbert Chandler James Duncan może Iggy Bogut TAllen może kiedyś MKG ADavis, która ma realny wplyw na całe teamD i są to gracze o ogromnym impactcie na obraz gry na bronionej desce i elita obrońców jest aż dwóch SG, jedynek od czasów Kidda i Paytona nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada na PG?

 

niewymieniony Will Bynum, Jennings, Paul, GHill, Jack, Kidd, Pargo, Lowry, Chalmers, Conley, Rondo, niewymienony Bledsoe, ew Tyreke

vs

kopalnia dziur: niewymieniony Nash, Blake, Udrih, Fredette, Mills, Brooks, Duhon, Neal, Dragic, Vasquez, Nelson, Lin, Calderon, Barea, Ridnour, Nate, Stuckey, Curry, Parker gdzie każdy z nich jest raczej totalnym kapciem, ktorego ciężko ukryć gdziekolwiek i psują całe defensywy.

 

czy ja wiem czy dużo gorzej niż na innych pozycjach

 

Zresztą z grupy

JSmith KG Noah/Deng Dwight Hibbert Chandler James Duncan może Iggy Bogut TAllen może kiedyś MKG ADavis, która ma realny wplyw na całe teamD i są to gracze o ogromnym impactcie na obraz gry na bronionej desce i elita obrońców jest aż dwóch SG, jedynek od czasów Kidda i Paytona nie było.

dragic i barea nigdy nie byli czarnymi dziurami , nawet duhona ciezko tak nazwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

 

po kolei

rookie raczej nie oceniam

 

Iggy, Afflalo, CLee, Danny, DeShawn, Wade, Dudley, Hinrich, Stephenson, Manu, Sefo, TAllen, Carter, Matthews może OJ

vs

Gordon, Gibson, DeRozan, Redick, Jamal, KMart, Klay, Korver, Lu, Belinelli, Young, Mason ew. Harden/Kobe

 

a reszta jak JR Hayward JRich Marquis to raczej słabi niż dobrzy, ale dziurami nie są

 

Ale to nie ja mówiłem, że SG jest wybitnie słabą pozycją w obronie w porównaniu do PG (najwyżej, że większość SG grających duże minuty), tylko że jest tylu gorszy obrońców od Hardena, że ciężko go nazwać fatalnym, bo jak ktoś jest fatalny to zakładam, że jest na ścisłym dnie najgorszych. Lou, Ben Gordon, dwoch Crawfordów, Ray, Young, Thornton, Rivers, J-Rich, Kev Mart, Belinelli, Klay Thompson to tylko grupa tych nieporównywalnie gorszych.

 

Co do tego J-Richa, to dla mnie jest tylko półkę wyżej niż Lou Williams.

 

dragic i barea nigdy nie byli c

zarnymi dziurami , nawet duhona ciezko tak nazwac

Dragic kiedyś był spoko, ale już dawno mu przeszło.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.