Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś fajny mecz był w nocy grany?

Pierwsza połowa Memphis-Thunder , druga połowa Cavs- Celtics ( choć akurat tam obrony za dużo nie było) no i druga połowa meczu w Phoenix ( bo w pierwszej jak widziałem te radosne straty to miałem wrażenie że kumpli pod Pałacem Kultury oglądam)

 

Niestety dziś chyba żaden mecz w całości nie zasłużył na obejrzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na kacu? Obudziłeś się i nie wiesz, co ze sobą zrobić? Pomyślałeś, że zaczniesz nowy rok od jakiegoś świetnego meczu NBA, ale szumi Ci w bani i nie do końca wiesz, co wybrać z ubiegłej nocy? No to spieszę z pomocą żeby się Wam przypadkiem gorzej nie zrobiło :grin:

 

Czego na pewno nie oglądać: LAC-OKC, MEM-SAC

 

Co można obejrzeć: Bucks vs Bulls, Cavs vs Hornets w sumie też by można (jeśli szukacie raczej egzekucji niż ciągłych zmian wyniku )

Co wydawało się najciekawsze: NYC vs Rockets. To warto sobie obejrzeć do rosołu, pewniak.

 

Za Utah i Phoenix nie odpowiadam to nie są mecze dla mnie. Zresztą, kto by chciał zaczynać od tego rok? Bez obrazy ely i Eldwood :tongue:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oglądałem. Właśnie o tą dobrą grę i spoko skuteczność, połączoną z niewielką ilością strat mi chodziło. O to, że mecz dwóch konkretnych dość poukładanych zespołów, które wiedzą co grają. O taką egzekucję mi chodziło. Nie o egzekucję jako jednostronne wymierzanie kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oglądałem. Właśnie o tą dobrą grę i spoko skuteczność, połączoną z niewielką ilością strat mi chodziło. O to, że mecz dwóch konkretnych dość poukładanych zespołów, które wiedzą co grają. O taką egzekucję mi chodziło. Nie o egzekucję jako jednostronne wymierzanie kary.

Zrozumiałem to opacznie. Zwracam honor w takim razie. :) pozdrawiam

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.