Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

Na yahoo pisali, że "Grizz by chcieli" Dudleya + jeden z picków w pierwszej rundzie.

 

Ten Blanks z Babbym to są naprawdę konkretne debile. W sumie to już było wiadomo jak przed sezonem jarali się stworzonym przez siebie teamem z odpadów i złomu, ale Rudy Gay jako nowy franchise player (za 19 baniek rocznie) to już w ogóle mocny akcent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, że Rudy Gay który atletycznie jeździ w konwoju na samym szczycie tuż za Lebronem i jako jeden z niewielu mógłby stawić mu czoła - jest jednocześnie najbardziej żałosnym starem w lidze. Wielki upside, świetne warunki i totalny brak IQ i umiejętności grania w kosza. Prawie tak jak z Grangerem, tylko że ten ma mniejszy potencjał i przynajmniej się stara.

A sam Dudley to ktoś taki kto akurat w PO będzie szefem.

Zresztą lineup Conley-Tony-Dudley-Zach-Marc poza tym, że w ataku wymaga wyłącznie pchania piłki pod kosz i rozrzucania jej po obwodzie to defensywnie jest przejebany, potencjalnie najbardziej przejebany w lidze.

 

let's make a deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wesoly_jamnik

Jeżeli ten deal dojdzie to skutku to wielki + dla miśków. Dudley jest lepszym strzelcem i graczem zespołowym niż Gay. Statystyki tylko to potwierdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jamnik

pewnie tak ale pod względem talnetu to jest kradzież w biały dzień,

jak by ten transfer mieli robić LAL to było by tyle gadania, że nierówny że głowa mała

 

też mi się wydaje, że to nie jest dobry ruch ani dla jednych ani dla drugich

w ogóle kim jest Dudley?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzlies chcą pozbyć się kontraktu bo ich luxury zje, a Gay bierze przelewy jak Lebron, chociaż jest czwartoligową gwiazdą. Dudley dostaje mniej niż 1/4 tego, da im bardzo dobrą trójkę, niezły defense i nie obsra się w PO. Jakby Suns jeszcze dorzucili lottery pick to byłaby kradzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers jest lottery protected :)

 

Co i tak nie zmienia faktu, że Suns dostali za dużo za odchodzącego Steve'a.

 

E:

Patrze i nie mogę wyłapać trzeciego picku. Ich i Lakers, a trzeci od kogo?

Nie chce mi się szukać, ale jestem prawie pewien, że Lakers nie mają wyboru w pierwszej rundzie, jak nie wejdą do PO ich pick biorą Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to skomplikowane. Jest chroniony tylko w wymianie za Sessionsa z Cavs., w przypadku Suns już nie. Jeśli LAkers wejdą do PO ich pick wezmą Cavs, jeśli nie to Suns. Tak to zdaje się wygląda.

 

http://basketball.realgm.com/nba/draft/future_drafts/detailed

 

2013 first round draft pick to Phoenix

The L.A. Lakers will send the least favorable of their own 1st round pick (top-14 protected), Cleveland's own 2013 1st round pick, Sacramento's own 1st round pick (top-13 protected) and Miami's 2013 1st round pick to Phoenix. If the L.A. Lakers' 1st round pick is within the top-14 selections, Phoenix will automatically receive the L.A. Lakers' 1st round pick. [L.A. Lakers-Phoenix, 7/11/2012]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie kumam.

 

To Grizzlies są stroną kradnącą.

no nie powiesz mi że patrząc tylko na talent Gay<Dudley, który jest tylko shooterem za 3 jakich w lidze trochę jest

 

słyszałem, ze teraz Z-bo handlują jak nie udało się Gayem

 

 

edit: oczywiście nic nie zmienia tego, że Grizz się opłaca i powinni wejść w ew. wymianę za gay'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiesz mi że patrząc tylko na talent Gay<Dudley, który jest tylko shooterem za 3 jakich w lidze trochę jest

 

Ale to nie jest turniej 1 na 1. Patrząc tylko na talent Beasley>sporo zawodników, ale Beasley jest zapewne ostatnim, którego ktokolwiek chciałby wziąć do drużyny, choćby za Jodie Meeksa.

 

Oddajesz Dudleya z jego kontraktem 12/3 i lottery pick.

 

Dostajesz Gaya z kontraktem 37/2.

 

Gay nie jest ci do niczego potrzebny, bo bijesz się o 25W w sezonie, a płacisz za niego jak za LeBrona.

 

c***owy biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.