Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2012/13


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook bez piłki byłby tak pożyteczny jak obecnie Perkins w ofensywie.

 

Przy druzgocącej porażce w tym sezonie szukałbym innego PG.Tylko brak mi pomysłów na jakąś wymiane.Curry czy Irving są poza zasięgiem.Może jakiś dwóch graczy w tym jednego podkoszowego i rozgrywającego.

 

OKC niedługo będzie miało spory problem.Russel się nie zmieni,a z taką grą nie da się pokonać Heat.Durant z czasem też zacznie się wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszym, który wyskakuje tutaj z tym kretyńskim pomysłem.

Możesz mi powiedzieć co to by zmieniło?

 

Poza tym to nie Westbrook jest największym problemem, a brak wysokiego, któremu możnaby dostarczyć piłkę na post up i liczyć na punkty. Z Perkinsem OKC grają w 4 w ataku.

Byłoby flow w ataku, a nie napierdalanie pull-up jumperów z ręką na mordzie w crunch time. No i PG z high bb iq byłby pożyteczny w tej drużynie bo widząc decyzje Russela mam wrażenie że od tego wpierdalania pizza rolls mózg mu wypaliło. Oczywiście to nie jedyny problem. Na ławce siedzi ***** których jest wiele w tej lidze(Del Negro, Spoelstra) którego pomysłem na grę jest iso. Gdyby w jego miejsce byłby ktoś ogarnięty to mieliby już mistrza ;) No i z wysokimi racja dlatego oddałbym WestScruba za dobrego centra i jakiegoś rozgrywajka. Aha i Brooksa koniecznie wypi*****ić.

 

Trza było spuścić Westbrooka zamiast Hardena

Nadal nie mogę pojąć czemu tego nie zrobili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zapakować tłuste dupsko Perkinsa razem z Lambem, albo PJ III i sciagnac jakiegos wysokiego. Np poszukac 3 zespol i wziac z Utah Millsapa/Jeffersona. Dac im Lamba + Maynora znalezc frajera na Perka, ktory da za niego jakis spadajacy kontrakt (pewnie ktos by sie skusil)

 

Chyba ze co rou beda czyscic sallary i latem odejdzie Kevin Martin, bo hajs dostal Ibaka, potem rozwinie sie Lamb nie dostanie extension bo za drogo itd.

 

Jest tez opcja, ze nie chca sie pozbyc Perka, bo trzymaja go na DH skoro jest na wschodzie (lol), wtedy są fucked.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ławce siedzi ***** których jest wiele w tej lidze(Del Negro, Spoelstra) którego pomysłem na grę jest iso.

To co prawda nie temat o Heat, ale obrona chyba sama się nie ustawiła, nie? Chyba ten Spoelstra miał na to jakiś wpływ. Poza tym w ataku maja kilka ciekawych zagrywek i na pewno nie bazują tylko na ISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co prawda nie temat o Heat, ale obrona chyba sama się nie ustawiła, nie? Chyba ten Spoelstra miał na to jakiś wpływ. Poza tym w ataku maja kilka ciekawych zagrywek i na pewno nie bazują tylko na ISO.

Naprawdę wierzysz w to, że Spoelstra cokolwiek tam robi? On tylko statystuje tak samo Del Negro i Brooks którym zawodnicy "Dzień Dobry" nie mówią.

Kto ma ciekawe zagrywki, Okla? Piłka do Westbrooka a później do Duranta i napierdalajcie, może się w końcu uda. Niestety obserwując ligę to naprawdę mało drużyn ma pomysł na grę w ataku. Jedynie Heat coś tam grają, ale reszta to jest ***** dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale zawodnicy raczej nie wymyślaja sobie game planu w obronie. To nie podwórko. Obejrzyj sobie pierwszą połowę, jak bronili Duranta na zasłonach, jak ustawiali się strefą na stronie mocnej tam gdzie był Durant. To są rzeczy, za ktore odpowiada trener. Pisząc o zagrywkach pisałem o Heat, którzy z samych Horns graja kilka wariantów. Bo jeśli chodzi o Thunder, to rzeczywiscie Brooks nic nie proponuje oprócz kokodzambo i do przodu westbrooka i izolacji Duranta. W obronie gra Perkinsem a Collison siedzi. Tutaj widzisz właśnie, że trener bardziej przeszkadza niż pomaga. Ciężko to powiedzieć o Spo, który na pewno jest półkę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tomciu paluszku a nie zapomniales ze jest taka druzyna jak SAS? co powiesz o ich ataku

heat wygladali lepiej w tym meczu, nie wiem jak sobie radzi okla z innymi ale brook + brook to dla duranta jak betonowe durantki 15 czy ile ich tam wyszlo.

