Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tego tematu zainspirowało mnie własne doświadczenie jak i początek tego posta blackmagic:
 

Skończyłem dopiero ogkądać. Szkoda, że rano nie spojrzałem na wynik bo bym odpuścił...

Iggy i Kura zrobili sobie strzelnice z dystansu. Green wyglądał jak poor man Magic Johnson.

Ale co mnie bardziej rozwaliło. LBJ grał ponad 30 min a dostali 34 pkt...

Z ławki GSW wchodzili kolejno co raz to dziwniejsi gracze a oni ciągle odjeżdzali.

Na parkiecie pojawiali się Clark, Rush, Thompson, moja stara a oni ciągle odjeżdzali.

Także o ile nóg im w Cleveland nie pourywa to to nuda będzie w tym roku

 

 

 

Mieliście już tak kiedyś, że checie jakiś mecz oglądnąc z odtworzenia, jaracie się nim a okazuje się że po 2Q nie ma już co oglądac bo grają rezerwy i jest jakiś mega blowout? Denerwujące, nie? 

 

Dlatego zakładam ten temat. Nie wiem czy się przyjmie i czy będzie tutaj ktoś coś pisał ale spróbować można najwyżej umrze śmiercią naturalną.

 

W tym temacie proszę pisać pytania w stylu: GSW-SAS warto oglądać? Ściągam sobie własnie ostatni mecz BULLS - NETS jak końcówka? itd.

 

Mile widziane odpowiedzi (BEZ SPOILERÓW!!!!) to:

- blowout

- close game

- do 4Q mecz na styku 

- na koniec meczu przewaga 2 pkt, więc oglądaj ;)

- w dupe 30 nie warto, itd.

 

 

Oczywiscie konkretne odpowiedzi pozostawiam ocenie użytkowników byleby nie spoilerowali wyników i najlepiej w żaden sposób nie okazywali emocji dotyczących wyniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw:

szczerze to wole obejrzec sobie sobe spotkanie kontenderow, nawet jesli w polowie jest 20pts roznicy i wiadomo, ze nic z tego i juz mozna wylaczyc [druga polowa na ffwd w razie gdyby jednak ktos kogos doszedl], niz spotkanie sixers z lakersami z 3 dogrywkami zakonczone gameWinnerem spod wlasnego kosza podnogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tego szukasz: http://www.e-nba.pl/topic/2214-must-see-games-i-nie-tylko-bez-spoiler%C3%B3w/page-38

 

Tam też możesz zapytać o mecz, który był wyrównany z ciekawą końcówką i poprosić o info bez spoilera.

 

spodziewalem się że ktoś rzuci tym linkiem 

 

no niby mozna ale wydawało mi się że taki temat stricte tylko o wynikach by się przydał 

 

jak się nie spodoba to najwyzej ludzie nie beda tutaj pisać, proste ;) 

 

lud to zweryfikuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest ten temat, żeby polecać lub odradzać mecze których nie warto oglądać :)

I przede wszystkim po to by nie walic spojlerow. Fakt ze ty niby nic nie zdradziles ale faktem jest ze skoro tak napisales jak napisales to kazdy wie ze

twoja druzyna, czyli lejki, przesrala ostro

 

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przede wszystkim po to by nie walic spojlerow. Fakt ze ty niby nic nie zdradziles ale faktem jest ze skoro tak napisales jak napisales to kazdy wie ze

twoja druzyna, czyli lejki, przesrala ostro

 

 

Nie prawda :smile: Nie sugeruje się tym. Po prostu mecz był słaby. Na to czy mecz jest dobry czy słaby wpływa np. ogólny poziom gry zawodników, jakość przeprowadzonych akcji, skuteczności rzutów, wyrównana walka. I to się tyczy obu stron, bo czasem oglądam również inne mecze - nie tylko Lakers'ów :smile:

 

 

Jeżeli Lakers'i wygraliby ten mecz, również mógłbym nie polecić gdyby była zdecydowana dominacja typu 140 : 100 :)

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kur** irytujecie się, że ktoś zaspoilerował mecz z LAL? Ja rozumiem jakby fan Cavs po meczu ze Spurs, OKC, GSW czy nawet LAC napisał w tym dziale tuż po meczu, że nie warto oglądać to można by o coś się doczepić. Jednak jak dla mnie Raven napisał dobrą informację. Bo umówmy się, że w tym sezonie nie ma ciśnienia na mecze Lakers, ale jak przegrają nawet z Philly, ale Kobas rzuci np. 40 pts to ja chętnie sobie odpalę taki mecz. Sądzę, że fani Lakers są w takim momencie, że mogą polecać nie tylko wygrane mecze z udziałem swojej drużyny, ale też takie w których coś się dzieje.

 

Jak zobaczyłem z recapu, mecz z kategorii W dla Blazers i nie ma co drążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.