Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

"Frye likely to miss entire season (heart)"

 

Wbrew pozorom (oczywiście nie życząc źle Chaningowi) dla Suns taki przebieg spraw może być pozytywny. Na PF mamy Scolę, powinniśmy ogrywać jak najwięcej Morrisa, a przecież Beasley także w smallballu lubianym przez Gentry'ego na PF z pewnością dostanie minuty. Chyba jednak lepiej, jeżeli Frye odda minuty młodym (Beas, Morris), bo przecież i tak o najwyższe cele nie walczymy, a wręcz przeciwnie, można by rzec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Frye likely to miss entire season (heart)"

 

Wbrew pozorom (oczywiście nie życząc źle Chaningowi) dla Suns taki przebieg spraw może być pozytywny. Na PF mamy Scolę, powinniśmy ogrywać jak najwięcej Morrisa, a przecież Beasley także w smallballu lubianym przez Gentry'ego na PF z pewnością dostanie minuty. Chyba jednak lepiej, jeżeli Frye odda minuty młodym (Beas, Morris), bo przecież i tak o najwyższe cele nie walczymy, a wręcz przeciwnie, można by rzec. :D

Och, czyżby coś się zmieniło? Mieliście podobno o playoffs walczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Frye likely to miss entire season (heart)"

 

Wbrew pozorom (oczywiście nie życząc źle Chaningowi) dla Suns taki przebieg spraw może być pozytywny. Na PF mamy Scolę, powinniśmy ogrywać jak najwięcej Morrisa, a przecież Beasley także w smallballu lubianym przez Gentry'ego na PF z pewnością dostanie minuty. Chyba jednak lepiej, jeżeli Frye odda minuty młodym (Beas, Morris), bo przecież i tak o najwyższe cele nie walczymy, a wręcz przeciwnie, można by rzec. :D

dokładnie to samo pomyślałem.

 

Na huj ta ironia Luki? Doskonale wiesz na pewno, że to JA uważam, że Suns mogą przy dobrych wiatrach walczyć o PO i jestem w tej opinii odosobniony, więc nie rozumiem po co ta ironia w kontekście wypowiedzi micro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarwałem trochę nockę żeby w końcu zobaczyć słońca w grze. Pierwsze spostrzeżenie to niezła organizacja w grze, zaskakująca pewna trójka na bardzo wysokim procencie (momentami nawet kosmicznym) niezła wspólpraca Scoli z MG4 i o dziwo ogarnięty w miarę B-Easy :D Wiadomo, że to dopiero początek, w ogóle presession, ale zobaczymy jak to będzie. Ciężko coś powiedzieć więcej na tle słabiutkich Blazers. Ja tam w sumie nie mam nic przeciwko, ażeby przewidywania Theo się sprawdziły ;) Choć będzie ciężko już teraz widać, że obrona obwodu mocno kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Każdego dnia jest coraz łatwiej - mówi Michael. - Mówią mi, abym rzucał, rzucał, rzucał i jeszcze raz rzucał. Wcześniej więcej podawałem. Trener zachęca mnie do kolejnych prób, właściwie każdy to robi, nawet moi koledzy z zespołu. Moje stare nawyki odejdą, jeśli będę się czuł coraz bardziej komfortowo. Nigdy wcześniej nikt nie prosił, abym tyle rzucał. W ostatnich dwóch zespołach miałem podawać i kreować grę - dodaje.

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wyrwane z kontekstu i można pomyśleć, że Gentry i reszta są jebnięci :)

 

Czytając resztę można zrozumieć o co chodzi:

 

"He plays so unselfishly, almost to a fault sometimes where he can hurt the team by not taking that shot that’s available to him," Gentry said. "We try to tell him that it’s not a selfish play to take that shot. Not taking that shot hurts us more than a bad shot."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale jednak takie zdania jak

W ostatnich dwóch zespołach miałem podawać i kreować grę - dodaje.

powodują uśmiech na mojej twarzy. Ja się jednak nie obawiam, bo jak na razie w tych dwóch meczach preseasonu B-easy nie samicował, w pierwszym nawet miał aż 5 asyst, z czego dwie fajne załapały się do highlighstów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theo, to jest po prostu trochę błędne tłumaczenie.

 

Oryginał wygląda tak:

"This is the first time I’ve really been encouraged to shoot even more than I already do, and we all know that I shoot a lot," Beasley said. "My last two teams, I’ve been asked to try to be a passer/playmaker."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

z forum PHX o ulubieńcu Alonzo:

 

+/- per 36 minutes with Beasley on court:

Dragic -8.2

Dudley -4.9

Brown -12.0

Tucker -6.6

Scola -12.2

Morris -8.9

Gortat -9.0

O'Neal -0.7

 

+/- per 36 minutes with Beasley on bench:

Dragic +2.8

Dudley +12.1

Brown +0.3

Tucker +4.7

Scola +11.2

Morris -6.2

Gortat +1.6

O'Neal +12.5

 

ja nie mogę na kolesia patrzeć, głupie rzuty, głupie straty, głupie rotacje.

koleś ma talent, może kiedyś na PF gdzieś będzie robił karierę w stylu Jamisona, ale k**** to jest koszykarski imbecyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada dodać, ze ma RAPM na poziomie -3.5 i w lidze jest tylko 25 zawodników gorszych pod tym względem (na 420).

 

Do tego 44%TS tego pana, który cytuję "ma niesamowitą łatwość zdobywania punktów". Rzeczywiście niesamowita. Próbowałem znaleźć na basketball reference zawodników, którzy mieli kiedyś ponad 25% usage i poniżej 45% TS, ale wyskoczył jakiś error i potem ich strona się nie ładowała przez tydzień.

 

This has been a season-long trend as the Suns are nearly 21 points per 100 possessions better when Beasley sits than when he plays, according to the NBA’s stats tool

 

Money well spent.

 

koleś ma talent, może kiedyś na PF gdzieś będzie robił karierę w stylu Jamisona

Please, przecież jemu jest dużo bliżej do grania z Izraelu albo Chinach po koncu tego kontraktu. Jamison to był użyteczny zawodnik, Beasley z tym co gra to jest nie przymierzając aborcja w high definition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem znaleźć na basketball reference zawodników, którzy mieli kiedyś ponad 25% usage i poniżej 45% TS, ale wyskoczył jakiś error i potem ich strona się nie ładowała przez tydzień.

http://bkref.com/tiny/vrPai

 

Dodałem w wyszukiwaniu minimum 15 rozegranych meczy i 25 mpg, żeby wyeliminować graczy w typie Chrisa Copelanda i oczywiście Mike na razie idzie na rekord ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.