Skocz do zawartości

Let's start all over again - Orlando Magic 12/13


Allen35

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że zarówno D-Will jak i Howard albo wykażą się konsekwencją albo wręcz się wkurzą i powiedzą jasno

 

Nie róbta z Nas waaała...powiedzieliśmy swoje zdanie gdzie chcemy i proszę nie dzwoncie z nowymi propozycjami jak przedstawiciel handlowy zeptera

myslę, ze do wkurwu jest chyba blisko....

coraz to nowe pomysły...

 

pokażą Jaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie

Bo DH chce odgrywać dobrego chłopczyka poza tym wszystkie propozycje i tak są filtrowane przez ich agentów i gm drużyn więc nim do nich dojdą to naprawdę muszą być poważne.

D-Will powinien własnie teraz odejść z Nets spróbować gdzieś (w lepszym teamie), coś (nie mówię, że mistrza ale może przynajmniej 2nd round) ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies wyczytalem ze Jameer do piatku ma podjac decyzje czy skorzysta ze swojej Player Option. jak nie to zejdzie nam 7,8mln i zostaniemy tylko z Duhonem na pg. ponadto podobno mamy mozliwosc zadecydowania o przyszlosci Redicka. tzn tez mozna go spuscic wiec kolejne 6mln oszczednosci. jezeli prog salary wynosi 59mln w tym sezonie to bez tych dwoch zawodnikow bedziemy miec okolo 49mln plus pewnie okolo 2mln na Nicholsona czyli 51mln wiec za duzo manewru to my nie mamy :) a jeszcze Anderson czeka na kontrakt :) sam nie wiem czy sie w niego pakowac. jezeli byloby to cos w granicach 4mln(gora 5) za sezon to mozna by go podpisac. a wtedy bedziemy miec 56mln czyli ogolnie to dupa zbita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barea jest zdecydowanie mniejszym szkodnikiem niz nelson , mimo ze jest undersized jest zdecydowanie lepszym obronca niz jameer ktory jest chyba gorszy nawet od nasha lol , nelson jako kreator to jakas komedia , rozgrywajacy ktory nie potrafi dobrze zagrac pik n rolla , ma problemy z dokladnym podaniem , ja bym mu dal minimum lol , kazda druzyna z nim staje sie slabsza , jameer w liczacej sie ekipie to moglby sobie z lawki wchodzic i dodatkowo dostawac kilka minut na dwojce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie jak na razie postępowania nowego młodego gniewnego GM, chyba, że:

1. nie było sensownej propozycji za DH (mam na myśli jakieś 2-3 picki pierwszorundowe + taki Evans),

2. mamy nagranego D-Willa:worked_till_5am:.

Nelsona należy pożegnać i pomachać mu jeszcze. Już dawno powinien być wytansferowany, był w Magic o jakieś 2-3 lata za długo. Za rok wygasa kontrakt Turka, tylko, że niestety ma player option na kolejny za 12,2 mln i jak go wcześniej nie opchamy, to nie sądzę, aby z tego zrezygnował. Tak naprawdę była możliwość rozpoczęcia przebudowy od tego draftu, gdzie można było wyciągnąć jakichś niezłych grajków, w szczególności tego rozgrywajka, co wzięło go Phoenix. Jeżeli nie mamy nagranego D-Willa, to widzę to tak, że będziemy na siłę zapychać pozycję pg jakimś kaleczniakiem. Mamy w składzie bardzo dużo luk. Jedyną nadzieję, jaką widzę to to, że uderzamy po Williamsa. Jeżeli to nie wyjdzie, to nie widzę następnego sezonu, bo mamy po prostu zawodników nie do transferowania. Chyba, że DH, ale jeżeli faktycznie nowy menago sprzeda go, to raczej trzeba było to robić w draft night i brać picki od takich Portland, które ściągnęło naprawdę niezłych grajków.

