Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

 

panowie, sorka, ale chyba fhuj nie jarzycie o co chodzi w tym temacie

poczekajmy z oceną wypowiedzi...

 

jeżeli będzie to jedyna wygrana Lakers z zespołem +50% to dla fanów Lakers tytuł się zgadza....

 

Ty chyba też nie bardzo łapiesz ideę tego tematu. Chodzi o to, żeby nie zdradzać przebiegu meczu, bo nie każdy zarywa nocki i nie każdy wstając rano przegląda wszystkie wyniki. To jest temat dla tych, którzy chcieliby obejrzeć dobry mecz nie znając wcześniej ani wyniku ani tego kto komu zrobił postera. Wystarczy krótka informacja, np Heat@Sixers - fajny mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie od dzis wiadomo, ze jak chcesz trzymać wynik w tajemnicy nie wchodzisz w temat na forum nawet odbiegający merytorycznie od 76ers vs heat.... dziś masz takiem misz masz i wszędzie czyha niebeżpieczeństwo.....

 

ja w PO spurs vs GSW jechałem z Krakowa do Torunia bez radia aby nie znać wyniku, nie gadałem wieczorem o baskecie z kolegami krzycząc od razu nie mówcie mi, kompa nie dotykałem a i tak na koniec dnia na klatce usłyszałem komentarz kto wygrał od osoby całkowicie mi obcej po 22 godzinach chronienia oczu i uszu.....

 

nie za dużo wymagasz aby must see tego elementu w ogóle nie zawierało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie od dzis wiadomo, ze jak chcesz trzymać wynik w tajemnicy nie wchodzisz w temat na forum nawet odbiegający merytorycznie od 76ers vs heat.... dziś masz takiem misz masz i wszędzie czyha niebeżpieczeństwo.....

Fakt, niebezpieczeństwo czyha wszędzie. Dlatego też ten temat miał być z założenia pozbawiony spoilerów, pogadać o przebiegu meczu można przecież w jakimś zbiorczym temacie typu random shit albo w temacie o danym zespole. Tam wiadomo, że jak nie chcesz znać wyniku, to nie wchodzisz. Tutaj ma być tylko informacja, że mecz jest warty obejrzenia. Nie wiem czy można wymagać mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakładając że mówicie poważnie o pacers Knicks to trudno mi zrozumieć czego oczekujecie oglądając nba.

Jedyne czego można się doczepić to praca arbitrów.

 

Update: z rozpędu nie zauważyłem że napisałem nie można zamiast można co zmienia zupełnie sens posta. Sorry

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.