Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Kto uwielbia Gwiezdne Wojny i nie był jeszcze na nowym „Solo” to niech idzie czym prędzej, bo jest to pozycja obowiązkowa! :)

 

Wiele ciekawych rzeczy zostało pokazanych, a sam aktor spisał się rewelacyjnie. Należy pamiętać, że jego zadaniem było jak najlepsze odwzorowanie Hana Solo, a nie Harrisona Forda i wyszło mu to wyśmienicie!

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto uwielbia Gwiezdne Wojny i nie był jeszcze na nowym „Solo” to niech idzie czym prędzej, bo jest to pozycja obowiązkowa! :smile:

 

Wiele ciekawych rzeczy zostało pokazanych, a sam aktor spisał się rewelacyjnie. Należy pamiętać, że jego zadaniem było jak najlepsze odwzorowanie Hana Solo, a nie Harrisona Forda i wyszło mu to wyśmienicie!

 

Polecam.

Mi się ogólnie też podobało, ale aktora oceniam zupełnie inaczej. Widać, że starał się być jak Han Solo Forda, ale brakowało mu charakteru, charyzmy. Mógłby się tego nauczyć od świetnego Donalda Glovera(już czekam na film z nim w roli głównej!)

 

Poza tym całkiem przyjemny film. Co raz mniej gwiezdno-wojenny ale samo osadzenie w tym świecie mi wystarcza, żeby podnieść ocenę ;)

Niestety zakończenie jest takie jakby miała być druga część, co już nie bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym całkiem przyjemny film. Co raz mniej gwiezdno-wojenny ale samo osadzenie w tym świecie mi wystarcza, żeby podnieść ocenę ;)

Niestety zakończenie jest takie jakby miała być druga część, co już nie bardzo mi się podoba.

 

Słyszałem, że "drugą częścią" nazwą Spin-off o Lando. Po prostu przygoda i historia będzie skupiona głównie na nim, ale dalsze losy Hana, Chewiego i Qi'ry i reszty ekipy również zostaną w tym filmie uwzględnione.

 

Pożyjemy zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że "drugą częścią" nazwą Spin-off o Lando. Po prostu przygoda i historia będzie skupiona głównie na nim, ale dalsze losy Hana, Chewiego i Qi'ry i reszty ekipy również zostaną w tym filmie uwzględnione.

 

Pożyjemy zobaczymy. ;)

To na pewno lepsza perspektywa niż po prostu sequel tego filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno lepsza perspektywa niż po prostu sequel tego filmu ;)

 

Tymbardziej ze w fandomie Gwiezdnowojennym (książki itp.) postać Lando jest bardzo rozbudowana. W filmie jest, bo jest i ma raczej drugoplanowa (nie mylić z trzecioplanową) rolę.

 

Wiem, że jego historie były bardzo ciekawe wiec chciałbym zobaczyć adaptacje filmową i dodatkowo dowiedzieć się jak dalej potoczyły się losy reszty bohaterów z premierowego „Solo”.

 

Z innych plotek słyszałem, że po nagraniu 9tki (2019) będzie znów dłuższa przerwa między kolejna trylogia (tak! Części 10-12 tez maja się pojawić ale odpowiednio później) a w międzyczasie będziemy dostawać różne spin-offy takie jak filmy o poszczególnych bohaterach itp. Podobno pierwszy w kolejce jest film o Boba Fecie. Z drugiej strony słyszałem o Kenobim, no a teraz o Lando.

 

Zobaczymy! Ja będąc fanem serii „przygarnę” wszystko co z SW związane! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc fanem serii przestałem ją oglądać po tym jak zobaczyłem dojenie cycków przez Luka i lewitującą Leie, sorry Disney kill it.

 

Oczywiście było wiele scen, które mogły się nie podobać z Leią aka Superman na czele.. Ale mimo wszystko moim zdaniem to był naprawdę dobry film. Fabuła miała wiele ciekawych zwrotów akcji i do samego końca nie byliśmy pewni jak film się skończy.

