Skocz do zawartości

ta lepsza drużyna z LA !!!


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

czyli temat o clippersach !!!

 

rok temu miał być szał, były dobre ruchy kadrowe, z kupnem superstara włącznie, ale okazało się że Blake G jest overrated & overhyped, choć ostateczny wynik powiedzmy bez tragedii

 

w tym roku latem znowu było sporo zmian, w tym niestety odejście GMa [który zresztą rok temu został wybrany EOtY ]

tegoroczne ruchy były nieco podejrzane [Odom ? po najgorszym sezonie w karierze; Hill ? po przekorczeniu 40 czy coś koło tego; Crawford ? Ryan Hollins ? ]

 

 

ale ławka ławką, przede wsystkim wszyscy fani clippers oczekują powrotu Blake'a z rookie year

 

tak czy inaczej skłąd wydaje się zayebiście głęboki + niemal sami weterani

Paul / Bledsoe/Billups

W.Green/Crawford

Butler/Barnes/Hill

Gryfin / Odom

DJ / Turiaf / Hollins

 

 

szczerze to nie wiem jakie są plany clippersów , ale fakty są takie że dopóki Blake nie zacznie być poważnym zagrożeniem na low poście to nie ma co oczekiwać sukcesów typu WCF, a jak się sprawy mają ?

obejrzałem pierwszy mecz, więc wątek miał być o tym co pokażą Clippersi w tym roku a będzie to wszystko pisane przez pryzmat tegoż meczu --- wiem, też mi się to wydaje świetnym pomysłem, ale może lepsze to niż pisanie nt tego co widziałem rok temu [ zwłaszcza że nie widziałem początku PO, czytaj: żadnego z meczy clippers w PO ]

 

 

-regres Blake'a trwa nadal, w całym meczu poza paroma kontrami to naliczyłem 1 dobry post move, parę głupich strat typu 'jestem potrojony, o boże jestem potrojony, aaaaaa piłka parzy!!!!! ', parę kiepskich decyzji w obornie typu 'aaa zasłona była ?! shit! ' i w sumie tyle

-DeAndre to coś jak na początku sezonu rok temu, czyli dobrze na początku meczu a potem im dalej tym gorzej - na początku jakiś półhak, jakieś zbiórki w ataku/dobitki, potem zgasł

-frontcourt z ławki, Odom/Turiaf [/Hollins] prezentował się w sumie lepiej niż ten pierwszopiątkowy, tzn w ataku podobnie kiepsko, ale w obronie znacznie lepiej, Odom out of shape ale w obronie grał jak Russel niemalże, bloki, zastawienia i co tylko

-wszyscy wyżej wymienieni byli ruchani na swojej desce przez Z-Bo

 

-Paul to MVP level w tej lidze, ale wie że jego rola jako PG to trochę więcej niż swoje własne statsy, bez wdawania się w play-by-play

-Crawford był freaking hot ale jeśli twoja ofensywa ma polegać na Jamalu Crawfordzie, to powodzenia

-z Bledsoe będą jeszcze ludzie, choć nie wiem dokladnie jacy ludzie - 2 lata temu jak wchodził do ligi wydawal mi się bardzo kiepskim ziomkiem

 

-Hill, Barnes i Billups nie grali

 

w podsumowaniu to większość runów clippers w tym meczu wykonana była przez ludzi z second unit, co daje do myślenia

zwłaszcza effort / intensity wise i w zasadzie score-wise : ) różnica była widoczna gołym okiem

 

 

nooo, w sumie tyle bo robienie przewidywań całego sezonu na podst. 1 meczu to jednak trochę joke, tak czy inaczej nie widzę ich zbyt wysoko w tym roku, co nie zmienia faktu że będę im kibicował

 

wpisujcie miasta które popierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Odom przestałby podkradać drugie śniadanie kolegom i byłby w stanie grać na zbliżonym poziomie co w Lakers, to Clippers mieliby chyba najlepszą ławkę w lidze. Ale jak patrzę na ich skład, to tam są same dziury w obronie. Tak że chłopaki fajnie sobie pograją, porzucają sporo alley-oopów, ale raczej na poważne granie to się nie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby za drugą połowę frontcourtu robił [ktokolwiek właściwie, poza Perkinsem rzecz jasna] zamiast DeAndre, który w ataku plątając się pod nogami przeszkadza wszystkim, a Griffinowi najbardziej, to może by coś było z tych Clippersów. Może jak Odom sobie przypomni jak się gra w kosza (chyba powoli sobie przypomina), to mogliby pograć więcej parą Odom-Griffin i rudy by nie musiał się miotać na podwojeniach i odbijać od ścian pod koszem i byłoby lepiej. Ale w sumie nie ma na to co liczyć, bo DeAndre teraz zarabia po 11 baniek więc coach będzie musiał nim grać - nie to co George Karl, który się nie pierdoli i podpisanego za 45 baniek McGee zrobił backupem Kosty Koufosa na 18 minut w meczu.

