Skocz do zawartości

Let's start all over again - Orlando Magic 12/13


Allen35

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze cos sie w tym orlando ruszyło miejmy nadzieje ze w dobra strone.

 

Nasz nowy gm zaczal od zwolnienia ekipy draftowej. Ogólnie ciekawy jestem czy uda mu sie cos ciekawego ulepic przed draftem/w noc draftu czy biorac pod uwage kwestie trenera raczej bedzie spokojnie.

 

Mam dobre przeczucie co do nowego GM i nie ukrywam ze Briana Shawa na lawce trenerskiej też z mila checia bym zobaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie pierwszy troche lepszy od drugiego a to z tego wzgledu ze Parker jest 5 lat mlodszy od Manu wiec te 3-4 sezony jeszcze moglby na dobrym poziomie pograc. Greenowi skonczyl sie kontrakt wiec SA nie ma do niego praw.. musialbym miec oferty z innych klubow dla porownania to wtedy mozna by cos zadecydowac :) rewelacja to na pewno nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem SF

 

ale tu na forum widziałem lepsze juz propozycje a ta znając spurs jako organizację nielogiczna na ich sposób tylko jest ale...

 

wiek Duncana stąd pomysł

 

Green oczywiście snt...

 

nie rozpisywałbym się o tym gdybym obecnie widział lepsze jednoroczne wypożyczenia DH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Spurs byliby skłonni oddać:

 

#1 Parker+Tiago+Green

 

Za jednoroczne wypożyczenie Howarda, to ja na miejscu Orlando bym brał.

Zresztą moim zdaniem Magic powinni poszukać jakiegoś desperata co się zgadza na 1roczne wypożyczenie Drwala i wyciągnąć jak najwięcej. Niech nie patrzą na Howarda i na to gdzie on chce iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym Nelsonem w koncu?? on jest wolnym agentem czy co??

 

lowry, Dalambert, Martin i pick za Howard, Redick

 

vs

 

parker, Tiago i ktos tam

 

co lepsze?? :)

 

nie wiem po co hou chce trjedowac lowrego. mysle ze orl chetnie by go przygarnelo nawet kosztem picka z top10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza lepsza. :)

 

Ciekawe czy Rockets na prawdę aż tak zaryzykują i pozyskają Howarda bez gwarancji, że z nimi przedłuży kontrakt.

 

Edit:

Sources say Houston has an offer of Lowry, the #14 and #16 picks for Tyreke Evans and the #5 pick on the table. Up to Sacramento to decide.

i jak to im się uda, to:

Report: If Kings accept the deal, Rockets then plan to offer Orlando Tyreke Evans, Kevin Martin and picks #5 & 18 to the Magic for Dwight

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Huston to nie bedzie zawodnicy za zawodnicy tylko Howard za picki. Rockets mają już w kolekcji wybory numer 14, 16 i 18(ostatni trade z Minny pick za Chase Budinger'a) . Pewnie dokładają do tego Lowry'ego który jest ponoć skonfliktowany z Mchale'em. Magic maja juz 19 pick . Dodatkowo Magic beda sie chcieli pozbyć kontraktu turasa ( moze dlatego Rockets tym tradem z Minny robia sobie miejsce na trójce) wiec moze zostac wlaczony Martin. Jeżeli Huston uda sie pozyskac jeszcze pick w top 10 od Sacto to dla Magic wygladało by to świetnie ( 5 picków w top 20 , a draft meega mocny ).

 

Zupełnie nieoczekiwanie ten Draft moze sie okazac dla Magic najwaznieszy od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zawodnicy za zawodnicy plus picki bo Hou chce sobie zrobic miejsce na dwa maxy. Howard i ktos jeszcze (moze Williams??). jak wezma tylko Howarda i zostawia zalozmy Martina i Dalamberta to z tego planu nici a i w takim skladzie i tak nic nie wygraja wiec po sezonie na 100% Dwight by odszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to Houston sobie wyobraża?

wg rumorsów oddaje pół składu za picki, które zaraz odda za 1 sezon.... właśnie 1 sezon czego? przecież nawet nie walki o PO! Howard sam ze Scolą nic nie ugra

bezsensu dla mnie kompletnie

ja to bym na ich miejscu zostawił te 3 picki, bardzo faJNY SKŁAD BY MOGLI SOBIE ZBUDOWAĆ, DO WYBORU SULLI jONESY, mARSHAL rOSE,White, serio jest z czego wybierać i skałd być może na lata sobie ustawić przy takim drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Orlando pewnie z dupy iskry ciskają na samą myśl i tylko czekaja aż Rox sie sfrajerzą. własciwie to co słychac ,ze im daja za kazdym razem jest mega opcją a oni jeszcze kombinują by oddac wiecej. Stern tez bylby zadowolony(na sezon) w koncu TX to big market :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.