Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

a co to za wzmocnienie ten Wesley, jak jego piłka parzy w donie.

 

to prawda z tym Beasleyem,ze on juz sie ogłosił all starem w sunz?

Prawda ;]

 

"It feels great. I actually feel great coming into a situation like that. I get a chance to not be the main guy but you know to be the go-to guy. Not just scoring but the go-to stopper and whatever my team needs, me to get a bucket or get a defensive stop, I feel good and confident that I can be that guy." [...]

 

"In my mind I'm going to be an All-Star this coming season. All I want to do is win. Whether I get the recognition for what I do on the floor or not, as long as we're winning I'm okay with that."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowany tu wcześniej trade poszedł. Pozbywamy się Warricka, Lopez podpisuje z Hornets 15mln$/3, w zamian dostajemy Wesa Johnsona z Wolves i 1st round lottery protected pick (to pick Memphis). Zdaję się do 31.10 Suns mogą podjąć opcję w kontrakcie Wesa na następny sezon.

 

Dobry ruch według mnie. Zbieramy picki (możemy mieć już trzy 1-st roundowe w przyszłym drafcie) i czyścimy salary. Za rok Suns mogą mieć sporo assetów żeby uderzyć po gwiazdę dużego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO zajebisty ruch ale tylko suns - oba inne zespoly traca albo luz w salary (noh) albo sportowo czyszczac salary pod AK ktoremu jak zobacze ze daja 18 baniek w 2 lata to padne.... Fajny gosc fakt ale nie zza taki szmal oddajac dodatkowo pick I Wesa. Na miejscu Minny inaczej pohandlowalbym tym czyszczeniem salary. 100% znalazlby sie ktos kto za samego Wesa bez oddawania pickow I doplaty (poszla do NOH) dalby fake'owy kontrakt aby byc under pod AK. Poprawcie mnie jezeli sie myle ale jak chcesz sie podczyszcic to nie dajesz I talent #4 niedawnego draftu I picku pierwszorundowego lacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez to w sumie starting caliber, do tego jest naprawdę kurewsko wielki. Jak mu akurat mózg pracuje i nie jest przy tym kontuzjowany (podobno dopiero niedawno odzyskał pełną sprawność po kontuzji pleców dwa lata temu) to powinien być niezły pickup dla Hornets. Tym samym nie jestem przekonany czy warto go było puścić za pick w trzeciej dziesiątce i Wesa "wybrano mnie przed Cousinsem" Johnsona, który dotąd był naprawdę spektakularnie beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez to debil. miał tam jakieś statsy jak mu Nash wsadził piłkę w ręce pod koszem. Wes Johnson to dobry fit. jest atletyczny,ma rzut, nie narzekałbym.

Nah, Lopez ma potencjał defensywny, a jego możliwości w ataku nawet nie wypada porównywać do takiego Asika czy DeAndre, którzy rozbili bank. On głównie miał problemy z brakiem playing time i kontuzjami, w drugiej połowie swojego drugiego sezonu, gdy mógł liczyć co mecz na 25 minut robił 12-7 i prezentował się naprawdę nieźle. Wtedy sobie coś zrobił z dyskiem w kręgosłupie w wyniku czego ponoć miał nawet jakieś problemy z władzą w jednej nodze, i zbierał się z tego dość długo. Z tej dwójki na pewno wolałbym jego niż tragicznego Wesa, ale widocznie pick Grizzlies i pozbycie się 2x5 baniek Warricka przechyliło szalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o talent ofensywny to Lopez przewyższa zdecydowanie np. Marcina, więc nie przesadzałbym. Jednak inna kwestia to regularność no i oczywiście gra w obronie, której to Robin praktycznie nie ma...

Hmm, IMO Gortat ma dużo większy repertuar zagrań w ofensywie niż Lopez, jest bardziej finezyjny, ale jest słabszym bangerem. Lepiej rotuje, ma lepszy półdystans, lepiej biega do kontr, ma kilka zwodów np. up and under. Lopez ma za to ten swój śmieszny półhak prawa i lewą ręką, przy którym piłka leci niemal poziomo w kierunku kosza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, Lopez ma potencjał defensywny, a jego możliwości w ataku nawet nie wypada porównywać do takiego Asika czy DeAndre, którzy rozbili bank.

naprawdę nie mam pojęcia dlaczego aż tak podoba Ci się Robin. może chodzi Ci o Brooka? :)

 

zawodnik, który zdobywa punkty tylko i wyłącznie at rime. dalsza odległość jest dla niego nieosiągalna. w dzisiejszych czasach center nie mający range jest praktycznie dziurą w ataku. hello perkins.

