Skocz do zawartości

Harden w Rockets, Martin i Lamb w OKC


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

ja zwyczajnie mysle ze heat by rozjebali thunder przez najblizsze dwa lata na zasadzie zwyklej sily i psychiki i tak naprawde Harden nie wiele by tam zmienil

Heat to beznadziejny matchup dla Duranta i Hardena a Westbrook nigdy tym Wadem 06 nie bedzie

liga nalezy do heat do 2014 jak nie dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem calego tematu i nie wiem, czy ktos to juz pisal, ale wczoraj slyszalem, ze Harden chcial zostac w OKC, tylko ze swoim agentem przygamblowali z wymaganiami finansowymi i Presti dal im godzine na przyjecie oferty City. Chopaki dalej chcieli gamblowac i nie zadzwonili w ciagu 60 minut. Jak zadzwonili chwile pozniej uslyszeli ze James jest juz w HOU. Ale beka...

I tak powinni robić GMowie w tej zasranej lidze. Nie chcesz kontraktu? To masz x czasu na zastanowienie się. Nie ma odpowiedzi? To wyślemy Cię na zadupie. Tak samo powinni zrobić z Howardem, Paulem, Melo i innymi pseudo-gwiazdorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinni robić GMowie w tej zasranej lidze. Nie chcesz kontraktu? To masz x czasu na zastanowienie się. Nie ma odpowiedzi? To wyślemy Cię na zadupie. Tak samo powinni zrobić z Howardem, Paulem, Melo i innymi pseudo-gwiazdorami

W ogóle historia Hardena jest całkowicie inna niż Howarda czy Melo. On by został w Thunder, tylko chciał kilka baniek rocznie więcej, żeby mu do pierwszego wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadupie jeśli weźmiemy pod uwagę tylko aspekt sportowy, bo kim są Rockets? Drużyną która daje Asikowi i Linowi 15 mln za rok gry...

I która zdobyła 2x mistrzostwo nba, liczyła się całe lata 90. a w 00s stworzyli druzyne mistrzowską, która się rozleciała przez kontuzje.

 

Rzeczywiście zadupie strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I która zdobyła 2x mistrzostwo nba, liczyła się całe lata 90. a w 00s stworzyli druzyne mistrzowską, która się rozleciała przez kontuzje.

 

Rzeczywiście zadupie strasznie.

Nie rozśmieszaj mnie, kiedy to było? Teraz mamy rok 2012 i idąc twoim tokiem rozumowania Pistons czy Cavs nie są zadupiami, bo w 00s liczyli się w walce o mistrzostwo...

Rockets przed przyjściem Hardena nikt nie chciał oglądać, a jak już to dla przepłaconego żółtka i turka. Rzeczywiście, big market...

 

Ja tylko dodam Ci jeszcze Panie Tomeczeg20, że mówisz zadupie o 4 największym mieście w USA... Wiedza nie boli, naprawdę.

Napisałem wyraźnie, "aspekt sportowy" niektórzy na tym forum nie umieją czytać ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadupie jeśli weźmiemy pod uwagę tylko aspekt sportowy, bo kim są Rockets? Drużyną która daje Asikowi i Linowi 15 mln za rok gry...

Myślę, że gdzieś 40% drużyn NBA ma gorsze kontrakty, a słownie kilka ma takiego difference makera i superstar in da mejking jak Harden. Abstrahując od tego, że te kontrakty Asika i Lina wcale tak źle na tle obecnej ligi nie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oja Asik nigdy nie był przepłacony, 7mln to za anchora defensywnego w poście jak i helpD - bardzo dobra cena. Gdyby coś umiał w ataku to by dostał maxa z miejsca.

7 mln za Lina, dzięki któremu zyski pójdą w setki milionów, to też bagatela. Mogą sobie płacić LuxTaxy a i tak firma Houston Rockets będzia zarabiać na siebie, w dodatku będzie przyciągać wolnych agentów, bo wysokości kontraktów reklamowych u boku Lina są mnożone przez 5...

