Skocz do zawartości

Rookies 2012 class


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak wysuwac wnioski po pierwszym spotkaniu . Prawda jest taka ze nic nie wiadomo ... poczekajmy chociaz miesiąc. Ja czekam z niecierpliwością na debiut mojego ulubionego rooks'a czli Jeremiego Lamb'a . Ciesze się że trafil do wygrywajacej druzyny - nie bedzie na nim takiej presji i bedzie mogl sie spokojnie rozwijac ( swoja droga mialem nadzieje ze trafi do Raptors bo tak mocki mowily no ale trudno ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak wysuwac wnioski po pierwszym spotkaniu . Prawda jest taka ze nic nie wiadomo ... poczekajmy chociaz miesiąc. Ja czekam z niecierpliwością na debiut mojego ulubionego rooks'a czli Jeremiego Lamb'a . Ciesze się że trafil do wygrywajacej druzyny - nie bedzie na nim takiej presji i bedzie mogl sie spokojnie rozwijac ( swoja droga mialem nadzieje ze trafi do Raptors bo tak mocki mowily no ale trudno ... )

Czy ktoś wysuwa wnioski po pierwszych spotkaniach? Napisałem że debiuty były bardzo udane, a jak będzie dalej to się zobaczy.

Mnie najbardziej ciekawi jak się spisze Kidd-Gilchrist, może skuszę się na pierwsze spotkanie Cats w tym sezonie mimo tego że oglądanie ich gry to samobójstwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie po tym co widziałem nagrodę dostanie spooookojnie Davis bo pokazał tyle elementów obcych dla ostatnich wysokich rookie że mimo 1 meczu (oby dziwnie nie zatracił celności z FT)

 

od conajmniej 3-4 lat nie widziałem gościa wysokiego który:

 

już wie jak zamykać linię końcową;

straszyć blokiem przez samo ustawienie;

nie daję się nabrać na pomkę;

 

a dodatkowo podobno ten AOFENSYWNY gracz ma dobrą technikę rzutu przodem do kosza i FT

 

brrrrrr

 

typowa walka o srebro Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis nie dostanie ROTY w dwóch wypadkach

 

a) połamie się

B) jakaś 1-3 zrobi scoring season na poziomie >20ppg, do tego jego drużyna nie będzie ustępować Hornets (bardzo mało prawdopodobne to pierwsze), ale i tak Davis od kogoś takiego będzie miał znacznie większy wpływ na drużynę, ale boxscore stats rulezz

 

Nie wiem jak wyglądać będą boxscorowe staty Davisa, spodziewam się czegoś w stylu 16-9, Davis ma niesamowity impakt i było to widać także w meczu z SAS, niesamowite bball IQ, ale o tym wiadomo. Może nie dostać ROTY jeżeli jego staty nie będą wyglądać aż tak przyzwoicie, a wystrzeli ktoś z jakimiś wysokimi na papierze ppg i z niezłą ekipą (ale jest ktoś taki? chyba nie). Zresztą, o czym mówimy, to najbardziej NBA ready podkoszowy który z miejsca może mieć tak olbrzymi impakt na drużynę od czasu Duncana (teoretycznie, zobaczymy jak będzie), tyle, że Davis ma 19 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie po tym co widziałem nagrodę dostanie spooookojnie Davis bo pokazał tyle elementów obcych dla ostatnich wysokich rookie że mimo 1 meczu (oby dziwnie nie zatracił celności z FT)

 

od conajmniej 3-4 lat nie widziałem gościa wysokiego który:

 

już wie jak zamykać linię końcową;

straszyć blokiem przez samo ustawienie;

nie daję się nabrać na pomkę;

 

a dodatkowo podobno ten AOFENSYWNY gracz ma dobrą technikę rzutu przodem do kosza i FT

 

brrrrrr

 

typowa walka o srebro Panowie

z tym że Lillard jako bardziej ograny i doświadczony pewnie będzie miał równiejszy rok więc wcale nie jest powiedziane że walka jest zakończona, chociaz z drugiej strony pamiętajmy jaka to jest nagroda, tutaj ktoś Hypowany może grac gorzej być gorszym i tak wygrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby Davis złamał nogę i nie zagrał do końca sezonu to i tak dostanie nagrodę.