o ile z jednym butem durant cos pobiega koślawo to z dwoma naraz musi sie stac cud zeby cos ugrali. wiadomo ze jedynym celem OKC jest majster wiec wszystko ponizej to porazka.

jak myslicie jak w tym roku okc dostalaby wpierdol od SAS to brooks by poleciał? ile lat ma kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale zawodnicy raczej nie wymyślaja sobie game planu w obronie. To nie podwórko. Obejrzyj sobie pierwszą połowę, jak bronili Duranta na zasłonach, jak ustawiali się strefą na stronie mocnej tam gdzie był Durant. To są rzeczy, za ktore odpowiada trener. Pisząc o zagrywkach pisałem o Heat, którzy z samych Horns graja kilka wariantów. Bo jeśli chodzi o Thunder, to rzeczywiscie Brooks nic nie proponuje oprócz kokodzambo i do przodu westbrooka i izolacji Duranta. W obronie gra Perkinsem a Collison siedzi. Tutaj widzisz właśnie, że trener bardziej przeszkadza niż pomaga. Ciężko to powiedzieć o Spo, który na pewno jest półkę wyżej.

Poprostu dla mnie Spoelstra nie ma szacunku wśród zawodników i albo on ich ustawił albo zrobili to zawodnicy albo nikt inny jak Pat Riley :P Jak naprawdę jest to pewnie się nigdy nie dowiemy.

Sorry ale Spoelstra, Brooks, Del Negro to dla mnie ta sama półka. Nawet pierścień Spoelstry tego nie zmienia.

 

hehe tomciu paluszku a nie zapomniales ze jest taka druzyna jak SAS? co powiesz o ich ataku

jak myslicie jak w tym roku okc dostalaby wpierdol od SAS to brooks by poleciał? ile lat ma kontrakt?

To przecież napisałem że mało ekip gra poukładany atak :P Spurs to w ogóle inna bajka.

A Brooks ma kontrakt na 4 lata i podpisał go po przejebanych z kretesem finałach... Więc szybko go nie wygonią, chyba że odpadnie w 1st round.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, czyli jak się prowadzi gwiazdy, to oni sami sobie to wszystko ustalają. Jackson tez nic nie robił, tylko Kobe z Gasolem i Odomem ustawili, że grają teraz trójkąty, a w obronie robią to i to. Bardzo nie podobają mi się tego typu stwierdzenia, bo w ten sposób można zdeprecjonować każdego coacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam fani Okli po trade deadline? Wyciągnięcie Brewera z Knicks za drugorundowy pick to transakcja niezła, ale nie wiem czy jest on im tam potrzebny. Natomiast oddanie Maynora za wyjątek od wymiany to fajny deal, bo i tak praktycznie w ogóle nie grał.

Ja jednak liczyłem, że spuszczą gdzieś Perka, ale cóż karuzela kręci się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak miał dostawać szanse, skoro Westbrook gra po 38 minut i nigdy nie opuścił meczu?

Po kontuzji kolana, już raczej nie wrócił do poziomu z przed i przegrał rywalizację z Reggiem.

Tam go widzieli na co dzień i raczej wiedza co robią.

 

Prospectów w tej lidze, którzy nigdy nie dostaną szansy jest multum, trzeba mieć po prostu szczęście takie jak miał Lin.

Zresztą czy ten Maynor to taki prospect...backup PG i nic więcej raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam po prostu jak jeszcze niedawno się nad nim spuszano. Sam przyznam się niewiele go widziałem w okl, ale pamiętam że jako rookie w utah b. fajnie wyglądał tylko nie miał rzutu za 3. Z tego co widziałem to ten rzut % mu się poprawił, więc powinien być z niego fajny grajek. Backup PG to ważna wbrew pozorom rola, spójrz na LAL chociażby i ich obsadę tej pozycji od lat. Taki maynor to lata świetnle przed morrisem czy blakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.