Skocz do zawartości

Wyjazd na mecz LA Lakers


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz dzieki bardzo za tak szczegółowe odpowiedzi. Będę miał jeszcze sporo pytan jednakże w chwili obecnej mam bardzo ograniczony dostęp do neta takze spytam tylko o to co dla mnie najważniejsze czyli NBA jako ze dzis dostałem wizę wiec juz spokojnie moge sobie kupować bilety.

Piszesz z jednej strony ze każde miejsca maja dobra widoczność a z drugiej żeby na cavs kupic lepsze bilety-akurat na cavs nawet te najtańsze kosztują juz ponad 100 usd,dlatego tez moje pytanie dlaczego akurat na leflopa polecasz jednak te lepsze:)

Druga sprawa czytam fora i jednak ludzie radzą unikać miejsc w rogach i za koszami na korzyść tych jak najbardziej na środku parkietu. Takze optimum mi sie tu wydają sektory 3xx jak najbardziej w środku.

 

Póki co to chciałbym ogarnac a na temat zwiedzania czy uroków LA jeszcze będę myslal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak!

 

nie wyobrażam sobie że na jedyną wizytę w LA LBJ ( w sumie 2 ) będziesz miał prawo wyboru

na inne już mozliwe że tak

 

oczywiście że lepiej siedzieć na środku choć jak juz tak na meczach będziesz kilka razy to usiądź raz za koszem

 

w sumie wszystko zalezy jakiej kamery uzywałeś w NBA Live... ja grałem na tylną ;-)

 

front pokazuje szybkość gry

tył pokazuje rozstawienie i na takie spurs wolałbym podziwiać 5 i 6 i 7 podanie z końcowym wbrew logice w poprzek boiska ;-)

 

na OKC już wolę zmierzyć okiem szybkość Westrbroocka i Perkinsa

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak!

 

nie wyobrażam sobie że na jedyną wizytę w LA LBJ ( w sumie 2 ) będziesz miał prawo wyboru

na inne już mozliwe że tak

 

oczywiście że lepiej siedzieć na środku choć jak juz tak na meczach będziesz kilka razy to usiądź raz za koszem

 

w sumie wszystko zalezy jakiej kamery uzywałeś w NBA Live... ja grałem na tylną ;-)

 

front pokazuje szybkość gry

tył pokazuje rozstawienie i na takie spurs wolałbym podziwiać 5 i 6 i 7 podanie z końcowym wbrew logice w poprzek boiska ;-)

 

na OKC już wolę zmierzyć okiem szybkość Westrbroocka i Perkinsa

 

WUT? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cholera, nie wychodzi aż tak drogo za taką przygodę. Może w przyszłości sam znajdę czas i fundusze na coś takiego. Chociaż na Kobe już nie zdążę i w moim przypadku musiałby być to okres świąteczno-noworoczny. Na ten moment mam inne priorytety. 

 

Jeśli możesz, podrzuć jakąś fotkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdjec i filmów mam 30 GB ale jeszcze perełka na koniec ( jeszcze gdyby to wpadło... ;) ) :

 

https://plus.google.com/116872917783360572330/posts/fDNc5nfK5t7?pid=6110827088694783378&oid=116872917783360572330

 

To jest niesamowite byc tam po raz pierwszy pewnie z czasem by mi to spowszednialo ale zwykle RS-owe mecze teamu który w tym momencie ma d-leagueowy roster bez szans na PO , a czlowiek będąc tam przezywa każde punkty zdobyte przez nich niemalze jak w decydujących seriach w 2000 czy 2010 roku siedząc przed kompem i oglądając streamy po nocach.. A Lakers kibicuje gdzieś tak od 1995 więc troche już widziałem i aż ciezko mi sobie wyobrazic poziom emocji ktory by wystąpił gdybym miał okazje ktorąś z pamiętnych playoffowych serii na żywo oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.