Tak na marginesie, zastanawiam się, dlaczego wzięliśmy tego Nicholsa. Co prawda nie widziałem go i ma niezłe opinie, ale widziałem Sullingera, którego wziął za nami bodaj Boston i uważam, że to może być steal draftu. Chyba, że faktycznie ma coś nie tak z bodaj plecami, tyle, że jakoś ktoś go wziął, więc chyba nie może być najgorzej. A to naprawdę grajek nieprzeciętny. A poza tym Boston biorąc Melo z kolejnym numer, to nie powiem.

Ps. Jestem ciekaw, jaką ofertę przedstawiliśmy Andersonowi? Optuję za czymś podobnym do J-Richa, może minimalnie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie znam sie na temat rookies/nie ogladam ncaa ale byl notka na realgm ze Doc Rivers gral z taka sama dolegliwoscia 13 lat w lidze, Glen Davis to samo. jakbysmy wzieli Sullingera to by sie nam troche pokrywal z Davisem chociaz w sumie Davis pod nieobecnosc Howarda dosc dobrze naginal na C wiec jakos bysmy to rozwiazali. Nichols przypomina mi troche historie z Jasonem Thompsonem. tez gosc z nie topowej uczelni co nie znaczy ze nie umie grac. ale mimo wszystko Sullinger rok temu i teraz przewijal sie w mockach w top10 wiec umiejetnosci sa tylko te plecy.. mozna bylo zaryzykowac. wiecej do zyskania niz stracenia

 

edit:

But Nelson’s entry into the unrestricted free-agent market doesn’t necessarily mean he’ll be leaving the Magic. New Orlando General Manager Rob Hennigan has said repeatedly in the past few days that the Magic want Nelson to be a part of the franchise for years to come, and veteran point guard echoed those feelings Friday night.

 

no to nie bedzie new direction??

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando would have to accept a package of Brook Lopez, Kris Humphries, Gerald Wallace, MarShon Brooks and multiple future first-round draft picks, and the Howard deal would take the form of a massive sign-and-trade. SheridanHoops

 

Ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle ale ja bym jeszcze dorzucił Turasa, kosztem jakiegos picka bądź zawodnika. No chyba że Netsi są tak zdesperowani że i bez tego go wezmą byle tylko Pan Dwight założył koszulke z ich logiem.

 

ps. Witam z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;p

 

no to jameer jednak zostaje wiec marzenia o prawdziwym pg mozemy narazie odlozyc na jakis czas. zadnego rebuildingu nie bedzie. nawet mi ten sessions chodzil po glowie ostatnio ale nic to, juz pozamiatane. no chyba ze w snt z LA za Howarda. ciekawe jak dlugi kontrakt i jakie pieniadze.

a z Howardem dalej nic nie wiadomo. smieszni ci z LA sa ze sie boja o stan zdrowia Dwighta tak jakby Bynum gral po 82 mecze w sezonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I c***, kolejne 3 lata z Nelsonem. Jak na razie lato w Orlando do najgorętszych nie należy. Nic się nie dzieje a jak dzieje to własnie tak. Zero zmian dalej ci sami ceglarze plus Howard który w końcu spierdoli za friko i będziemy mogli spokojnie myśleć o przyszłorocznym drafcie...

 

Miałem nadziej że pozbędziemy się Nelsona a Howarda wytransferujemy np do ATL (imo chyba najlepsza opcja) za Horforda i Teguea, może jeszcze turasa dorzucić albo cos wykombinować zeby tez z florydy odpłynął. Oczywiście nie ma co panikować, ale póki co średnio sie zapatruje na prace Henningana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chyba gdzieś tutaj wyczytałem, ale mi sie marzy bo bardzo cenie Horford'a. Na pewno lepsze to niz ofera Nets, a Dwight nie ma nic do gadania. Najwyżej odejdzie za rok, ale znając jego stanowczość to jeszcze zmieni decyzje 15 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.