Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

ale przyznacie że meczyk był wart obejrzenia!

 

 

jakby z innego swiata....

 

no i dawno nie widziałem aby Nash w taki przewracajacy sie sposób tracił piłki

 

na poczatku mimo chaosu Lakers wygladali lepiej, odniosłem wrazenie ze kontrolują mecz i klnąłem na rakiety że graja odwrotnie do game planu....

 

dziwi mnie mała ilość minut dla Metty który miał być podstawową opcją podkoszową a w zamian stał się generatorem strat (5) i klepał/rzucał/popychał raczej zza obwodu (4/5 za 3)

 

bardzo mocno pomóc lakers chciał niejaki LIN, dawno takiego S5 PG nie widziałem (7 strat)

 

na szczególne uznanie zasłużył natomiast ASIK który z dziurawą podkoszową obroną Lakers ROBIŁ CO CHCIAŁ oddając aż uwaga uwaga 2 rzuty w tym 1 zablokowany.

 

Rakiety W a to wazna wygrana bezposredniego (IMO) przeciwnika w walce o PO z dodatkowym ważnym winem minny nad hawks

 

jutro spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłóciłbym się . Wolves z Rubio w dobrej formie (a taką zaczyna prezentować) to dużo lepszy zespół od Houston w prawie każdym aspekcie. Jedyną przeszkodą jest dosyć trudny kalendarz.

 

Rockets zadziwiają, ale myślę, że jak przyjdzie trochę spotkań z trudniejszymi rywalami (jakiś road trip w western conference) to ich bilans się ustatkuje.

 

Jazz pomimo tego, że zapowiadali się świetnie to ich polityka co do "kiszenia" Favorsa i szczególnie Kantera zaczyna powoli się mścić i to oni dla mnie mogą być kandydatem do loterii. No, chyba, że z wracającym Mo zamienią się w taką ekipę, na jaką oczekiwano.

To samo Blazers, fajny run zaliczają, ale w końcu to się skończy (brak ławki, słaba gra poza Rose Garden) i zainkasują trochę porażek.

Lakers to dla mnie "no brainer". Kwestia czasu aż zaczną wygrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie o 8 seed??

Jak dla mnie nie ma mowy, żeby Rockets mieli problemy z wejściem do PO.

Blazers, Wolves i Jazz będą sie biły z LAL.

z moich wyliczeń i mówię to na czuja własnie rakiety nie utrzymają tempa i nie utrzymają bezpiecznego #5 seeda

 

#1-4 OKLA, clips, SAS, memphis

#5-6 GSW,Denver jezeli zdrowie dopisze w szczególnosci Bogut wróci

#7 Jazz jezeli nie zrobia głupawych wymian

 

a o #8 powalczą lakers z rakietami przede wszystkim oraz mniej z PTB ( wąska rotacja) i Minny (znowu kontuzje)

 

tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.