akurat spojrzałem na statsy i robin nie zdobywał tylu punktów po wsadzeniu mu piłki w ręce przez Nasha. tylko w okolicach 60% zdobywał po asystach. przy Gortacie 80% wygląda na usamodzielnionego centra. :)

ale k**** nie lubię go. jak przypominam sobie go to widzę low bball iq w obronie i w ataku, słabe czytanie gry (może przez to nie dawał asyst Nashowi?) ,dziwne czasami zagrania rodem z kadetów.

ale racja. z tym przepłaceniem centrów w lidze Lopez i tak wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie mam pojęcia dlaczego aż tak podoba Ci się Robin. może chodzi Ci o Brooka? :)

 

Nie podoba mi się "aż tak", podoba mi się bardziej niż Wes Johnson, o co nietrudno, bo Wes to jak narazie totalny kaleka.

 

zawodnik, który zdobywa punkty tylko i wyłącznie at rime. dalsza odległość jest dla niego nieosiągalna. w dzisiejszych czasach center nie mający range jest praktycznie dziurą w ataku. hello perkins.

To akurat nieprawda, przynajmniej gdyby wyłączyć ostatni sezon, który był dla niego najgorszy. W sezonie 10/11 z 10-15 ft miał aż 7% wyższą skuteczność niż srednia ligowa (średnia globalna, nie dla centrów), a z 16-23ft miał 3% poniżej średniej, ale i tak znośne 36%. Kiedy miał ten swój krótki okres, gdy był starting C też często kończył jumperami pick n popy z Nashem.

 

Jak dla mnie to on spokojnie jest lepszy od wielu ligowych kołków jak DeAndre, Perkins, Mullens, Anthony, Speights, czy Koufos, którzy dostają spore minuty. Po prostu Lopez dostaje szans żeby się pokazać, bo gra za Gortatem. Jak dostanie w Hornets koło 25 mpg to myślę, że może zrobić kompetentny defense i offense, z okazjonalnym zagraniem 1 na 1 i do tego jakieś 11-7 w statach z lepszym impactem niż Perkinsy czy Jordany, których nie trzeba w ogóle bronić, a zarabiają po 10 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dragic/Marshall/Telfair

Dudley/Brown/Tucker

Beasley/Johnson

Scola/Morris/Frye

Gortat/O'Neal/Frye

 

drużyna bez wielkich gwiazd, ale prócz Gordona nie dało się takich pozyskać w tym offseasonie. Głęboki roster, wszechstronny, zbilansowany, nie mało talentu, kilku graczy, którzy będą chcieli wiele udowodnić.. Naprawdę mi się to podoba. Babby i Blanks zrobili chyba najlepsze ruchy jakie mogli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy JO to upgrade przy Lopezie, fajny ruch. Jeśli w Phx nie postawią go na nogi to nigdzie tego nie zrobią... Gortat-Scola-JO-Morris-Frye to solidna paczka. Podobają mi się działania Suns w tym offseason. Nikogo nie przepłacili (a mogli, na szczęście po straceniu Gordona nie robili nerwowych ruchów), przechwycili Scole, same dobre kontrakty (tylko do Frye'a można się przyczepić) i ciekawie obsadzona pozycja rozgrywającego na lata. I pozbyli się Warricka przy okazji. Ładnie.

 

Liczę, że Johnson coś pokaże w nowym miejscu. No i oczywiście Beasley :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, Theo?

Dragic=Lawson; Marshall<<<Miller

Dudley<Afflalo; Brown=Fernandez; Tucker<Brewer

Beasley=Gallinari[jak na razie wielkie niewiadome] ; Chandler>>>Johson

Scola>Harrington; Morris<Farried

[w PO, kiedy Javale robił sieczkę z drugiego centra ligi ]Gortat<McGee; O'Neal=Mozgov

 

Frye'a pominąłem, ale akurat na temat jego osoby powinniśmy milczeć. Na gołe oko widać, że Nuggs przewyższali nas talentem i umiejętnościami. ;)

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem "w stylu Nuggets". Jak to będzie to wyjdzie w praniu, ale widzę, że jesteście znakomici w robieniu symulacji sezonów, przed ich rozpoczęciem. :)

 

W dodatku po takim sezonie pisanie, że Gortat<McGee..

i dlaczego Beasley = Galo? B-easy jakoś notował sezon 20 ppg 45% fg o jakim może tylko śnić Makaron.

zdrowy JO >> Mozgov

 

to kilka przykładów, które mogły iść na korzyść naszą, ale widzę, że konsekwentnie jechałeś z nich dla Denver. Więcej wiary, man. Wiem, że tu biją za takie rzeczy, ale trzeba się stawiać ;)

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.