 

Wiadomo nie jest to to samo. Widać nastawienie np. na dowcipy co kiedyś było rzadkością. Ja osobiście nie wiem co musiałbym zobaczyć by poczuć urażenie do tej serii, bo cokolwiek by to nie było sama muzyka początkowa i napis „Dawno dawno temu w odległej galaktyce” sprawia, że czuje ciarki na plecach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Jedi to rewelacyjny film moim zdaniem. Oczywiście ma sporo wad(za dużo nieśmiesznych żartów na siłę, scena z Leią, cała sekwencja z czarnym i azjatką itp), ale klimat i moc bije z niego na kilometr. Rozwiązania fabularne też bardzo mi się podobały. Nie rozumiem zarzutów typu "przesadzili ze zwrotami akcji i innowacjami" tych samych ludzi, którzy krytykowali Force Awakens za wtórność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Jedi to rewelacyjny film moim zdaniem. Oczywiście ma sporo wad(za dużo nieśmiesznych żartów na siłę, scena z Leią, cała sekwencja z czarnym i azjatką itp), ale klimat i moc bije z niego na kilometr. Rozwiązania fabularne też bardzo mi się podobały. Nie rozumiem zarzutów typu "przesadzili ze zwrotami akcji i innowacjami" tych samych ludzi, którzy krytykowali Force Awakens za wtórność...

 

Chciałem tylko zaznaczyć, że nie krytykowałem "zwrotów akcji, czy innowacji" ale uznałem to za bardzo duży plus! :smile:

 

Wszystkie filmy wydane przez Disney'a bardzo mi się podobały.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie miałem Ciebie na myśli ;) Taki był ogólny głos po premierze.

 

Mnie takie opinie szczerze powiedziawszy w ogóle nie obchodzą.. Po co to czytać i się denerwować?

 

Pomijając możliwość spoilerów, która jest pierwszym i głównym powodem dlaczego zawsze idę na przedpremierowe pokazy, to na drugim miejscu w tej liście będzie właśnie brak opinii "zranionych fanów", którzy krytykują co się da.

 

Przynajmniej idę, ciesze się filmem i brakiem wcześniejszych spoilerów i mam spokój! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście było wiele scen, które mogły się nie podobać z Leią aka Superman na czele.. Ale mimo wszystko moim zdaniem to był naprawdę dobry film. Fabuła miała wiele ciekawych zwrotów akcji i do samego końca nie byliśmy pewni jak film się skończy.

 

Wiadomo nie jest to to samo. Widać nastawienie np. na dowcipy co kiedyś było rzadkością. Ja osobiście nie wiem co musiałbym zobaczyć by poczuć urażenie do tej serii, bo cokolwiek by to nie było sama muzyka początkowa i napis „Dawno dawno temu w odległej galaktyce” sprawia, że czuje ciarki na plecach. :grin:

Serio?...............jeeeezsss         wiem, ze szukanie sensu w uniwersum gdzie w kosmosie jest dzwięk nie do końca jest ok, ale ustawianie za oś fabuły pościgu za statkiem, który inna jednostka mogłaby wyprzedzić skokiem w nadświetlną i wrócić z drugiej strony i przywitać seryjką z lasera jak mawiał kapitan Bomba jest robienie z ludzi amerykanów...czyt debili. Planeta Monte Carlo i przesłanie "jaki to świat robiący biznes na wojnie" jest zły też kolejny słaby motyw dla filmu, który Wojne ma w tytule...generalnie słabe to, oj bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?...............jeeeezsss wiem, ze szukanie sensu w uniwersum gdzie w kosmosie jest dzwięk nie do końca jest ok, ale ustawianie za oś fabuły pościgu za statkiem, który inna jednostka mogłaby wyprzedzić skokiem w nadświetlną i wrócić z drugiej strony i przywitać seryjką z lasera jak mawiał kapitan Bomba jest robienie z ludzi amerykanów...czyt debili. Planeta Monte Carlo i przesłanie "jaki to świat robiący biznes na wojnie" jest zły też kolejny słaby motyw dla filmu, który Wojne ma w tytule...generalnie słabe to, oj bardzo...

 

Nie żebym był jakimś Geekiem ale tego skoku w nadświetlną nie można używać ile się chce. Po użyciu go nie mogą tak od razu go użyć i „wrócić z drugiej strony” Haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie żebym był jakimś Geekiem ale tego skoku w nadświetlną nie można używać ile się chce. Po użyciu go nie mogą tak od razu go użyć i „wrócić z drugiej strony” Haha :grin:

No ale chyba nie są jedynym statkiem nowego orderu, mogliby wezwać wsparcie a sorry nie mieli zasięgu telefony  w playu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.