 

co do Hardena nie byłem przekonany (choć głośno tego nie mówiłem, ale przyznaję się honorowo...), no ale póki co nie ma nawet o czym dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw z braku laku zcząlem oglądać Den vs Orl - Davis wygląda imponująco i szczerze mu kbicuję tak samo jak Affallo. Po tym jak zobaczyłem jak jednostronnie zapowiadał się ten mecz (przyznac się kto by postawił, że będą wygrywać 20pkt do przerwy?) przeżuciłem się na danie główne a tu... znowu kupa ;) Znaczy mecz spoko ale tylko pod kątem Knicks, Meloniusz rozjebał system w pierwszej kwarcie, w drugiej już ceglił aż smutno. Generalnie chciałem oglądać Suns o trzecie, to sobie myślę zobaczę co tam u brodacza... No i szok, gość gra jak wspomniany Wade w 06' gdy wchodzi pod kosz można go tylko faulować. Jeśli Lin przypomni sobie jak się gra Asik będzie tak miażdżył deskę jak w tym meczu to top 6 seed to będzie przysłowiowy chleb z cukrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinni robić GMowie w tej zasranej lidze. Nie chcesz kontraktu? To masz x czasu na zastanowienie się. Nie ma odpowiedzi? To wyślemy Cię na zadupie. Tak samo powinni zrobić z Howardem, Paulem, Melo i innymi pseudo-gwiazdorami

jak; gdzie; co???? o aspekcie miejskim już było gadane, ale co to ma znaczyć "aspekt sportowy", masz dobrego gm masz kaskę to masz i ekipę i Rox wydają się obecnie taką mieć, dodatkowo jak Harden bedzie dalej ciskał takie cyferki to faktycznie Presti wyjdzie na super Gma co to twardy jest i ogólnie nie pozwoli sobie na głowę włazić, jak OKC nie ugra przez niego mistrza to napewno mu podziękują za taką zdecydowaną politykę kadrową :sulkiness:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz tego ze OKC to small market tez i po prostu zarzad mu tez nie pozwolil dac maxa ?

to nie jest tez do konca tak ze od niego zalezalo to, ale dla tych druzyn z zadupia (bo OKC taka na pewno jest) to luxury tax, zwlaszcza te wysokie bardzo podatki od nastepnego roku gdzie tam zaleznie od wysokosci juz nie jest 1$ za 1$ to czasem za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak; gdzie; co???? o aspekcie miejskim już było gadane, ale co to ma znaczyć "aspekt sportowy", masz dobrego gm masz kaskę to masz i ekipę i Rox wydają się obecnie taką mieć, dodatkowo jak Harden bedzie dalej ciskał takie cyferki to faktycznie Presti wyjdzie na super Gma co to twardy jest i ogólnie nie pozwoli sobie na głowę włazić, jak OKC nie ugra przez niego mistrza to napewno mu podziękują za taką zdecydowaną politykę kadrową :sulkiness:

Kaska i dobry GM może być, ale ekipa? Żaden all-star któremu kończył się kontrakt rok, dwa lata temu nie pomyślałby żeby dołączyć do Rockets. Teraz będzie każdego kusić, bo ekipa się zrobiła zajebista za sprawą Brodacza. Ale nie oszukujmy się, kogo interesowała drużyna Houston Rockets przed tym jak Harden został tam wytransferowany?Odpowiedź jest chyba jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rezerwowi, tylko McHale zawęził sobie rotację jakby to były PO...

T.Jones jest jednym z bardziej NBA Ready rookies, a jeszcze nie zagrał ani minuty.

 

Aldrich nagle po odejściu odkrywa w sobie talenty atletyczne i napierdala kosmiczne dunki...

Żeby nie było jak z Mullensem, kolejny center, którego OKC oddali, a wcale nie musiał być gorszy od Perka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.