Skocz do zawartości

Utah Jazz [2012-2013] - Czas na kolejny krok do przodu.


karl

Czy Jazzmani są w tym sezonie w stanie awansować do drugiej rundy PO?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Jazzmani są w tym sezonie w stanie awansować do drugiej rundy PO?



Rekomendowane odpowiedzi

Tłumacz to sobie jak chcesz el, Jazz na własne życzenie nie wejdą do PO. Pewnie jak zawsze znajdziesz jakieś dobre strony takiej sytuacji, ale podejrzewam, że gdyby wymienili Ala na jakiegoś obwodowego, to Lakers nadal byliby na 9 miejscu i musieliby mocno liczyć, że uda się jakoś wyprzedzić Rockets.

 

Dziś przepieprzyli u siebie ze starymi, zdziesiątkowanymi Knicks, będącymi w trakcie serii wyjazdów i w dodatku grającymi b2b. Kurt Thomas stopował ich w 4 kwarcie. Zardzewiały Kenyon i dziadek Kurt, to są w tej chwili centrzy Knicks. Nawet jak odrobili kilka punktów w końcówce to jakoś byłem spokojny o wynik. Najlepszym podsumowaniem było odegranie spod obręczy Mo kilkadziesiąt sekund przed końcem na obwód, które najpierw prawie zakończyło się stratą, ale uratowali żeby za chwilę ujrzeć cegłę Ala przez ręce z 5 metrów.

 

A pochopnie dopisałem im wczoraj wieczorem 1W za ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek nie ty jeden.

Problemem Jazz nie jest obwód ale rozegranie. Dziś Mo odpalał tak szalone akcje w drugiej połowie że chciałem go zamordować. Steve Novak kryje Sapa a Mo zamiast podać pod kosz to odpala long2 w 4 sekundzie akcji. Hayward miał niezły dzień i w 4 kwarcie nie dostał ani jednej piłki na rzut, Marvin podobnie. Wszystko rzucał Mo albo szło do Ala. A że jeszcze Favors był dziś wyjątkowo fatalny z linii no to poszło jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest nie tylko pg ale obrona na obwodzie, a ty @Matek sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa sarkazm :P plus @Igi ty chamie :P i tak wylądują na 4 łapy bo Fav z Kanterem w nadchodzącym sezonie będa w końcu grali oby już pod nowym trenerem, wolę tobie flachę niezłego whiskacza zapodać niż żeby JAzz mieli się jeszcze jeden sezon męczyć z tą kluchą na ławce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiode spore grono ale wolę Lakers w play off niż corbina na następny sezon

 

ps. jesli ktoś tak bardzo hejtuje LaL to w sumie rozumiem nie wejście do play off byłoby epick faill ale nawet jeśli Lakers tam wejdą to nic nie zdziałają bo sa poprostu słabi i dodatkowo mają marnego trenera, ich wejście do play off to będzie dla SAS jakby mieć 1rd daną za free, ok z JAzz nie mieliby więcej roblemu ale zawsze można by się natknąć na nieobliczalną ekipę, jeszcze by się Al wywalił i połamał Duncana itp. :)

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie zrozumieć zarządu Jazz , którzy mając 2 bardzo dobrze rokujących , młodych podkoszowych stawiają na Jeffersona , zamiast go wymienić kiedy mieli jeszcze okazje. Widziałem w tym sezonie kilka meczów Utah i zdecydowanie Kanter i Favors mogą być najlepszym podkoszowym duetem w przyszłości, tylko trzeba im dać więcej minut (z Corbinem to raczej wątpliwe)

Edytowane przez wieryba33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors czy Kanter. Jak myślicie który dostanie mipa po odejściu z Jazz?

To co napisałeś jest dla mnie niejasne ale zakładam że chodzi ci o to jak odejdzie z Jazz Big Al a nie że młodzi odejdą z UTah. Zdecydowanie Kanter. Po odejściu Ala Favors wskoczy do s5 a Kanter z rezerwy będzie wchodził na 22-25 minut. Za każdym razem kiedy grał 20 minut miał ponad 10 pkt. Gra coraz pewniej w ataku, ma coraz więcej ciekawych akcji , coraz lepiej broni.

