Skocz do zawartości

NBA w C+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczcie mi jedno. Dlaczego hejtujecie WM za używanie angielskich zwrotów a sami na forum właśnie tak piszecie ? //

jak coś WM jest hejtowany nie za używanie angielskich zwrotów i terminów(bo siłą rzeczy nie da się ze wszystkich zrezygnować) tylko za ich nieudolne spolszczenie coś jak napisał kolega wyżej "ataki transmisyjne", "koszykówka transmisyjna" nie zauważyłem by ktoś tak pisał na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś WM jest hejtowany nie za używanie angielskich zwrotów i terminów(bo siłą rzeczy nie da się ze wszystkich zrezygnować) tylko za ich nieudolne spolszczenie coś jak napisał kolega wyżej "ataki transmisyjne", "koszykówka transmisyjna" nie zauważyłem by ktoś tak pisał na forum

były 'wąty' o angielskie zwroty :)

 

absolutnie nie czepiam się do złego tłumaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WRACAM DO WPADEK nki

 

Dziś w nocy mecz w C+ jest ale kwestia "pokazania" go w dekoderze nie bardzo...na programatorze go nie ma aby nagrać a płacisz ciężką kasę.....a wielu sprawdza mecze z poziomu dekodera

 

w ogóle zauważyłem, że nowy www program TV z nc+ nijak się ma do sportowej rzeczywistości a patrząc na stare strony canal + zawsze masz uaktualnienie......SŁAAAAAAAABO....

 

No i niezrozumiała była dla mnie wypowiedź Pana Wojtka w G#6 że nie wie czy G#7 w ogóle dostaną podczas gdy wcześniej zapewniał, że wszystkie mecze decydujące spurs vs grizz nawet licząc z #3 do #7 na pewno będą...spurs zrobili psikusa i okroili serię do 4 meczy więc nie rozumiem czemu NBA miałby nie dawać Indiana at Miami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nba na nc+ to w ogole nieporozumienie.

PO powinny byc transmitowane jak Mundial. Maja w cholere kanalow moga spokojnie dac dwa mecze live i dwa z odtworzenia.

Jak ma sie w Polsce wytworzyc grupa kibicow NBA przy takim poziomie?

Na co oni licza?

Prawdziwy kibic predzej czy pozniej polozy laske i przejdzie na LP albo streamy i tyle.

Dla mnie bez sensu troche .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przeprowadz sonde wsrod Polakow ilu oglada/łoby mecze o 2 czy 4 nad ranem to sie dowiesz czy obecna oferta nc+ to nieporozumienie czy rozsadna opcja

Tak jak jwst teraz to i tak sie nikt nie zainteresuje.

Ja sobie mecze nagrywam I mnie wali czy jesto 2 czy o 4 .

Ta rozsadna opcja nie wytworzy zadnej bazy fanow a jest jedynie chwytem reklamowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem Wojtka M. w akcji, więc tu się zapytam - czy da się z jego komentowania wysnuć wniosek jaki jest jego ulubiony team? Wiadomo, że jako komentator musi być powściągliwy, ale chyba da się mniej więcej wyczuć z kim bardziej sympatyzuje? Z tego co pamiętam to Szaranowicz i Łabędź byli za Bykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się, że gość lubi Bulls Indy i Clippers doceniając graczy typu George......

Spurs zawsze ocenia poprzez pryzmat tytułów a poprzez powiązania z Euroligą dobrze wspomni o graczach z Europy (nawet jak to jest Manu czy Splitter)

 

a tak na prawdę najbardziej lubi fakt, ze jeździ na mecze NBA i mu jeszcze za to płaca....zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie widać, nie widać.

 

Ich liga, ale wchodząc na rynki zagraniczne, wypadałoby też zadbać o komfort innych redaktorów, z innych państw. Te prawa do transmisji nie są darmowe :).

Ale celebryci są ważniejsi niż komentatorzy.

Siedząc w 1 rzędach gówno się widzi. może i jest się bliżej akcji ale z góry lepiej widać taktyke, sposób biegania itp.

 

Pozatym espn ma tam układ niezły wiec siedzą sobie i przeprowadzaja wywiady podczas meczu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.