Skocz do zawartości

Let's start all over again - Orlando Magic 12/13


Allen35

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze to poki co troche syndrom Lina. Zerwal sie ze smyczy, nie ma ciśnienia wiec wszystko trafia się lekko.

 

 

Czyli to zupełnie normalne, że kolesie, którzy nagle dostają 30 minut robią 20-8 na 77% TS?

 

Wiadomo, że nie będzie zawsze trafiał 70% z gry, ale koleś ma w **** dobre skillsy i warunki, a Bucks dostali za niego 1/3 sezonu JJa Redicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Ilyasovie i Mbah a Moute wiele by nie pograł do tego wybrali Hensona w drafcie. Również widziałem potencjał w Harrisie, dobrze, że wyrwał się z Milwaukee. Jechałem po Henninganie po tym co pozyskał za Howarda jednak bierze to co inni nie chcą i Orlando dobrze na tym wychodzi. Muszą się pozbyć tego całego Nelsona i zainwestować w kogoś młodszego / lepszego na jego pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to zupełnie normalne, że kolesie, którzy nagle dostają 30 minut robią 20-8 na 77% TS?

 

Wiadomo, że nie będzie zawsze trafiał 70% z gry, ale koleś ma w **** dobre skillsy i warunki, a Bucks dostali za niego 1/3 sezonu JJa Redicka.

A czy Lin jest jakąś pizdeczką ? To żaden przytyk. Odnosilem sie wlasnie do tych kosmicznych cyferek - 20-8 na 77% TS - one są efektem zerwania sie ze smyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok Nelson bedzie mial team option, coraz czesciej lapie kontuzje, ma swoje lata wiec sytuacja sama sie rozwiaze. jak Henningan planuje cos grubszego to skorzysta z tej opcji i tyle.

Skąd te dane o team option Nelsona ?

Z tego co czytam to trzeci rok umowy ma w części gwarantowany i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, co z nimi Vaughn robi na treningach? Gramy przeciwko drużynie trochę lepiej broniącej i wyglądamy jak przypadkowa zbieranina grajków. Nawet nasze "gwiazdeczki", czyli Harris i Vucevic po prostu nic (długo nie trzeba było czekać na mecz Harrisa z fatalnymi statsami rzutowymi), ale bardziej martwi mnie, że Vucevic w ogóle nie jest w stanie się przebić przez Gasola. Oj, musi się strasznie dużo uczyć, a przede wszystkim wzmocnić siłę, bo inaczej ciężko mu będzie grać na centrze, bo z silnymi centrami idzie mu na razie dosyć słabo. A Harris cegiełka za cegiełką, niezależnie czy spod kosza, czy z dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają siedmioma rookies/sophomores (w tym takie uznane firmy jak E'Twaun Moore czy O'Quinn), Afflalo i Harringtonem po kontuzji a tu zdziwienie, że przeciwko czołowej drużynie zachodu wyglądają jak przypadkowa zbieranina grajków. Reality check - to jest przypadkowa zbieranina grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają siedmioma rookies/sophomores (w tym takie uznane firmy jak E'Twaun Moore czy O'Quinn), Afflalo i Harringtonem po kontuzji a tu zdziwienie, że przeciwko czołowej drużynie zachodu wyglądają jak przypadkowa zbieranina grajków. Reality check - to jest przypadkowa zbieranina grajków.

Właśnie miałem o tym pisac nie dawno ale jakoś czasu nie było.

 

Orlando gra bandą młodziaków wspomaganych przez przeciętnych weteranów.

5 debiutantów 3 drugoroczniaków...

 

Nie ma co dużo wnioskować z gry Orlando w tym momencie maja ogrywac młodych i dobrze wykorzystać draft. Każdy młodziak popełni swoje błedy a ze jest tych młodych około 8 grajacych obecnie no to wyglada to jak wygląda. Przed nami długa droga ale tego wszyscy sie spodziewali, fakt Orlando miało całkiem udany początek sezonu ale potem wrócili do tego czego od nich oczekiwano przed sezonem czyli dostawania wpierdolu.

 

Chociaż nieporadność wysokich w defensywie męczy okropnie...

 

Indywidualnie nie prezentuje się najgorzej nasza młodzież ale od tego jeszcze długa droga jeżeli chodzi o dobra gre drużynową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na roster Orlando to jak dla mnie możecie się cieszyć. Udało się wam wyciągnąć mega prospecty jak Vucevic czy Harris. Do tego będziecie mieli top 5 pick w tym i pewnie w przyszłym roku plus ogromy trade exception i miejsce w salary jak spadnie Nelson i Hedo. Generalnie w 2 lata przy dobrych ruchach kadrowych i wyborach w drafcie będziecie niedługo contenderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest całkiem nowa drużyna i grają niemal same młodziki, to ok, ale mi chodzi o to, że nie widać postępów w grze zespołowej, a w szczególności w obronie. Stąd się zastanawiam, co Vaughn z nimi robi na treningach. Bo owszem, nie twierdzę, że te młodziki powinny wygrywać mecz za meczem, ale od tego jest trener, aby było widać efekty pracy na treningach, nawet jeżeli drużyna tankuje do jak najwyższego numeru w drafcie. Ale zgadzam się z przedmówcą, że wbrew głosom co poniektórych, sytuacja Magic nie wygląda źle. Pytanie moje dotyczy właśnie trenera: czy to jest właściwy facet do tego zadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy dzisiaj mamy powrót DH do Orlando?:wink-new: Niektórzy piszą o meczu sezonu dla Magic. Powiem szczerze, że jakoś nie wzbudza to we mnie szczególnych emocji. Już więksi i lepsi zawodnicy odchodzili z Magic. Ale zwycięstwo Magic na pewno by smakowało, z tym, że uważam, że byłoby olbrzymią niespodzianką. Chyba jeszcze nie w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy dzisiaj mamy powrót DH do Orlando?:wink-new: Niektórzy piszą o meczu sezonu dla Magic. Powiem szczerze, że jakoś nie wzbudza to we mnie szczególnych emocji. Już więksi i lepsi zawodnicy odchodzili z Magic. Ale zwycięstwo Magic na pewno by smakowało, z tym, że uważam, że byłoby olbrzymią niespodzianką. Chyba jeszcze nie w tym sezonie.

coś jak powrót jamesa do Cle, wtedy była sensacja może teraz i Magic się uda szczególnie że do zwycięstwa żaden cud nie będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.