 

Poza tym nie wiem ile Flop City straci firepowera na podstawie polityki antyflopowej, bo w PO potrafili w meczu wykonać po 5-6 naprawdę wysokiej próby flopów, a teraz tej broni zostali pozbawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto trenuje frontcourt clipers ale ich wzajemne poruszanie się po parkiecie względem siebie jest mega tragiczne

 

w ogole na podstawie 1Q 2Q z Mem zobaczyłem chłopców we mgle.....tyle nabijanek sobie na głowę czy nogę, przerzuconych podkoszowych rzutów i głupich strat nie widziałem

 

narzejkałem na spurs ze nie bronili ale po lekturze miś at klipjers przestałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zaskoczony że z nim w zeszłym roku zaszli tak daleko, ogólnie del negro to nadzieja dla reszty ekip z zachodu :)

A po co im coach? teraz mają jednego na boisku a drugi na ławce, kontuzje leczy. A Del NEgro sobie siedzi i podpatruje...

 

 

z Blake'a jest taki all-star jak z Bennego, maskotki Byków

fajnie pakuje piłkę do kosza, rozśmiesza ludzi i przewraca sie przy najmniejszym nawet kontakcie z dzieckiem

a przy okazji przez pierwsze dwa lata ma co najmniej 20ppg-10reb-3 ast. Poczekajcie choć kilka meczy- zobaczymy, czy faktycznie nauczył się rzucać jak obiecywał i czy jest progres w obronie.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na to patrze tak DeAndre musial sie ogarnac po tych meczach pokroju 4-2 i jak widac to nastapilo

Barnes i Hill to upgrade nad zeszloroczna lawka

zerwanie wiezadla rzepki to dwuletnia kontuzja wiec Butler bedzie jest lepszy

Odom = Kenyon na wplyw na druzyne - zdrowy mentalnie Odom

no i Paul Bledsoe/Crawford combo - Paul zawsze rozpierdalal z Jannero PArgo a BLedsoe czy Jamal to mega upgrade nad Foyem ktory zly nie jest ale boski tez nie

w playoffs bylo widac ilu maja kosdzykarzy a mieli ich niewielu

w tym roku to jest basketball team

a ze kosz to dzis jest ''track meet'' to powinni byc wysoko w przeciwienstiwe do sredniowiecznych Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze ekipa zrobiła się i głębsza i mocniejsza choc zeszłoroczny K. Mart > dzisiejszy odom

Śmiem w to wątpić. Dlaczego? Bo Odom nawet wyglądając jak teletubiś ze swoim maćkiem daje dużo w obronie i na zbiórce. Jego problemem jest to, że jest w tak niesamowicie złej ogólnej formie fizycznej, że na parkiecie tylko psuje atak. Ale jesli dojdzie jakoś do siebie, zacznie trafiać jumperki i znów będzie grał trochę point forwarda mto Clippersi zyskają niesamowicie. Odom to ogólnie jeden w bardziej underrated gości w lidze. Gość ma full-package, atak, obrona, tworzenie miszmaszów. Jedynym jego rpoblemem jest consistency i myslę, że tylko to sprawiło, ze osiągnął tak niewiele w karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć te historyczne full pakydź bo własnie dlatego napisałem " Odom dzisiejszy" z akcentem ze po tym jak dbał o siebie w Dallas juz po nim niczego dobrego się nie spodziewam w przyszłosci!

 

a jesli nawet się łudzić chcesz to po drugiej stronie masz k-Marta który teraz niewiadomo w jakiej bedzie formie ale to gdybanie jest mniejszym ryzykiem niż u teletubisia....

 

nadal zeszłoroczny KM (patrzac na PO) > dzisiejszy LO jest prawdziwe a w powrót LO nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal zeszłoroczny KM (patrzac na PO) > dzisiejszy LO jest prawdziwe a w powrót LO nie wierze

Prawda, niestety. Nie widzę, żeby Odom zrzucił choć gram- chyba na stałe zmienił swoje upodobania żywieniowe. Szkoda- z Odomem sprzed dwóch lat Clipps mieliby pewnie jedną z najlepszych jak nie najlepszą ławkę. A tak wśród podkoszowych jest czarna, francuska dziura...

 

Odom underrated? Jak to? co -teraz jest underrated? Teraz to jest overpaid!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.