Favors może być bestią ale Utah musiałaby latem podpisać rozgrywajka który umie kreować pick and rolle bo wtedy Favors który moim zdaniem świetnie roluje do kosza mógłby pokazać cały potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw30

Czas na dreptanie - ja bym raczej powiedział - zwolnijmy trenera. Jakieś 2 miesiące temu słyszałem w sieci wywiad z Corbinem w jakimś miejscowym Salt Lakowym radio gdzie wspominał swoją karierę zawodniczą. I powiedział że co roku na campie zjawiali się różni młodzi którym wydawało się że zawojują ligę a potem okazywało sie ile im brakuje. I ten brak wiary w młodych to , motyw tego sezonu. Już pisałem jak granie jednym tylko Foye rozpieprza obronę Jazz. Popatrz co się dzieje prawie w każdym meczu. Każdy atak idzie przez niego a na środku stoi Big Al który zanim się zorientuje co się dzieje to już mu rzucają spod nosa.

Widzisz w izo def Hayward zatrzymuje rywali na 28%, Marvin na 32% a Foye na 41% i to on zawsze jest desygnowany przez Corbina do krycia najlepszych strzelców. To on krył Hardena to on krył Mayo że wspomnę tylko 2 ostatnie mecze z tragicznym skutkiem zresztą. Kanter był w gazie w Dallas ale i tak nie grał za dużo. Niemniej jak popatrzysz na 4 młodziaków to poza faktem że grają mniej albo niewiele więcej to w przypadku każdego widać ogromne postępy

Hayward - lepiej rzuca za 3 ,popełnia mniej głupich błędów jest pewniejsy w crunchu i znacząco poprawił obronę 1 na 1

KAnter- wyrasta powoli na bestię ( jego statsy kiedy gra dłużej niż 20 minut robią wrażenie)

Favors w ofensywie nie będzie nie wiadomo kim ale w obronie to on ma ogromny potencjał który coraz częściej jest wykorzystywany

Musisz pamiętać że Utah gra bez rozgrywającego bo Watson i Tinsley w żadnym innym zespole nie wstaliby z ławki a Mo to raczej strzelec niż klasyczna 1 ( no i kiedy on ostatnio rozgrywał ??? ). Ten sezon pokazał też że jeśli Utah chce zatrzymać kogoś to powinien być to Millsap bo z nim zarówno Kanter jak i Favors świetnie wygląda

P.S. A fani Lakers pewnie się zdziwią bo JAzz do końca sezonu ma o wiele łatwiejszy terminarz ( 4 co do łatwości a Lakers 4 co do trudności na Zachodzie) 7 meczy u siebie 4 wyjazdy z czego 2 ostatnie to Sota i Mepmhis które nie będzie już grało o nic więc na 100% odpuści aby nie ryzykować kontuzji przed mega ciężką serią z Denver a że mają bonus za wynik 2-1 z Lakers no to raczej wskoczą na pozcyję nr 8 ale do drugiej rundy nie przejdą ale nie powinni dostać 4-0 chyba że znów przyjdzie im grać ze Spurs które wyjątkowo nam nie leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisac obu jest chyba mozliwe. Dajac im mniej minut kreca nizsze statsy co zaniza ich wartosc. Dodatkowo wlasnie swiatelkiem w tunelu jest sytuacja z Alem gdzie moze i rzeczywiscie ladnie podczyszczono salary przY zalozeniu nie robimy nic. Dodac nalezy ze jazz jest w miare lojalna organizacja więc zanim wywala Corbina ten musi troche umoczyc. Jeszcze sobie nie wyrobilem zdania o Jazz w PO bo mimo wszystko lejki maja sporo wiecej niepasujacego talentu a jazz ma na niskich pozycjach braki jak cholera. Fajna koncowka a potem się zobaczy co z Alem. Dla takich bobkats to snt wcale nie byl taki zly a taki Henderson lub wysoki pick na PG to wymarzony dil dla Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to wskazalem choc zamieszanie wokol D-willa i Sloana ciut kazalo dopisac slowa " w miare".... Szanuje wlasnie takie kluby a fanow takich zespolow uwazam za wyjatkowo wiernych. Z reszta SLC to takie miejsce gdzie nigdy nie było latwo i osoba Ala w Jazz mnie pozytywnie zaskoczyk bo myslalem ze bedzie degrengolada. W epoce kryzysu wysokich takie napakowanie Jazz nietypowe ale mnie akurat cieszy. Choc szczerze dodam fanem Kantera nie jestem i nie widze tego co fani Jazz nie zeby to byl leszcz ale dla mnie na razie sredni grajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.