Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

taa.... hałard macha łokciami a ten glupi komentator twierdzi ze nic sie nie stalo ... ty zresztą też

za głupotę dostał ;]

Nie jestem fanem Lakersów, ani tego drewniaka ale nie daje się technika za taką bzdurę. Rozumiem gdyby tam mocniej się poszarpali i powyzywali ale oni się poklepali po tyłkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tizz

Nie wiem jak dziś, bo włączyłem tuż przed technikiem Howarda, ale w pary wcześniejszych meczach go widziałem i miał dobry touch around the rim, lewa ręka zabójcza.

naprawde az miło się go ogląda, makaroni w ogóle jest im zbędny, chłopak przeciez młody rozwinałby sie jeszcze, az szkoda go kisic na ławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim małe wyjaśnienie - Howard nie dostal double T - mial wczesniej jeden

 

Jesli chodzi o Eda Davisa to chlopak bardzo rozwinal sie w tym sezonie - pokazuje duza pewnosc siebie i czesto ladnie konczy ale tez dobrze gra na tablicach ( szczegolnie atakowanej ) i potrafi rzucic short jumpera, jednym slowem prospect napewno - musi tylko grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Allen znowu pokazał większe jaja niż 3/4 pseudo clutch players w tej lidze.

 

Nie wiem gdzie był faul Conleya swoją drogą, jak dla mnie miał gałę no ale po dwóch powtórkach ciężko powiedzieć.

 

Rudy Gay ma wyczucie czasu, nie ma co. 1.4 do końca a on wchodzi w kozioł. Nicely done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowi Warriors zrobią mega run w play offach, Jack sie nie pierdoli i przykładowo dzisiaj w IV kwarcie w dwoch akcjach pod rząd szkoli CP3 , idzie na sixthmana w tym roku. Curry i Thompson to niesamowita siła w ofensywie, Lee życiówka, tylko jeszcze jakby Bogut wrócił na PO na te 15-20 minut. No i żeby Jackson nie przestał słuchać swoich asystentów i sie za dużo nie wpierdalał. Świetnie sie ich ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.