Davis nie jest overhyped - Davis ma 19 lat i jest lepszy niż 19-letni Garnett, pewnie lepszy niż 19-letni Howard i gorszy niż 19-letni Duncan na drugim roku w Wake Forrest. All-time potential, choć może nie będzie od razu tego widać po statystykach - zwłaszcza bez Gordona, nie wiem jak dalej wyglądać będą Hornets, ale z Lopezem i Aminu grający smth like 30 minut NOH nie mają prawa mieć solidnej ofensywy, więc i Davis może mieć problemy, ale jeżeli chodzi o skillset w defensywie NA WARUNKI NBA już jest świetny. Z niedocenianym Gordonem na pickach Davis może robić rozpierdol, z Vasquezem, który jest naprawdę dobrym kreatorem, jego gra wygląda zresztą co najmniej nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal jest na tym forum ktos kto uwaza ze jest w tym roku lepszy rookie niz my man D. Lillard?:)

Oczywiście, Davis jest lepszy. Ale Lillard jest znakomity, NBA ready w całej rozciągłości. Zresztą, poczekajmy, listopad-grudzień to okres, gdzie Brandon Jennings robił +50 points :] Obaj mają playoffowe drużyny, oale w przypadku tych pierwszych strasznie niepewny jest Gordon więc PTB wykręci lepszy bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets play-offowa drużyna?!

A skad Ty spadles? Oni to by w Eurolidze MOZE byli play offowa druzyną (licze ich na teraz bez Gordona, z Gordonem byli w eurolidze ;) ) Chyba tylko Charlotte ma gorzej, Detroit tez ma niedaleko ;)

 

Ps. tak jak juz temat o rookies, to nie o rookiem ale o Detroit i Mionroe. Heh, nie mowie ze jest zle ale to jest franchaise player druzyny ktora nie tak dawno wygrywała :D Gosc jest spoko jako rzemieslnik a d;a nich to lider :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets play-offowa drużyna?!

A skad Ty spadles? Oni to by w Eurolidze MOZE byli play offowa druzyną (licze ich na teraz bez Gordona, z Gordonem byli w eurolidze ;) ) Chyba tylko Charlotte ma gorzej, Detroit tez ma niedaleko ;)

Wydawało mi się logiczne, że jeżeli piszę o Hornets jako o playoffowej drużynie (żeby było jasne, drużynie, która realnie może o to PO zawalczyć), a potem zaznaczam, że 'strasznie niepewny jest Gordon', to mam na myśli to, że z Gordonem to drużyna mogąca zrobić playoffy. Podkreśliłem nawet tutaj ma forum, że bez Gordona Hornets nie zrobią 30 wins i oczywiście uważam tak dalej, bez względu na to jak efektownie zaczęli, a zaczęli bardzo efektownie - ale tak to już jest w tym NBA, że te wszystkie rewelacje giną na początku grudnia i potem nikt nie pamięta, że to są rewelacje. Ewentualnie jakaś drużyna wygrywa 3 na 20 pierwszych spotkań (sorry 'Cats) a ktoś pisze, że 'potem się coś zjebało'. Generalnie to jest tak, że Gordon jest bardzo underrated (all-star, top SG), do tego swoim skillsetem bardzo pasuje do Hornets. k****, Hornets wygrali dwa spotkania z Jazz i Bulls i byli bardzo blisko ze Spurs grającym Austinem Riversem 25 ppg - w lidze nie znajdziecie lepszego dowodu na potencjał danej drużyny.*

 

P.S

 

Nie wiem, jakie masz pojęcie o Eurolidze, ale radziłbym się z tym pojęciem nie uzewnętrzniać. Mirza Teletovic Superstar.

 

*Żartuję, to nie potrwa długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.