Skocz do zawartości

Blazers 2012/2013


d-fence

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś wie jak sie zapowiada następny draft? mysle ze blazers mogą mieć wysoki pick tylko ciekawe kogo teraz wyciągnąć - jakiegoś centra? :) potem jakoś opakować pierwszą piątkę jakimiś w miare ogarniętymi rezerwami i jedziemy do po :D

oczywiście że pick nie będzie raczej wysoki bo ilość talentu w Orlando Bobs Raps jest zbyt wysoka a bardzo mocno zaczęli sezon także mega dopasowani Pistons, zdrowi Wizz oraz ambitni i doświadczeni Kings.

 

obecna przedostatnia pozycja na zachodzie powinna ulec poprawie bo Harden nie będzie tak grał cały czas a zaskakująco dobrzy suns IMO trochę osłabną

 

 

picki 1-7 raczej ciężkie do ogarnięcia choć los to los!

 

obecnie draft to #1 Shab #2 Noel #3 Zeller i reszta wyskoczy w sezonie (McAdoo?) ale przy braku obecnie dzis głębi zamieniałbym picki na drobne i tak przykładowy #7 zamienił na 12,14 i 30 np.

 

no i pamietajmy że prawa do picku 2013 mają bobki (ale jest oczywiście top12 protected) więc wysoce prawdopodobne będzie zero wyboru jak PTB otrze się o PO!

 

 

tak co do draftu to raz zacząłem szukać praw do picku po trejdach lakers jak ich w mocku (byli bardzo wysoko) zobaczyłem że biorą Shabasa!

dopiero po chwili zakapowałem ze powodem był/...........

 

 

 

ich bilans :highly_amused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zalezy od dyspozycji drużyn a PTB wygladaja co najmniej przyzwoicie.

Jak wrescie ominęły by ich kontuzje to moze i w PO by sie znależli a Hornetsom to raczej nie grozi ( kontuzja Gordona ma z tym wiele wspólnego).

W meczach PTB widac juz teraz duża wspóprace Lillarda i LMA. Widac ze sie dobrze rozumieja na parkiecie. Batum dobrze wszedł w sezon a Wes i JJ daja rade.

Niestety strasznie traca jak wchodzi second unit. Praktycznie nie ma kto tam zdobywac punków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt sie niespodziewał dzis podbicia tematu o Blazers, wiec TADAM!!

 

Chcialem swoje pare słow wtracic o tej druzynie.

Ja generalnie kibicuje Bostonowi, ale gdybym mial wskazac druga druzyne jakiej dobrze zycze na przestrzeni lat i obecnie to wlasnie PTB.

Dla mnie to jest najdziwniejsza organizacja w tej lidze.

Wygrali bodajze raz, najbardziej kojarzace sie z nimi nazwiska (przynajmniej jak dla mnie) to Walton i Drexler. Nic im nie umniejszajac to jednak sa w historii tej ligi "wieksze" nazwiska.

Ostatnimi czasy to jest w ogole niesamowita akcja z tym ze Roy dostaje ROY wybranego z 6 (maja tez wtedy Lamarcusa wybranego z 2), nadchodzi nastepny rok, dostaja 1 w drafcie i sobie mysla "kurde Oden albo Durant, w sumiemy mamy Roya od rzucania to bierzemy centra", jak to sie skonczyło każdy wie.

Roy bez kolan, Oden bez gry, LMA okazał sie taką "rzemieslnicza gwiazdą".

Zawsze maja pod gorke ale walcza na tych zachodzie, przynajmniej probują.

 

Od zawsze byli dziwni, ja to najbardziej pamietam czasy jak przez PTB przewijali sie zawodnicy typu Stoudemire, Cliff Robinson, Rasheed czy Randolph.

 

Teraz ze składem w ktorym nie ma ławki w mocniejszej konferencji mają 5-5!

Pewnie w koncu siądą, ale ja im dobrze zycze. Tak chcialem coś tu wpisać zeby tych 20* kibicw PTB w naszym kraju widziało że nie są sami ;]

 

* 20 to strzał, nie wiem czy tak naprawde jest tych kibicw trzech czy trzystu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptb to organizacja wyjatkowa, a nie dziwna. wspaniale lata 90-te. Blazermania, najglosniejsza hala w calej nba,najwyzsza frekwencja procenntowo przez wiel lat. Drexler, B.Williams, Cliff Robnson, sheed, Porter...Nie mogli przewidziec ,ze Roy tak sie posypie, a Oden okaze sie taka tempa dzida. Teraz znow nadzieje. LMA, Batum, Lillard. jednpo jest pewne Rose Garden nigdy nie ucichnie. Blazermania wroci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

blazers mieli siąść a zaskakują mnie coraz bardziej. zaczynam realnie wierzyć w ich awans do po. fajnie - lillard by się ograł już w rogrywkach posezonowych - wiadomo 1 runda to jest absolutny max, ale to młoda drużyna więc w nastepnych latach mogą zacząć juz powaznie mieszać na zachodzie ;-)

 

dla przypomnienia ostatnich ich run 12-3 ze zwyciestwami nad heat, grizzlies, spurs czy knicks

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers robią na mnie gigantyczne wrażenie- maja 5 i pol koszykarza w skladzie a prawdopodobnie jak nikt sie nie polamie beda z tego playoffy. W zasadzie nie wiem czy to pozytywna sprawa bo jeszcze troche talentu solidne offseason i moglibysmy za jakies 2 lata rozmawiac o realnym contenderze.

A Batum nawet momentami wyglada na swoj kontrakt co wydawalo sie zartem przed sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PTB wlasnie najlepsze jest to ze oni nie maja jak ktos wyzej napisal "kompletnej 5" a są na plusie na Zachodzie, to jest niewiarygodne :D zycze im zeby starczyło sił. Najwieksza rewelacja obok GSW!

 

Co do "kompletnej 5"

To mamy tam Lillarda ktory fakt ze jest ROY ale wybrtany z 6, jest rookie, daje rade ale ma tez minusy poki co typu srednia obrona i za duzo rzuicania,

 

Mathews- no Kobe to to nie jest, moze Aflalo ;)

 

Batum- daje rade w tym roku ale Batum? nawet niewymieniany w czolowce SF

 

Aldgrige - tu sie zgadza bo on akurat gra swoje.

 

Hickson - tez nie jest top centrow, jest w stawce ale nie z przodu ;]

 

I praktycznie oni daja druzynie PO na Zachodzie! szok roku;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co uważasz za czołówkę wśród SF...Myslę, że w top8 bym Batuma upchnął.

 

Dla mnie PTB mają fajną, dobrze pasującą do siebie piątkę. Obwodowi łącznie mają chyba najlepszy range w lidze, wszyscy trzej to jest powazne zagrożenie rzutami 3 punktowymi. Do tego Wes i Batum to dobrzy defensorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.