Skocz do zawartości

Let's start all over again - Orlando Magic 12/13


Allen35

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór nowego Gm'a to chyba dobry czas na założenie wątku o nowym sezonie Magic.

 

http://www.nba.com/magic/magic-name-rob-hennigan-general-manager-062012

 

Nowy trener powienien pojawić sie w przeciągu kilku dni. Podobno Brian Shaw wyraza dużą chec na pierwszego trenera . Nie mialbym mic przeciwko.

 

Obaj bedą mieli co robic bo sytuacja z DH12 nie jest jasna , a salary zapchane.

 

http://hoopshype.com/salaries/orlando.htm

 

Magic mają 19 pick w drafcie i jezeli prawdą okaże sie sprawdzanie rynku prez Nelsona, Magic to moim faworytem do wyboru z tym numerem bedzie Kendall Marshall

 

 

Oczywiscie mozliwosci bardzo duzo.

 

Najwazniejsze oczywiscie sa plany DG12 dla organizacji . Sam bym chetnie widzial wymiane z Memphis

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=c2yy2

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem szansa chyba jednak jest ale głównie zależy od:

 

 

- czy uwazacie Kendalla za lepszego od Rossa (chyba nie) lub tiague który podoba sie bardziej rakietom

- FA market bo tacy suns chcą Dragica lub zatrzymać Nasha a PTB i Mavs kogoś chce także na PG wyłowic a wtedy:

 

przykładowo:

 

zakładając że picki do #8 raczej inne niż Kendall!

 

 

#9 Pistons idzie w masę i bierze Leonarda/Hensona/Zellera

#10 NOH nie wierzę że z 10 go wezmą tym bardziej że podczyścili wysokiego w dealu z wizz i chyba Terrance Ross mimo duplikacji z Gordonem to lepsza opcja..

#11 PTB raczej Waiters na SG;

#12 po oddaniu Boguta bucks mając Jenningsa biorą Zellera/Leonarda?Hensona ( to co nie weźmie Pistons)

#13 suns biorą Riversa bo bardziej moze będą potrzebować SG;

#14 rakiety - brałbym jednaK Sullingera ( to odpowiedni pick na takie ryzyko);

#15 76ers wejdą w wysokiego raczej - Moultrie? lub coś co zostanie z Pistons i Bux na PF

 

kluczowy #16 rakiet bo mając drugi wybór moga zabrać Kendalla ale chyba wolą Tiague'a

potem z górki

 

#17 Mavs mając w planach albo zostawic Kidda albo łowić z FA zainwestują w t. Jones'a lub Hensona?Leonarda/Zellera raczej

#18 Minny ma modę na branie PG ale nie tym razem i wezmą to co nie wpadnie Mavs a nie było u Pistons

 

#19 Kendall którego i Denver z #20 by widziało pewnie

 

więc jak dla mnie kluczowe FA i czy rakiety z # 16 upra się na innego PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans, NOH jak nie Suns go sprzątną wcześniej albo jakikolwiek inny myślący gm -taki zawodnik do wzięcia z pickiem powyżej 10 to skarb

Marshall najwcześniej imho pojdzie z 16 pickiem, wyżej to marnotrawstwo, tym bardziej że byłby słabym fitem w drużynach wcześniej wybierających.

Ogolnie zgadzam się z tym co napisał Ignazz.

Obstawiam, że zostanie do 19 picku. Za same passing skills i court vision nikt go wyżej nie weźmie bo potencjał ma ograniczony i nieporównywalnie mniejszy niż inne prospecty. Poza tym on nie jest nawet od nich bardziej NBA Ready.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard sam nie wie gdzie chce iść. Myślę że jak trafi do dobrej drużyny, wcale nie z big market, to tam podpisze. Cyba bardziej chodzi mu o samo odejście z Magic niż trafienie do jakiegoś konkretnego teamu.

 

Swoją drogą nie mam pojęcia co kierowało Nets gdy oddawali ten pick za Wallace'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets myśleli, że bedą mieli i Wallace'a, i pick, bo przecież był TOP 3 protected, niestety się przeliczyli i aktualnie nie mają zbyt ciekawej sytuacji.

 

A Howard z nowszych wieści, to już podobno w draft day chce być w Nets, ale on chyba nie rozumie, że dla Magic trade'owanie z Nets jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall najwcześniej imho pojdzie z 16 pickiem, wyżej to marnotrawstwo, tym bardziej że byłby słabym fitem w drużynach wcześniej wybierających.

Ogolnie zgadzam się z tym co napisał Ignazz.

Obstawiam, że zostanie do 19 picku. Za same passing skills i court vision nikt go wyżej nie weźmie bo potencjał ma ograniczony i nieporównywalnie mniejszy niż inne prospecty. Poza tym on nie jest nawet od nich bardziej NBA Ready.

sporo racji macie ale z Marshala bankowo bedzie dobry pg, taki co najmniej na miare Tinsleya za dawnych lat, jestem pewny że z tym gościem nie bedzie skuchy, jak komuś potrzebna jest 1 i nie brak shooterów w składzie, a tak jest w Magic, to Marshal wydaje się być rewelacyjnym pickeim, a jak go nie bedzie już a wydaje mi się ze nie bedzie to brać ... większość pewnie powie Teagua ja bym wolał Taylora ale to może z racji sympatii do gosci na których rozwój nei trzeba czekać sezonami ;) tak czy inaczej fajnie było by zobaczyć Howarda w końcu w duecie z jakimś niezłym pg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall najwcześniej imho pojdzie z 16 pickiem, wyżej to marnotrawstwo, tym bardziej że byłby słabym fitem w drużynach wcześniej wybierających.

Ogolnie zgadzam się z tym co napisał Ignazz.

Obstawiam, że zostanie do 19 picku. Za same passing skills i court vision nikt go wyżej nie weźmie bo potencjał ma ograniczony i nieporównywalnie mniejszy niż inne prospecty. Poza tym on nie jest nawet od nich bardziej NBA Ready.

Zobaczymy. Jak dla mnie pójdzie wyżej ale ja dużo NCAA nie oglądam więc możliwe, że będzie jak piszecie

 

edit: w wielu mockach Marshall jest wysoko np. w tym http://bleacherreport.com/articles/1226195-grading-all-30-picks-in-chad-fords-latest-nba-mock-draft

więc dokładnie to zobaczymy w czwartek

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Howard z nowszych wieści, to już podobno w draft day chce być w Nets, ale on chyba nie rozumie, że dla Magic trade'owanie z Nets jest bez sensu.

sytuacja jest bardzo skomplikowana dla Orlando. Howard chce grac z Williamsem i tyle w temacie. jak go nie wytrejduja teraz do Nets to za rok odejdzie za darmo, prawdopodobnie do Dallas bo tam bedzie juz na niego czekal Deron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest bardzo skomplikowana dla Orlando. Howard chce grac z Williamsem i tyle w temacie. jak go nie wytrejduja teraz do Nets to za rok odejdzie za darmo, prawdopodobnie do Dallas bo tam bedzie juz na niego czekal Deron

Dlatego wielka szkoda, że nie wymienili go na trade deadline. Dużym błędem było uwierzenie temu głupolowi, że będzie chciał zostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.